Disney on Ice šventė!

Disney on Ice šventė!

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

„Disney On Ice“ į Lietuvą atveža visų laikų didžiausią ir nuotaikingiausią šventę

Užburiančio „Disney“ pasaulio herojai jau trečią kartą kviečia Lietuvos šeimas paprastą dieną paversti ypatinga ir apsilankyti naujausiame ledo šou „Šventė!“. Daugiau nei 50 klasika tapusių ir naujausių „Disney“ pasaulio herojų pristatys gražiausias ir populiariausias pasaulio šventes. Du savo pasirodymus pripažinimą pelniusi amerikiečių trupė surengs 2013 metų sausio 29-30 dienomis Vilniaus „Siemens“ arenoje.

Naująjį „Disney On Ice“ kūrinį „Šventė!” galima drąsiai vadinti didžiausia ir nuotaikingiausia visų laikų švente, kada nors vykusia vienoje arenoje. Šios didžiosios šventės metu skamba nauja muzika, naudojama niekur nematyta choreografija, kerintys kostiumai, o moderniausios video technologijos leidžia sukurti unikalią kiekvienos spektaklio akimirkos nuotaiką, prilygstančią nuotaikai, kuri sklando kiekvienos švenčiamos fiestos metu.

Visi, dideli ir maži spektaklio žiūrovai, vedami garsiojo peliuko Mikio keliaus per didžiausias metų šventes, švenčiamas įvairiuose pasaulio kampeliuose. Spektaklyje netrūks ne tik mylimiausių „Disney“ herojų atliekamų nuostabių čiuožimo numerių, užburiančių kostiumų, bet ir siurprizų.

Valentino dieną švęsti kvies naujausia „Disney“ princesė Tiana, džiaugsmingo gimtadienio linkės Alisa ir Skrybėlius, į Helovino karaliaus Džeko Skelingtono šiurpų vakarėlį kvies „Disney“ piktadariai, o į tradicinį Havajų festivalį nukels Lilo ir Stičas. Spektaklio žiūrovai nukeliaus ir į tolimąją Kiniją, kur pasitiks kinų Naujuosius metus, ir egzotiškąją Braziliją, kur dalyvaus siautulingame ir spalvingame karnavale. Iš viso šioje švenčių šventėje dalyvaus herojai iš 16 gražiausių „Disney“ pasakų.

Kiekvienai scenai, kiekvienai šventei buvo kuriamos atskiros detalės. Japonijos vyšnių žydėjimo šventei pažymėti scenoje pasirodo gausiai žiedais pasidabinusi japoniška vyšnia – sakura, žiemos stebuklui sukurti – iš viršaus krinta snaigės, ant ledo akį traukia didžiulės dovanos, nuostabą kelią milžiniškos rogės, Helovino nuotaikai sustiprinti aikštelėje pasirodo didžiuliai geležiniai vartai ir milžiniškas voras, o gimtadienio fiestą ženklina gigantiškas tortas.

Kiekvienos šventės nuotaiką ne mažiau atspindi ir unikalūs kostiumai bei choreografija, kuri kardinaliai skiriasi priklausomai nuo to, ar ją įgyvendina Havajų festivalyje triukus su ugnimi rodantys fakyrai, ar į Helovino šventę atkeliavę zombiai.

„Disney On Ice“ ledo šou „Šventė!“ Vilniuje organizuoja didžiausiai šalyje pramogų verslo kompanijų grupei „SEVEN Entertainment“, vienijančiai įvairiose pramogų srityse pirmaujančias Lietuvos bendroves, kurios užsiima arenų valdymu, renginių organizavimu ir bilietų platinimu, priklausanti bendrovė „SEVEN Live“.

Nuolaida 3 bilietai už 2 kainą tik su Daily card kortele. Galioja iki sausio 21 d.

Vilnius - BMW klubo nariai gali įsigyti mažiausios kainos bilietą iki gruodžio 29 dienos. Mažiausios kainos nustatymui negalioja bilietai, kuriems taikomos specialios nuolaidos (vaiko, moksleivio, studento ar kitas bilietas su specialia nuolaida).

Atlikėjai:

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val. 30 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 1 metų ir 12 mėn. imtinai. (pateikus prie įėjimo vaiko dokumentą)).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: SEVEN Live, UAB.

Daugiau informacijos: NĖRA.

Draudžiama įsinešti: gėrimų bet kokioje taroje, maisto produktų, ginklų, aštrių daiktų, gyvūnų, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (jei organizatorius nenurodo kitaip).

Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo kokybės, turinio ir pateikiamos informacijos apie jį. Tiketa yra bilietų platintojas ir veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

STALO TEATRAS | Kvapų spektaklis „Vėjų motė” Kišeninė salė

STALO TEATRAS | Kvapų spektaklis „Vėjų motė” Kišeninė salė

  • Vilnius, MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6)
  • Gegužės 20 d., 15:00 val.
  • Trukmė: 45 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
52 d. 1 val. 18 min.
3,10 € 6,20 €
Pirkti
MŪSŲ MIESTELIS / Klaipėdos jaunimo teatras

MŪSŲ MIESTELIS / Klaipėdos jaunimo teatras

  • Kaunas, Nacionalinis Kauno dramos teatras
  • Gegužės 23 d., 18:00 val.
  • Trukmė: 2 val. 30 min., 2.
Iki pasiūlymo pabaigos:
31 d. 21 val. 43 min.
7,00 € 14,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje