ElectroXmas [renginio svečias „Covenant“ (Švedija)]

ElectroXmas [renginio svečias „Covenant“ (Švedija)]

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Pirmasis „ElectroXmas“ renginys su trio „Covenant“ gyvai
 
Šiemet Kalėdas pasitiksime kitaip - su electro ir industrial muzika renginyje „ElectroXmas“! Vakaro metu skambės electro, industrial, electronic body music, synth-pop, electroclash, rhytmic-noise ir kitų giminingų stilių muzika, kuriai vadovaus DJ CHIMERA ROUGE. Nuo durų atidarymo iki vakaro pabaigos skambės šių stilių favoritai: DEPECHE MODE, COMBICHRIST, CAMOUFLAGE, AND ONE, FRONT 242, FRONT LINE ASSEMBLY, HOCICO, ROTERSAND, HOTOX, FATERHEAD, SOMAN, GRENDEL, X-FUSION ir daugelis litų. Tačiau visą vakarą vainikuos specialaus vakaro svečio pasirodymas gyvai. Pirmą kartą Lietuvoje koncertuos garsi electro ir industrial muzikos grupė iš Švedijos - trio „Covenant“!
 
Praeito amžiaus aštuoniasdešimtųjų viduryje trys švedų jaunuoliai iš nedidelio miestelio Helsingborg susidomėjo ir atrado sau elektroninės muzikos pasaulį. Joakim Montelius, Clas Nachmanson ir Eskil Simonsson buvo sužavėti grupių „Kraftwerk“, „The Human League“ ir „Front 242“ kūryba. Visas šias grupes galima vadinti EBM (Electronic body music) muzikos stiliaus pionieriais. Petraukose tarp paskaitų vaikinai ekspermentavo  mažoje įrašų  studijoje. 1989 metais vaikinai išsirinko grupės pavadinimą „Covenant“.
 
Pirmoji klausytojų ausis pasiekusi grupės daina buvo „The Replicant“. Ji neliko nepastebėtas leidėjų, todėl jau 1994 metais buvo išleistas pirmasis albumas “Dreams of a Cryotank”. Dar po dviejų metų „Covenant“ išleido antrąjį albumą „Sequencer“, kuris tapo žanro klasika. Daugelis kritikų įvertino jį kaip vieną geriausių to laikotarpio „electro“ stiliaus muzikos albumą.
 
1999 m. išleidus ketvirtą albumą, grupė buvo apdovanota iškart trimis SEMA (Swedish Electronics Music Awards) apdovanojimais. Po šių apdovanojimų „Covenant“ su dideliu pasisekimu gastroliavo po Europą, JAV, grojo didžiausiuose elektroninės muzikiniuose festivaliuose. Buvo galima pastebėti, kad pamažu keitėsi grupės stilius nuo EBM iki agresyvesnio synth-pop / future-pop skambesio. Daugelio kritikų ir gerbėjų pripažįstama, kad būtent „Covenant“ prisidėjo prie tuo metu naujo muzikinio stiliaus future-pop kūrimo. Sekantys du albumai „United States of Mind“ (2000) ir „Northern Light“ (2002) bylojo apie dar vieną „Covenant“ muzikos stiliaus evoliuciją. Šįkart į „tamsų“, „šaltą“ skambesį.
 
„Covenant“ - dabar jau elektroninės muzikos scenos veteranai - iš kitų elektroninės muzikos grupių išsiskiria sudėtingesnėmis melodijomis, unikaliais ritmais ir ekspresyviu vokalu. Grupės muzika pilna energijos, tačiau ne agresyvi. „Covenant“ visda siūlo gerą garsą, ypatingą šou ir tikrą muzikos energiją.
 
Pasirodymų metu grupė groja tik gyvai. Jos narių žodžiais, „tai galimybė betarpiškai bendrauti su auditorija, matyti realius savo klausytojus, kuriems muzika mes kuriam.“
 
Aštuntasis albumas „Modern Ruin” turėtų būti išleistas dar 2010 metais. Jo pirmasis singlas „Lightbringer“ jau kuris laikas sukasi elektroninę muziką grojančių stočių grojaraščiuose.

Daugiau informacijos apie renginį: www.relaxlive.lt

Prisijunk prie „Tiketos” klubo ir sulauk neįtikėtinų pasiūlymų! Į šį renginį bilietus gali įsigyti patogiausiu būdu – „Tiketos” kasose arba e. bilietus internetu.
 
Dėl pardavimų grupėms susisiekite su „Tiketos“ tiesioginių pardavimų vadove Manta darbo dienomis nuo 8 iki 17 val. (Manta@tiketa.lt, +370 685 05480).
  
Renginių vietos: Menų Fabrikas - Loftas, Švitrigailos g. 29, Vilnius.
Renginių datos: 2010 gruodžio 10 diena, 20:00 val.
Renginio trukmė: 4 val.
Durys atidaromos: 1 val. prieš renginį.
  
Bilietų kaina nuo:
50 Lt *(paslaugos mokestis iki +3 Lt/bilietui imtinai; rezervacijos mokestis +5 Lt/bilietui, rezervuojant bilietus internetu ar trumpuoju numeriu ir atsiimant juos kasose). 

Vėliau bilietai brangs!

Nuolaidos (taikomos kasose/internete): 
10 % nuolaida Tiketos klubo nariams. Nuolaida galioja iki lapkričio 30 d.
 
Vaikai įleidžiami nemokamai:
NE. 
Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.
Renginio organizatorius 
 
Daugiau informacijos: www.relaxlive.lt

Į renginio vietą draudžiama įsinešti lietsargius, gėrimus, maistą, profesionalią filmavimo įrangą.

Atlikėjai:

Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo kokybės, turinio ir pateikiamos informacijos apie jį. Tiketa yra bilietų platintojas ir veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

Utenos „Juventus“ - Šiaulių „Šiauliai“. „Juventus“ LKL krepšinio rungtynės

Utenos „Juventus“ - Šiaulių „Šiauliai“. „Juventus“ LKL krepšinio rungtynės

  • Utena, Utenos daugiafunkcinis sporto centras
  • Rugsėjo 26 d., 18:15 val.
  • Trukmė: -
Iki pasiūlymo pabaigos:
31 d. 18 val. 16 min.
3,00 € 5,00 €
Pirkti
COCO PASLAPTIS

COCO PASLAPTIS

  • Alytus, Alytaus miesto teatras
  • Rugsėjo 27 d., 18:00 val.
  • Trukmė: 1 val. 30 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
39 d. 21 val. 49 min.
3,96 € 6,60 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

-40 %
Comic Con Baltics superfanas

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Dizaino Idėjos

VHC logo

VHC logo

Tadas Strasinskas

BALSAVIMAS IKI 10.01

Kurk dizainus ir laimėk!

REGISTRUOKIS
Visi dizainai >

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje