LT | EN
 
Fėja. ŠERŠĖLIAFAM Pasirodymai

Vieta - , / Pradžia - / Trukmė -

 
 
 

 
Fėja. ŠERŠĖLIAFAM

Komedija

Režisieriai: Dominique Abel, Fiona Gordon, Bruno Romy

Vaidina: Dominique Abel, Fiona Gordon, Bruno Romy

Belgija, Prancūzija, 2011 m., 94 min

T

Domas, mažame Havro viešbutyje dirbantis naktiniu sargu, vieną vakarą pamato be lagamino įeinančią basą moterį. Prisistačiusi Fionos vardu, ji sakosi esanti fėja ir pažada išpildyti tris Domo norus.

Rytojaus dieną, kai du norai jau išpildyti, Fiona pradingsta. Domas, spėjęs įsimylėti gražiąją fėją, labiau už viską trokšta ją surasti.

Dominique Abel, Fiona Gordon, Bruno Romy

Bendraminčiai – belgas Dominique’as Abelis, kanadietė Fiona Gordon ir prancūzas Bruno Romy - lietuvių žiūrovams pažįstami žiūrovams iš filmų „Ledkalnis” ir „Rumba” . Trijulė tęsia pantomimos cirko ir linksmų nesusipratimų eksperimentus ir jiems puikiai sekasi.

Prisijunk prie „Tiketos” klubo ir sulauk neįtikėtinų pasiūlymų! Į šį renginį bilietus gali įsigyti patogiausiu būdu – „Tiketos” kasose arba e. bilietus internetu.

Dėl pardavimų grupėms susisiekite su „Tiketos“ tiesioginių pardavimų vadove Manta darbo dienomis nuo 8 iki 17 val. (Manta@tiketa.lt, +370 685 05480).

Renginio trukmė: 93 min.

Durys atidaromos: 15 min. prieš renginį.

PASTABA! Žiūrovai, įsigiję bilietus su nuolaida, įeidami į žiūrovų salę, kartu su bilietu PRIVALO pateikti dokumentą, įrodantį teisę naudotis nuolaida.

Vaikai ileidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius VšĮ „Kino pasaka“

Daugiau informacijos: www.kinopasaka.lt


 
 

 
Jus taip pat gali sudominti
 
 
 
Su gera kompanija visada linksmiau! Pakviesk draugą į šį renginį
 
TK žaidimas
Borisas
dovanu cekis