LT | EN
 
Festivalio „Senamiesčio Žiogas 2013“ II renginys Pasirodymai

Vieta - , / Pradžia - / Trukmė -

 
 
 

 
Festivalio „Senamiesčio Žiogas 2013“ II renginys

„Senamiesčio žiogas“ – tai didžiausias Kaune vasaros metu rengiamas dainuojamosios poezijos festivalis, kuris šiemet švenčia 7 metų gimtadienį. Birželio 27 d. 19 val. festivalis visus geros muzikos mylėtojus kviečia prisijungti prie gražios vakarojimo po atviru dangumi tradicijos ir atvykti į antrąjį VII-ojo sezono koncertą!

Šį kartą renginyje savo muzikinėmis išpažintimis žiūrovus džiugins:

•NEDA MALŪNAVIČIŪTĖ IR OLEGAS DITKOVSKIS

•DOMANTAS RAZAUSKAS IR GRUPĖ

•GRUPĖ „UŽ AČIŪ“

Talentingas atlikėjų duetas NEDA MALŪNAVIČIŪTĖ IR OLEGAS DITKOVSKIS – džiazo vokalo virtuozė ir dainuojamosios poezijos žanrą atstovaujantis aktorius. Prie aktoriaus, bardo Olego Ditkovskio, turinčio savitą požiūrį į autorinę dainą, puikiai dera moteriškas Nedos Malūnavičiūtės vokalas ir skaidrios, virtuoziškos fleitos bei vokalo improvizacijos. Prasmingi tekstai, nebanali muzika, džiazo elementai ir stipri vidinė energija – visa tai galima pamatyti dueto pasirodymuose. Programoje išvysite dviejų žmonių, vyro ir moters išgyvenimus, patirtis ir mintis apie amžinas vertybes – gyvenimą, meilę ir mirtį. Skambės naujos ir senos, laiko patikrintos dainos, kurios kiekvieną kartą atliekamos vis kitaip.

DOMANTAS RAZAUSKAS IR GRUPĖ. Domantas Razauskas scenoje jau dešimtmetį. Per tą laiką parašyta apie 200 dainų, grota su pačiais įvairiausiais muzikantais, pačiose įvairiausiose scenose. Šiuo metu ansamblį be Domanto sudaro smuikininkas Simas Butavičius, bosininkas Paulius Rukas, būgnininkas Marius Leiburas ir trombonininkas Pranas Dapšauskas. „Mūsų koncertai Kaune visada yra ypatingi. Per 10 metų atsimenu kiekvieną iš jų, nes Kaune būtinai nutinka kas nors žavaus ir netikėto. Tu ir publika tampi vienas žmogus“, - sakė žinomas bardas, pirmasis Vytauto Kernagio vardo gitaros laureatas D. Razauskas. Atlikėjo grojamą ir kuriamą muziką sunku įvilkti į vieno konkretaus žanro rėmus. Čia ir bliuzas, ir reggae muzika, ir daugybė improvizacijų. Organizatoriai džiaugiasi, kad atlikėjas dovanoja savo kūrybą „Senamiesčio Žiogo“ klausytojams nuo pirmųjų festivalio dienų.

GRUPĖ „UŽ AČIŪ“. Tai - mįslinga, įtartinai už labdaringo pavadinimo pasislėpusi vieno būsimo aktoriaus, vieno būsimo režisieriaus ir dviejų muzikantų grupė. Keturi geri draugai kartu kremtantys teatro mokslą išsikėlė tikslą ieškoti muzikoje teatro, teatre muzikos ir skrupulingai tyrinėti mįslingus scenos dėsnius ir save pačius jų kontekste. Visų grupės narių skirtinga, bet nemenka sceninė patirtis verčia burtis į vieną jėgą trupinančią visas asmenines etiketes. Taip jauni artistai drąsiai žengia į naujas, dar nepažintas meninio gyvenimo teritorijas keldami tik vieną tikslą - ieškoti.

Tradiciškai festivalio renginiai yra puošiami įvairiomis jaunųjų menininkų parodomis. Antrojo renginio metu kiemelį papuoš keramikos darbų paroda bei vyks kūrybinės dirbtuvėlės mažiesiems renginio žiūrovams.

„Senamiesčio Žiogas“, kaip ir kaskart laukia visų išsiilgusių dainų su šypsenomis, vaikiško nuoširdumo, Senamiesčio pavėsio, gitarų muzikos skambesio, vakarojimo tradicijos ir muzikos su tikrais tekstais.

Staliukai bare parduodami tik po 4 vietas.

Renginio trukmė: 3 val., 1 pertrauka po 20 min..

Durys atidaromos iki renginio likus: 30 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 6 metų amžiaus).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: TAIP.

Renginio organizatorius: Idėjų Garažas, VšĮ.

Daugiau informacijos: www.idejugarazas.lt 867837310.

Draudžiama įsinešti: gėrimus ir maistą.


 
 

 
Jus taip pat gali sudominti
 
 
 
Su gera kompanija visada linksmiau! Pakviesk draugą į šį renginį
 
Renginio dalyviai
 

Neda Malūnavičiūtė
Olegas Ditkovskis,
Domantas Razauskas su grupe
grupė "Už Ačiū".

TK žaidimas
dovanu cekis