LT | EN
 
Kaunas Jazz Pasirodymai

Vieta - , / Pradžia - / Trukmė -

 
 
 

 
Kaunas Jazz

Sako, Dievas myli trejybę. Verta įsiklausyti, nes Alas Di Meola vadinamas būtent gitaros Dievu, o jo apsilankymas Kaunas Jazz šįkart bus pažymėtas skaičiumi „trys". 2007 ir 2008 metais festivalyje koncertavęs amerikiečių gitaros virtuozas per ketverius nuo pastarojo pasimatymo prabėgusius metus išleido kritikų liaupsinamą albumą Pursuit Of Radical Rhapsody, atnaujino savo kolektyvą World Sinfonia ir į festivalio sceną sugrįžta, būdamas kūrybinių jėgų ir populiarumo viršūnėje.

Nuostabi lyrika, Lotynų Amerikos muzikos, džiazo, roko ir klasikos atspindžiai, tobulas meistriškumas, kuriame grojimo greitis neužleidžia vietos nuogam jausmui - tai išskirtiniai A.Di Meolos bruožai, dėl kurių žurnalo Guitar Player skaitytojai keturis sykius skelbė muzikantą geriausiu pasaulyje džiazo gitaristu.

Kolektyvui World Sinfonia, su kuriuo pasirodys Kaunas Jazz, A.Di Meola jaučia ypatingą palankumą. „Tai - geriausia grupė, kokią man yra tekę suburti", - sako gitaristas, o entuziastingi žiūrovų atsiliepimai patvirtina, kad tai nėra tik tušti žodžiai. Koncertas, kurį būtina aplankyti, jei grojate gitara, svajojate ar svajojote tai daryti, o taip pat, jei niekada nebandėte paimti į rankas instrumento, bet tiesiog mėgstate gerą, brandžią, šilta emocijų banga užliejančią muziką - nes 2012-ųjų džiazo sezono pabaiga Vilniuje šįmet bus būtent tokia.

Al Di Meola - guitars

Peo Alfonsi - 2nd guitar

Fausto Beccalossi - accordion

Peter Kaszas - drums

Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 6 metų amžiaus).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: JJJazz, VšĮ.

Daugiau informacijos: www.kaunasjazz.lt (8 37) 750146.


 
 

 
Jus taip pat gali sudominti
 
 
 
Su gera kompanija visada linksmiau! Pakviesk draugą į šį renginį
 
TK žaidimas
dovanu cekis