LT | EN
 
Festivalis „Velnio akmuo“ Pasirodymai

Vieta - , / Pradžia - / Trukmė -

 
 
 

 
Festivalis „Velnio akmuo“

Gyva, alternatyvi muzika bei velniškas rokenrolas!

„Velnio akmuo“ – alternatyvios muzikos festivalis po atviru dangumi liepos 12–15 dienomis Anykščiuose, Šventosios upės pakrantėje. Tai keturios dienos aktyvių ir kūrybiškų pramogų, gyvos muzikos ir sporto iššūkių bei trys naktys šėlsmo ir poilsio erdviame kempinge, įsikūrusiame ošiančių pušų pavėsyje. Čia – kūrybinė laisvė ir beprotiška rokenrolo dvasia nuostabios gamtos apsuptyje.

Trys scenos ir skirtinga muzika

Šiemet pagrindinis festivalio veiksmas pirmą kartą atsiskleis trijose scenose, kuriose skambės įvairi alternatyvi muzika – nuo ekstremalaus, net radikalaus metalo iki eksperimentinio ar keisto meninio roko. Naujovės, išskirtinumas, kūrybos originalumas yra vieni pagrindinių festivalio prioritetų.

4 dienos + 3 naktys

Daugiau dienų – daugiau muzikos. Šiais metais „Velnio akmuo“ pristatys rekordinį atlikėjų skaičių (apie 30). Didžiausią ekstremaliosios muzikos festivalį Baltijos šalyse reprezentuos ir aukščiausio ryškumo žvaigždės, ir dar ne itin plačiai žinomi, tačiau perspektyvūs atlikėjai. Per keturias dienas bus surengti net penki koncertai, kuriuose skambės gyva, tikra ir energinga muzika.

Alternatyvus veiksmas

„Velnio akmuo“ pristato ir plačią nekoncertinę alternatyvos programą. Čia futbolas virsta „fudbalu“, muzikinės dvikovos – „MC Growl‘u“, o koncertinės dirbtuvės vadinamos tiesiog „Grok ir Kriok“. Čia hipiškos rokotekos „išneša“ naktimis, naktinis kinas prikausto dėmesį absurdo vaizdais, o ramus kempingas tampa tikra utopija.

Laisvas, kūrybingas ir nenuspėjamas festivalis laukia tavęs patį vidurvasarį Anykščiuose. „Velnio akmuo 2012“ – gyva ir alternatyvi muzika bei velniškas rokenrolas! Festivalis rekomenduoja nesnausti, nes bilietai į keturių dienų velnišką festivalį turi savybę brangti...

Daugiau informacijos: www.devilstone.net

Prisijunk prie „Tiketos” klubo ir sulauk neįtikėtinų pasiūlymų! Į šį renginį bilietus gali įsigyti patogiausiu būdu – „Tiketos” kasose arba e. bilietus internetu.

Dėl pardavimų grupėms susisiekite su „Tiketos“ tiesioginių pardavimų vadove Manta darbo dienomis nuo 8 iki 17 val. (Manta@tiketa.lt, +370 685 05480).

Renginio vieta: Dainuvos slėnis, Anykščiai

Renginio data: 2012 liepos 12 – 15 d.

Renginio trukmė: 72 val.

Durys atidaromos: 12:00 val. (liepos 12 d.)

Vėliau bilietai brangs!

Bilietas galioja visoms keturioms festivalio dienoms.

Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 12 metų (imtinai). Privaloma pateikti dokumentą (moksleivio pažymėjimą). Vaiką privalo lydėti suaugęs asmuo (nebūtinai tėtis ar mama). Lydinčiajam nuolaida netaikoma.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: TAIP. (bet tik ne su profesionalia technika)

Renginio organizatorius Kūrybinė grupė „ALT events“, www.altevents.net.

Daugiau informacijos: www.devilstone.net

Anykščių miestelio pakraštyje, vidury pušyno įrengta estrada, vadinama Dainuvos slėniu – nuostabi vieta festivaliui ir jo lankytojams.


 
 

 
Jus taip pat gali sudominti
 
 
 
Su gera kompanija visada linksmiau! Pakviesk draugą į šį renginį
 
Renginio dalyviai
 

METALO SCENA:
Anathema
Scarab
Warbringer
Alcest
Demonical
Enforcer
Kampfar
Lake Of Tears
Paralytic
Wulture
Ossastorium
Lucifer
Inquisitor
ROKO SCENA:
Truckfighters
Haken
Soundarcade
Honcho
Lucky
Funeral
The Grand Astoria
New Keepers Of the Water Towers
TotorRo
Blowback
Hexvessel

TK žaidimas
Borisas
dovanu cekis