LT | EN
 
Geriausios „Voro vestuvių“ dainos: turas per Lietuvą
Geriausios „Voro vestuvių“ dainos: turas per Lietuvą Pasirodymai

Vieta - , / Pradžia - / Trukmė -

 
 
 

 
Geriausios „Voro vestuvių“ dainos: turas per Lietuvą

Nuotaikinga, žiūrovų ir kritikų liaupses pelniusi Voro svita šį pavasarį leisis į kelionę per septynių didžiausių Lietuvos miestų arenas. Visai šeimai skirtos geriausios ir gražiausios „Tele bim-bam“ roko operos „Voro vestuvės“ dainos skambės Utenoje, Alytuje, Kaune, Šiauliuose, Panevėžyje, Klaipėdoje ir Vilniuje.

Lietuvos arenų scenoje pasirodys daugiau kaip 50 atlikėjų (padės choras „Brevis“, šokėjai ir didžiulis būrys „Tele bim-bam“ dainininkų), pasidabinusių ryškiaspalviais kostiumais. Specialiai šiam koncertų turui bus sukurtos naujos dekoracijos bei animacinės video projekcijos. Pagrindinį Voro vaidmenį atliks operos solistas Rafailas Karpis, jo nuotaką, gerąją Boružę, įkūnys „Tele bim-bam“ generolė Neringa Čereškevičienė, Algis Ramanauskas–Greitai virs Vikšru Gražuoliu, maestro Andrius Kaniava – Mėšlavabaliu. Šis areninis turas bus išskirtinis ir tuo, jog prie Voro svitos prisijungs naujas atlikėjas – charizmatiškas aktorius Dominykas Vaitiekūnas, kuriam atiteks intriganto Vabalo be ūsų rolė.

„Nekantraudamas laukiu, kuomet prasidės pirmosios repeticijos, po to ir pirmasis turo koncertas. Galbūt Voras čia ir yra pagrindinis, bet juk per mane – Vabalą be ūsų – užverda visa košė“, – šmaikštauja „Voro vestuvių“ naujokas D. Vaitiekūnas.

„Voro vestuvės“ buvo viena mėgstamiausių mano vaikystės poemų, o dar kai drauge su tavimi į sceną lipa tokia talentinga komanda, šou tampa didžiuliu malonumu. Tą jaučia ir žiūrovas. Gražu, jog geriausias „Voro vestuvių“ akimirkas galėsime paskleisti daugelyje Lietuvos kampelių ir paversti jį grandioziniu koncertu“, – artėjančiu turu džiaugiasi N. Čereškevičienė.

Pagal vieno garsiausių Lietuvos poetų Justino Marcinkevičiaus eiles ir Neringos Čereškevičienės vyro Alfredo Čereškevičiaus sukurtą originalią muziką pastatytos „Voro vestuvės“ tapo įspūdingu šou skirtu ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. Libreto autorė, režisierė ir koncerto vedėja – Neringa Čereškevičienė, choreografas – žymusis Agris Danilevišč iš Latvijos, kostiumų dailininkė – Aušra Kleizaitė.

Geriausios „Voro vestuvių“ dainos pirmiausia, balandžio 15 d., skambės Utenos arenoje, balandžio 20 d. Voro svita susiburs Alytaus arenoje, balandžio 22 d. – Kauno „Žalgirio“ arenoje, balandžio 27 d. – Šiaulių arenoje, balandžio 29 d. – Panevėžio „Cido“ arenoje, gegužės 4 d. – Klaipėdos „Švyturio“ arenoje (bilietus platina „Bilietai.lt“), o gegužės 6 d. koncertinį turą vainikuos pasirodymas Vilniaus „Siemens“ arenoje.

Rytoj išskrisim, šiandien būnam, būnam čia ir dabar! Gera gera gera bus!

Tik Akropolio Tiketos kasose, pirkdamas bilietą , gausi smagiausią Voro dovaną!

Gėrimais rūpinasi CIDO!

Prisijunk prie „Tiketos” klubo ir sulauk neįtikėtinų pasiūlymų! Į šį renginį bilietus gali įsigyti patogiausiu būdu – „Tiketos” kasose arba e. bilietus internetu.

Dėl pardavimų grupėms susisiekite su „Tiketos“ tiesioginių pardavimų vadove Manta darbo dienomis nuo 8:00 iki 17:00 val. (manta@tiketa.lt , +370 685 05480).

Renginio trukmė: 1 val. 30 min. (pertrauka 25 min.)

Durys atidaromos: 1 val. prieš renginį.

Šiaulių arenoje durys atidaromos: 1 val. prieš renginį.

Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 2 metų (imtinai).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius SEVEN Live.

Daugiau informacijos: NĖRA.

Vilnius - BMW klubo nariai gali įsigyti mažiausios kainos bilietą iki balandžio 6 dienos. Mažiausios kainos nustatymui negalioja bilietai, kuriems taikomos specialios nuolaidos (vaiko, moksleivio, studento ar kitas bilietas su specialia nuolaida).

Panevėžys - BLOMBERG klubo nariai gali įsigyti mažiausios kainos bilietą iki balandžio 15 dienos. Mažiausios kainos nustatymui negalioja bilietai, kuriems taikomos specialios nuolaidos (vaiko, moksleivio, studento ar kitas bilietas su specialia nuolaida).

Į arenas draudžiama įsinešti: gėrimų bet kokioje taroje, maisto produktų, ginklų, aštrių daiktų, gyvūnų, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (jei organizatorius nenurodo kitaip).


 
 

 
Jus taip pat gali sudominti
 
 
 
Su gera kompanija visada linksmiau! Pakviesk draugą į šį renginį
 
Renginio dalyviai
 

Skruzdeliukai (Aktoriai)
Choras Brevis
TBB vaikai
Andrius Kaniava
Rafailas Karpis
Algis Greitai
Neringa

TK žaidimas
Borisas
dovanu cekis