LT | EN
 
Grupės „Liūdni slibinai“ koncertas Kaune Pasirodymai

Vieta - , / Pradžia - / Trukmė -

 
 
 

 
Grupės „Liūdni slibinai“ koncertas Kaune

Po žiemos darbų išlindę iš įrašų studijos, kur ruošia savo antrąjį albumą, „Liūdni Slibinai“ uždainuos pavasariniais balsais. Šaukdami pavasario šilumą į širdis ir šviesą į protus bei pagerbdami artėjančias tautos dainiaus Maironio 150 – ąsias gimimo metines, „Liūdni slibinai“ pakvies kiekvieną lietuvį atrasti Maironį savyje.

Koncertuose laukia kūrybiškai paliečiančios ir šypsenas žadinančios liūdesiu persismelkusios dainos ne tik iš pirmojo grupės „Albumo, raginančio tautą“, bet ir iš šį rudenį pasirodysiančio naujojo albumo (kurio pavadinimas kolkas kruopščiai slepiamas). Atėję į koncertus taip pat galės gyvai pamatyti labai išgarsėjusį, bet vis dar tokį patį mažą, Dominyką Vaitiekūną, niekuomet nejaukaujantį, bet visuomet juokingą Vaidą Kublinską ir moters naštą nešančią Aistę Lasytę.

LIŪDNI SLIBINAI – ketvirtus metus liūdnas lietuvio gyvenimo detales apdainuojantis, teatrališkai išradingas ir muzikaliai sąmoningas triasmenis darinys. Ši, anaiptol ne šventa, trejybė turi šventą tikslą – savo liūdnomis dainomis ir plikomis širdimis raginti kožną lietuvį atsisakyti lengvabūdiškumo ir gyvenimo džiaugsmo. Tekstus šiems chuliganiškiems aktoriams-muzikantams-šokėjams-komikams-dainininkams rašo tokie poetai kaip Henrikas Radauskas, Šarūnas Banevičius, Sigitas Parulskis, Kestutis Plankas, Juozas Erlickas ir daugybė kitų.

Artistiška energija, skania ironija, nebanaliais dainų tekstais ir taikliu jumoru žiūrovus pavergiantys „Liūdni slibinai“ per trejus metus surengė daugiau nei šimtą autorinių koncertų didžiausiuose Lietuvos miestuose bei muzikos festivaliuose („Be2gether”, „Tamsta Muzika”, „Karklė” ir kt.). „Liūdni slibinai“ yra įvertinti Sauliaus Mykolaičio vardine premija, nominuoti M.A.M.A. apdovanojimuose kaip metų alternatyvi grupė ir T.Ė.T.Ė. apdovanojimų Tautos Balso nominacijoje. 2010 metais išleistas debiutinis grupės „Albumas, raginantis tautą“, sulaukė nemažo pasisekimo ir šiuo metu yra perleidžiamas papildomas albumo tiražas.

Paspaudę šias nuorodas galite rasti „Liūdnų slibinų“ liūdnų muzikinių video (nors mačiusiems ir girdėjusiems ne paslaptis, kad gyvi jų veidai ir žodžiai turi daugiau liūdesio galios):

Į šį renginį bilietus gali įsigyti patogiausiu būdu – „Tiketos” kasose arba e. bilietus internetu.

Dėl pardavimų grupėms susisiekite su „Tiketos“ tiesioginių pardavimų vadove Manta darbo dienomis nuo 8:00 iki 17:00 val. (manta@tiketa.lt , +370 685 05480).

Durys atidaromos: 20:00 val.

Renginio trukmė: 2 val.

Renginio dieną bilietai brangs!

Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius „Combo muzikos agentūra“.

Daugiau informacijos: www.combo.lt

Daugiau informacijos ir staliukų rezervavimas: tel.: 8 614 40029


 
 

 
Jus taip pat gali sudominti
 
 
 
Su gera kompanija visada linksmiau! Pakviesk draugą į šį renginį
 
TK žaidimas
Intymumas
dovanu cekis