Gyčio Paškevičiaus vasaros turas

Gyčio Paškevičiaus vasaros turas

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Išskirtiniai Gyčio Paškevičiaus vasaros koncertinio turo pasirodymai

Atšauktas koncertas Juodkrantėje. Bilietus galite grąžinti iki rugpjūčio 17 dienos.

Atšauktas koncertas Druskininkuose. Bilietus galite grąžinti iki rugpjūčio 12 dienos.

Po itin sėkmingo koncertinio turo Lietuvos didžiausiose arenose bei gastrolių po Norvegiją ir Angliją atlikėjas Gytis Paškevičius kviečia į savo naujus vasaros koncertus pabrėždamas, jog jo kūryba skirta įvairaus amžiaus klausytojams: „Šiame vasaros koncertiniame ture dainos skambės kamerinėje aplinkoje, tad bus sukuriama itin jauki atmosfera, kiekviena daina skambės naujai. Laukiu šiuose vasaros koncertuose pirmiausia tų, kurie dar negirdėjo mano naujojo albumo „Laiko traukiniai“ dainų, laukiu visų, kurie nori pasimėgauti gera gyva muzika šios vasaros vakarais: po vieną, poromis, šeimomis, jaunimo su gerų draugų kompanija“.

Vasaros koncertinio turo metu klausytojai visų pirma turės galimybę gyvai išgirsti naujausio atlikėjo albumo dainas, kurias jau spėjo pamėgti virš 30 tūkstančių žiūrovų, apsilankusių albumo pristatymo koncertuose. Žurnalistas Ramūnas Zilnys albumo apžvalgoje rašė, jog Gytis šiomis 11 dainų eilinį sykį randa tiesiausią kalbą su savo auditorija, jai perteikdamas savo gyvenimo patirtį tokiomis dainomis, kaip „Gyvenimo tėkmė“, „Vis dar skubu“, „Jaunystės dienos“. Žinoma, vasaros koncertinio turo metu skambės ne tik naujos, lengvo bliuzo ir rokenrolo intonacijų permelktos dainos iš albumo „Laiko traukiniai“, bet ir seni geri G. Paškevičiaus kūriniai.

Klausytojai yra kviečiami atostogauti su Gyčio muzika poilsiautojų pamėgtose vietose: 07 20 „Friedricho pasaže“ Klaipėdoje, 07 27 „Corona Beach Bar“ Nidoje, 07 28 viešbutyje „GrandSpa“ Druskininkuose, 08 03 Liudviko Rėzos lauko estradoje Juodkrantėje bei koncertinio turo uždaromajame koncerte 08 18 Palangos vasaros estradoje. Nidoje, Druskininkuose, Juodrantėje bei Palangoje Gyčiui talkins grupė „Crazy Crow“. Bilietus iš anksto galima įsigyti „Tiketa“ bilietų kasose ir internetu bei renginio vietose. Naujausią informaciją apie vasaros koncertinį turą kviečiame sekti atlikėjo oficialioje interneto svetainėje www.gytis.lt.

G. Paškevičiaus koncertais rūpinasi viena iš pramogų verslo lyderių – įmonė „Combo“, išleidusi ilgai gerbėjų lauktą audio ir video plokštelių rinkinį „Gytis Paškevičius. Laiko traukiniai. Jubiliejinis koncertas Šiaulių arenoje“, kurį bus galima įsigyti ir vasaros koncertinio turo metu.

Atlikėjai:

Durys atidaromos iki renginio likus: 30 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Combo concert, VšĮ.

Daugiau informacijos: NĖRA.

Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo kokybės, turinio ir pateikiamos informacijos apie jį. Tiketa yra bilietų platintojas ir veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

Klaipėdos „Atlantas“ – Jonavos „Jonava“. Futbolo klubo Klaipėdos „Atlantas“ rungtynės (ant dirbtinės dangos)

Klaipėdos „Atlantas“ – Jonavos „Jonava“. Futbolo klubo Klaipėdos „Atlantas“ rungtynės (ant dirbtinės dangos)

  • Klaipėda, Klaipėdos centrinis stadionas
  • Balandžio 25 d., 18:00 val.
  • Trukmė: 2 val., 1 x 15 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
4 d. 19 val. 38 min.
1,50 € 2,50 €
Pirkti
Tezių opera LIUTERIO DURYS

Tezių opera LIUTERIO DURYS

  • Kaunas, Girstučio kultūros ir sporto centras
  • Balandžio 25 d., 19:00 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
5 d. 23 val. 13 min.
9,10 € 18,20 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje