LT | EN
 
Hanezu. ŠERŠĖLIAFAM Pasirodymai

Vieta - , / Pradžia - / Trukmė -

 
 
 

 
Hanezu. ŠERŠĖLIAFAM

Drama

Režisierė – Naomi Kawase

Vaidina: Tohta Komisu, Hako Oshima, Tetsuya Akikawa

Japonija, 2011 m., 91 min.

Originalo kalba: japonų, subtitrai: lietuvių

Hanezu – raudonos spalvos atspalvis; senovinis žodis, atsiradęs aštuntajame amžiuje Man Yoshu poezijos rinkiniuose. Sakoma, kad šią spalvą žmonės atpažino pirmiausia, asocijuodami ją su krauju, saule ir liepsna. Tai - elementai, simbolizuojantys gyvenimą. Tuo pat metu raudona - trapi spalva, kuri lengvai išnyksta. Filmo pavadimas „Hanezu“ apjungia šiuos raudonos spalvos bruožus.

Naomi Kawase

Baigė Osakos Fotografijos mokyklą, kur pradėjo kurti 16mm ir 8mm filmus. Jos kūrybinis darbas buvo greitai pastebėtas tiek namuose, tiek užsienyje. 1995 m. Tarptautiniame Yamagata Dokumentinio kino festivalyje jos filmas „Apkabinimas” (“Embracing”) buvo apdovanotas specialiu FIPRESCI prizu, o “Katatsumon” - gavo apdavonojimą Naujosios Azijos programoje. 1997 m. Kawase tapo jauniausia istorijoje “Camera d’Or Award” laimėtoja Kanų Kino festivalyje už pilnametražinį meninį filmą „Suzaku“. 2000 metais filmas “Hotaru” laimėjo FIPRESCI ir CICAE prizus Lokarno tarptautiniame kino festivalyje. Kawase taip pat atpažįstama iš dokumentinių filmų kūrybos.

Prisijunk prie „Tiketos” klubo ir sulauk neįtikėtinų pasiūlymų! Į šį renginį bilietus gali įsigyti patogiausiu būdu – „Tiketos” kasose arba e. bilietus internetu.

Dėl pardavimų grupėms susisiekite su „Tiketos“ tiesioginių pardavimų vadove Manta darbo dienomis nuo 8 iki 17 val. (Manta@tiketa.lt, +370 685 05480).

Renginio trukmė: 91 min.

Durys atidaromos: 15 min. prieš renginį.

PASTABA! Žiūrovai, įsigiję bilietus su nuolaida, įeidami į žiūrovų salę, kartu su bilietu PRIVALO pateikti dokumentą, įrodantį teisę naudotis nuolaida.

Vaikai ileidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius VšĮ „Kino pasaka“

Daugiau informacijos: www.kinopasaka.lt


 
 

 
Jus taip pat gali sudominti
 
 
 
Su gera kompanija visada linksmiau! Pakviesk draugą į šį renginį
 
TK žaidimas
Borisas
dovanu cekis