LT | EN
 
Japoniška istorija Pasirodymai

Vieta - , / Pradžia - / Trukmė -

 
 
 

 
Japoniška istorija Drama
Režisierius - Sue Brooks
Vaidina: Toni Collette, Gotaro Tsunashima, Matthew Dyktynski, Lynette Curran, Yumiko Tanaka, Kate Atkinson, John Howard, Bill Young, Reg Evans, George Shevtsov, Justine Clarke
 
Australija, 2003, 106 min.
 
Originalo kalba: Anglų, subtitrai – lietuvių
 
T
 
Nuostabaus grožio gamtos kampelyje užsimezga dviejų žmonių romantiška draugystė. Draugystė, kuri tikrai nesibaigs įprastai...
 
Didelių ambicijų turinti geologė Sandė Edvards sutinka pabūti iš Japonijos atvykusio verslininko Tačibanos Hiromitsu gide po Pilbaros dykumą (Pietų Australija), nes vėliau tikisi iš šios kelionės gauti finansinės naudos. Visiškai priešingų charakterių žmonės patenka į juokingas, sudėtingas ir nenuspėjamas situacijas, kurias spręsdami jie vis daugiau sužino apie save, stiprina abipusį dvasinį ryšį ir pradeda be žodžių suprasti vienas kitą. Tačiau visagalis likimas nubloškia Sandę ir Tačibaną pačia netikėčiausia kryptimi, kur gyvenimas jau niekuomet nebus toks, koks buvo anksčiau...
 
Garsi australų kilmės aktorė Toni Colette ("Šeštasis pojūtis", "Gyvenimas pagal Jį", "Skiriamoji juosta", "Valandos") sukūrė puikų ir įsimintiną vaidmenį, kurį bus sunku pamiršti kiekvienam žiūrovui. Pagyrimo žodžių jai nepagailėjo garsiausi viso pasaulio kino kritikai ir tarptautinių festivalių žiūrovai. Geriausiu 2003 m. Australijos filmu pripažintas ir dar 7 premijos apdovanotas režisierės Sue Brooks kūrinys nagrinėja žmonių santykių trapumą ir tikrąją meilės galią, kuri sugeba įveikti visus kultūrų, kalbų ir tradicijų barjerus.
 
Po sėkmingo debiuto 2003 m. Kanų festivalio programoje "Kitoks žvilgsnis", filmas buvo sėkmingai demonstruotas Toronto, Čikagos, Londono, Teluridės, Melburno, Pusano ir kituose svarbiuose kino forumuose.
 
Sausio 29 d. 21:00 ir sausio 31 d. 15 val. Kino teatre PASAKA

Prisijunk prie „Tiketos” klubo ir sulauk neįtikėtinų pasiūlymų! Į šį renginį bilietus gali įsigyti patogiausiu būdu – „Tiketos” kasose arba e. bilietus internetu.
 
Dėl pardavimų grupėms susisiekite su „Tiketos“ tiesioginių pardavimų vadove Manta darbo dienomis nuo 8 iki 17 val. (Manta@tiketa.lt, +370 685 05480). 
  
 
 
Renginio vieta: Kino teatras „Pasaka“, Šv. Ignoto g. 4/3, Vilnius.
Renginių datos: 2012 sausio mėn.
Renginio trukmė: 110 min.
Durys atidaromos: 15 min. prieš renginį. 
 
Bilietu kaina nuo: 12 Lt (paslaugos mokestis „Kino pasakos“ kasoje +0 Lt/bilietui, „Tiketos“ sistemoje +1 Lt/bilietui).
 
Nuolaidos (taikomos kasose/internetu): 
2 Lt nuolaida studentams, senjorams ir moksleiviams;
4 Lt nuolaida kino klubo nariams.
Nuolaida internetu priskiriama įvedus nuolaidos kodą „pasaka“. 

PASTABA! Žiūrovai, įsigiję bilietus su nuolaida, įeidami į žiūrovų salę, kartu su bilietu PRIVALO pateikti dokumentą, įrodantį teisę naudotis nuolaida.
 
Vaikai ileidžiami nemokamai: NE.
Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.
Renginio organizatorius VšĮ „Kino pasaka“
Daugiau informacijos: www.kinopasaka.lt

 
 

 
Jus taip pat gali sudominti
 
 
 
Su gera kompanija visada linksmiau! Pakviesk draugą į šį renginį
 
TK žaidimas
Borisas
dovanu cekis