LT | EN
 
Karpių dvaro festivalis „Ad Astra” Pasirodymai

Vieta - , / Pradžia - / Trukmė -

 
 
 

 
Karpių dvaro festivalis „Ad Astra”

Iš didingos istorijos, apipintos legendomis į šiandieną įžengia Karpių Dvaras. Jį vienai nakčiai prikels audiovizualinis festivalis „Ad Astra“. Muzikos, vaizdų ir šviesos harmonija užtvindys snaudžiandžius ir laiko pažymėtus dvaro pastatus, prikels praeities šmėklas, mylimuosius ir mylimasias, kiekvieną atvykusį į šią stebuklų, legendų, muzikos ir vaizdo naktį.

WAFT – įspūdingas, kerintis lietuviškas projektas – kuriame tobulai susijungia sutartinės, Lietuvos pasididžiavimas ir paveldas, ir alternatyvi elektronika, savo garsu ir efektais pakelianti muziką į aukštesnį, europietišką lygį. Už paslaptingo WAFT šydo slepiasi alternatyvios audiovizualinės grupės „fusedMarc“ ir sutartinių giedotojų grupė „Trys Keturiose“. Vienas geriausių visų laikų lietuviškų projektų, kuris inovatoriškai prikelia į UNESCO paveldą įtrauktas sutartines apipindamas jas aukščiausio lygio elektronikos garsais ir virpesiais, o visai tai lydi ir papildo su kiekvienu garsu suderintas video ir paslaptingi šviesų šešėliai, gal tai Joniškėlio dvaro šmėklos išėjo į gražiausią savo pokylį.

Joniškėlio dvaras, vienas dydžiausių Lietuvoje ir pats įspūdingiausias pagal savo legendas. Tylūs pastatai, įspūdingi parkai, kurių kalneliai, salos supilti rankomis ošia pačias šiurpiausias legendas, apie meilę, draugystę, pasiaukojimą, kraujo kainą ir norą dominuoti. Kiekvienam atvykusiam norisi išvysti dvi parko terasoje besisukančias ugneles, tai jaunojo Karpio ir jo nekilmingos mylimosios, kurią nužudė griežtasis Karpio tėvas, sielos, kurios tik kartą metuose šoka savo paskutinį meilės šokį. O gal nepabūgsite pajausti mažų vaikų pirštukų ant savo odos, ar mažų mergaičių dainų upelio pakrantėje, juk šių vaikų krauju palaistytas visas didingas parko ansamblis. Dar daug legendų slepia Karpių dvaras, daug jų papasakos vienos nakties šėlstantis festivalis „Ad Astra“

Legendas ir istorijas taip pat pateiks festivalio svečiai – Alina Orlova, kurios balsas, pritariant pianinui užtvindys dvarą, jo svečius ir kiekvieną parko medį subtilia melancholija, romantikos akordais, kad užsižiebtų malonumo ašarėlė veide ir norėtųsi apkabinti šalią esantį, priglausti ir kartu pasinerti į stebuklą. Vidas Bareikis su nauja programa uzkrės kiekvieną savo energija, pavergs teatrališkumu ir išmintingais bei šmaikščiais tekstais.

Festivalio svečiai iš Baltarusijos, Egor Zabelov trio, kurio lyderis Egor Lietuvos publikai pažįstamas kaip charizmatiškųjų „Gurzuf“ akordeono meistas, kartu su kontrabosu ir būgnais įgarsins senąjį kiną, tai dar vienas stebuklo sukurimas, kai gyvai gimsta kino filmo garso takelis, kai šiuolaikinė muzika prikelia senąjį kiną. Kauniečių projektas „Sovijus“ savo muzikoje skraido nuo kosminių aukštumų iki postetno skambesio. Muzikos ir vaizdo sintezė, kurioje galima atpažinti senosios viso pasaulio etninės muzikos akordus ir tai perteikia charizmatiškas ir truputį beprotiškas atlikimas. Į žvaigždes visus palydės grupė „Music Inwallved“, kurios programoje nuskambės kosminė-apokaliptinė odisėja, o įsijausti į skrydį padės žvaigždėtas dangus ir vaizdo instaliacijos.

Legendos, aukščiausios kokybės muzika, vaizdas ir prisikėlęs iš miego, svetingas dvaras,menantis pačias prabangiausias Lietuvoje puotas. Festivalyje galėsite sutikti ir dvaro šeimininkus, puošniais senoviniais kostiumais apsivilkusius svečius, paragauti vietinio maisto ir alaus, kurie kaip ir muzika, parinkti rafinuotai ir geriausios kokybės. Rasite daug įdomių eko pasiūlymų, nežinomų ir nematytų maisto ir gėrimo produktų. Išbandyti dvariškių pramogas, praskrieti su karieta po Karpių dvarą, išgirsti, pamatyti legendas ir dar daug visko, pasinerk į pilną legendų ir paslapties naktį.

VIP zona - uždara, dvaro pašonėje, tolėliau nuo šurmulio įrengta erdvė su ypatingais maisto ir gėrimų pasiūlymais, juos aptarnaus dvariškių kostiumais aprengti padavėjai.

Išskirtinis SUPER VIP pasiūlymas renginį stebėti iš prabangaus balkono esančio prieš sceną, dvaro rūmuose. Taip pat užkandžiai, vynas ir naudojimasis VIP zona.

Šeimos bilietas – 4 vienos asmenų šeimos bilietas su galimybe kiekvienam kitam vaikui iki 16 metų renginyje dalyvauti nemokamai. Reikia turėti tai patvirtinančius dokumentus.

Vėliau bilietai brangs!

Į renginio vietą draudžiama įsinešti: savus gėrimus (išskyrus vandenį) , ginklus ar kitus daiktus, galinčius kelti grėsmę kitų lankytojų saugumui, narkotikus ir jų vartojimo įrangą, pirotechniką ir kitas degias, sprogstamas medžiagas.

Renginio trukmė: 7 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 4 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 6 metų).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: TAIP.

Renginio organizatorius: Alternatyvus balsas, VšĮ.

Daugiau informacijos: www.adastrafest.lt.


 
 

 
Jus taip pat gali sudominti
 
 
 
Su gera kompanija visada linksmiau! Pakviesk draugą į šį renginį
 
Renginio dalyviai
 

"Fusedmarc" ir "Trys keturiose" projektas "WAFT"
"Sovijus"
Alina Orlova
Vidas Bareikis
Egor Zabelov Trio
"Music inwallved".

TK žaidimas
Borisas
dovanu cekis