LT | EN
 
Kino vakarai su Izolda. Marco Ferreri Pasirodymai

Vieta - , / Pradžia - / Trukmė -

 
 
 

 
Kino vakarai su Izolda. Marco Ferreri

Jau tradicija tapę kino vakarai su charizmatiškąja kino kritike Izolda Keidošiūte kviečia neabejingus geram kinui žiūrovus. Paskaitų metu, kurios skiriamos DIDIESIEMS KINO PROVOKATORIAMS, kino kritikė dalinsis ilgamete darbo kino pasaulyje patirtimi, žiniomis bei padės suprasti ir interpretuoti ne tik naujus, bet ir klasika tapusius kino šedevrus.

Dešimties kino vakarų ciklo metu, kurio kiekviena paskaita skirta vienam iš maištingiausių ir kino istorijoje reikšmingiausių režisierių, kritikė Izolda Keidošiūtė diskusijai vakaro tema kviečia vieną iš lietuvių kultūros pasaulio asmenybių. Kovo 14 d. paskaitoje svečiuosis kino režisierius Ignas Jonynas, kuris kartu su Izolda Keidošiūte pasidalins mintimis apie režisierių Marco Ferreri.

Prisijunk prie „Tiketos” klubo ir sulauk neįtikėtinų pasiūlymų! Į šį renginį bilietus gali įsigyti patogiausiu būdu – „Tiketos” kasose arba e. bilietus internetu.

Dėl pardavimų grupėms susisiekite su „Tiketos“ tiesioginių pardavimų vadove Manta darbo dienomis nuo 8 iki 17 val. (Manta@tiketa.lt, +370 685 05480).

Renginio trukmė: 120 min.

Durys atidaromos: 15 min. prieš renginį.

PASTABA! Žiūrovai, įsigiję bilietus su nuolaida, įeidami į žiūrovų salę, kartu su bilietu PRIVALO pateikti dokumentą, įrodantį teisę naudotis nuolaida.

Vaikai ileidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius VšĮ „Kino pasaka“

Daugiau informacijos: www.kinopasaka.lt


 
 

 
Jus taip pat gali sudominti
 
 
 
Su gera kompanija visada linksmiau! Pakviesk draugą į šį renginį
 
TK žaidimas
dovanu cekis