LT | EN
 
Komediantas. KINO PAVASARIS Pasirodymai

Vieta - , / Pradžia - / Trukmė -

 
 
 

 
Komediantas. KINO PAVASARIS

Danija / Denmark, 2011, 35 mm, 109 min.

Režisierius / Director: Martin Pieter Zandvliet

Scenarijaus autorius / Screenwriter: Martin Pieter Zandvliet, Anders F. August

Pagrindiniai aktoriai / Principal Cast: Nikolaj Lie Kaas, Lars Ranthe, Lars Brygmann, Malou Leth Reymann, Laura Christensen

Operatorius / Cinematographer: Jesper Tøffner

Montažas / Editor: Per Sandholt

Kompozitorius / Music: Sune Martin

Prodiuseris / Producer: Mikael Chr. Rieks

Pardavimo agentas / International Sales Agent: Level aps

Kopijos tiekėjas / Print Source: Kino pasaka

Kalba / Language: danų / Danish

Subtitrai / Subtitles: lietuvių, anglų / Lithuanian, English

Biografinėje dramoje pasakojama apie netikėtai išgarsėjusį komiką Dirchą Passerį užplūdusią vienatvę. Jis blaškosi tarp svajonės būti pripažintas ir noro įtikti žiūrovams. Vertindamas draugystę su scenos partneriu Kjeldu Petersenu, Dirchas pasirenka Johno Steinbecko dramą „Pelės ir žmonės“, tačiau jau po pirmos jo frazės žiūrovai ima leipti juokais. Dircho personažas Lenis tampa pajuokų objektu, kaip ir paties aktoriaus gyvenimas. Dirchas Paseris buvo pripažintas ir lyginamas su Deanu Martinu bei Andy Kaufmanu. Tačiau jį taip apakino sėkmė, kad nuvylė savo šeimą, geriausią draugą ir nukentėjo pats. Vien dėl to, kad norėjo būti žymus, suprastas ir mylimas.

Martinas Pieteris Zandvlietas (gim. 1971 m. Frederisijoje, Danijoje) lankė montavimo kursus Europos kino koledže bei montavo trumpo metražo, dokumentinius filmus. Tai savamokslis scenaristas ir režisierius. Jo pirmasis dokumentinis filmas „Bruklino angelai“ buvo rodytas ne tik tarptautiniuose festivaliuose, bet ir įvertintas Danijos kino apdovanojimu „Robert“. Debiutinis vaidybinis filmas „Aplodismentai“, kuriame pagrindinį vaidmenį atliko garsi danų aktorė Paprika Steen, buvo apdovanotas Tarptautiniuose Karlovy Varų, Mumbajaus, Nešvilio kino festivaliuose.

Rinktinė filmografija: „Aplodismentai“ (2009), „Juokdarys“ (2011, „Kino pavasaris“).

Prisijunk prie „Tiketos” klubo ir sulauk neįtikėtinų pasiūlymų! Į šį renginį bilietus gali įsigyti patogiausiu būdu – „Tiketos” kasose arba e. bilietus internetu.

Dėl pardavimų grupėms susisiekite su „Tiketos“ tiesioginių pardavimų vadove Manta darbo dienomis nuo 8 iki 17 val. (Manta@tiketa.lt, +370 685 05480).

Renginio trukmė: 109 min.

Durys atidaromos: 15 min. prieš renginį.

Nuolaidos internetu priskiriamos įvedus nuolaidos kodą „pasaka“.

PASTABA! Žiūrovai, įsigiję bilietus su nuolaida, įeidami į žiūrovų salę, kartu su bilietu PRIVALO pateikti dokumentą, įrodantį teisę naudotis nuolaida.

Vaikai ileidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius VšĮ „Kino pasaka“

Daugiau informacijos: www.kinopasaka.lt


 
 

 
Jus taip pat gali sudominti
 
 
 
Su gera kompanija visada linksmiau! Pakviesk draugą į šį renginį
 
TK žaidimas
Borisas
dovanu cekis