Krepšinio turnyras R. Sargūno taurei laimėti

Krepšinio turnyras R. Sargūno taurei laimėti

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Rugsėjo 20-21 d. keturi krepšinio klubai susikaus draugiškame krepšinio turnyre R. Sargūno taurei laimėti. Tradiciniame keturių komandų turnyre dalyvaus namų arenoje žaisiantis Panevėžio krepšinio klubas „Lietkabelis“, Pasvalio „Pieno žvaigždės“, Utenos „Juventus“ ir Dnepropetrovsko „Dnipro“.

R. Sargūno taurės krepšinio turnyro tvarkaraštis:

Rugsėjo 20 d.:

17.30 val. – Utenos „Juventus“ – Dnepropetrovsko „Dnipro“

19.30 val. – Panevėžio „Lietkabelis“ – Pasvalio „Pieno žvaigždės“

Rugsėjo 21 d.:

17.30 val. – kova dėl 3 vietos

19.30 val. – kova dėl 1 vietos

„Džiugu, jog šiemet naująjį krepšinio sezoną arenoje vėl galėsime pradėti matydami dėl pergalių atkakliai kovojančius stiprius krepšinio klubus. Nors turnyras draugiškas, tačiau, kaip rodo ankstesnių metų pavyzdžiai, klubai yra nusiteikę atkakliai, siekia kovoti iki galo ir dega noru išplėšti pirmąsias pergales naujajame sezone“, – sako Panevėžio „Cido“ arenos generalinis direktorius Dainius Visackas.

Pasak krepšinio klubo „Lietkabelis“ prezidento Raimundo Miladausko, Pasvalio komanda „Pieno žvaigždės“ šiemet surinko labai neblogą sudėtį ir turėtų turėti gerą LKL sezoną. „Utenos „Juventus“ klubas, žiūrint popieriuje, galbūt šiek tiek nusileidžia savo sudėtimi Pasvalio arba Panevėžio komandoms, tačiau tai yra gilias tradicijas turintis klubas, kuris kiekvienais metais LKL pasiekia aukštus rezultatus ir taip pat yra rimtas varžovas. Valdo Chomičiaus treniruojami „Dnipro“ krepšininkai savo pajėgumą jau įrodė neseniai pasibaigusiame Vlado Garasto taurės turnyre, kur nugalėjo „Lietuvos rytą“. Taigi, varžovai yra pakankamai grėsmingi, tačiau mes jų nebijome“, – į artėjantį turnyrą drąsiai žvelgia „Lietkabelio“ prezidentas.

Namuose žaisiantiems Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkams, tai bus paskutinis pasiruošimo naujajam sezonui etapas. Iki R. Sargūnos taurės turnyro komanda bus sužaidusi 7 draugiškas rungtynes.

„Šiemet pasiruošimo etape atsisakėme draugiškų rungtynių su silpnesniais varžovais, rinkomės kiek įmanoma stipresnius klubus – Eurolygoje, ULEB Europos taurėje, VTB lygoje žaidžiančias komandas. Nors pasiruošimo etape patyrėme nemažai pralaimėjimų, mūsų komandos žaidimas teikia daug vilčių, kadangi varžovai buvo labai pajėgūs. Apmaudu tik dėl to, jog pasiruošimo etape kol kas galėjome žaisti tik su 8 ar 9 krepšininkais iš 12, – sako R. Miladauskas bei džiaugiasi, jog R. Sargūno taurės varžybose prie komandos jau prisijungs šiuo metu su Latvijos rinktine atrankos varžybose žaidžiantis latvis Kasparas Vecvagaras ir traumą besigydantis komandos kapitonas Gytis Sirutavičius. – Kol kas tik neaišku ar traumą iki šio turnyro spės išsigydyti U-20 Europos čempionas Arnas Butkevičius“.

Dienos bilieto kaina – 10 litų. Nemokamai į krepšinio varžybas galės patekti visi 2011/2012 metų sezono abonementų turėtojai. Be to, namuose žaisiantis „Lietkabelis“ nemokamai stebėti varžybas suteikia galimybę ir visiems savo sirgaliams įsigijusiems 2012/2013 metų sezono abonementus, nepriklausomai nuo to, jog pastarieji oficialiai įsigalios tik nuo spalio 1 d.

„Mūsų vyrai, kaip minėjo komandos kapitonas, jeigu reikės, dėl pergalės šliauš net ir keliais. Ir nesvarbu, jog R. Sargūno taurė – tai draugiškas turnyras. Bet kuriuo atveju komandos pasirengimo etapas jau yra 2012/2013 metų sezono pradžia ir vyrai stengiasi iš visų jėgų. Tai matėme ir iki šiol buvusiose draugiškose varžybose: vyrai stengiasi dėl savęs, dėl komandos, dėl žiūrovų. Todėl ir dabar mes savo sirgalius kviečiame ateiti palaikyti mūsų komandos ir pažadame, kad ir šiame turnyre stengsimės jų nenuvilti ir žaisti finale“, – į klubo sirgalius kreipiasi R. Miladauskas.

Į „Cido“ areną draudžiama įsinešti: gėrimų bet kokioje taroje, maisto produktų, ginklų, aštrių daiktų, gyvūnų, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (jei organizatorius nenurodo kitaip).

Atlikėjai:

Renginio trukmė: 4 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 6 metų imtinai).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: TAIP.

Renginio organizatorius: Panevėžio arena, UAB.

Daugiau informacijos: NĖRA.

Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo kokybės, turinio ir pateikiamos informacijos apie jį. Tiketa yra bilietų platintojas ir veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

LIETUVOS BALSAS 6 sezonas. AKLOSIOS PERKLAUSOS

LIETUVOS BALSAS 6 sezonas. AKLOSIOS PERKLAUSOS

  • Palanga, Palangos sporto centras
  • Birželio 23 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 2 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
23 d. 17 val. 36 min.
2,58 € 4,30 €
Pirkti
LIETUVOS BALSAS 6 sezonas. AKLOSIOS PERKLAUSOS

LIETUVOS BALSAS 6 sezonas. AKLOSIOS PERKLAUSOS

  • Palanga, Palangos sporto centras
  • Birželio 25 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 2 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
23 d. 17 val. 32 min.
2,58 € 4,30 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

-50 %
Karklė 2018

Karklė 2018

PASIBAIGĘS

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje