LT | EN
 
Lašai ant įkaitusio akmens (Vintažinis sekmadienis) Pasirodymai

Vieta - , / Pradžia - / Trukmė -

 
 
 

 
Lašai ant įkaitusio akmens (Vintažinis sekmadienis)

REŽISIERIUS Francois Ozon

VAIDINA: Bernard Giraudeau, Malik Zidi, Anna Thomson, Ludivine Sagnier, Anna Levine

Erotinė drama

Prancūzija

2000

90'

S

Originalo kalba - prancūzų

Subtitrai - lietuvių

Žiūrėkite vasario 26d. 21val.

Pagal legendinio vokiečių režisieriaus, scenaristo ir dramaturgo Rainerio Wernerio Fassbinderio pjesę sukurtas “Lašai ant įkaitusio akmens” - tai provokuojanti žmonių santykių drama, demonstruota 2000-ųjų metų Tarptautinio Berlyno Kino Festivalio konkursinėje programoje.

Vokietija, aštuntasis dešimtmetis. Naivus dvidešimtmetis idealistas Francas susipažįsta su penkiasdešimtmečiu verslininku Leopoldu - paniškai bijančiu pasenti ciniku. Francas - neapsisprendęs nei dėl savo seksualinės orientacijos, nei dėl to, ko nori iš gyvenimo. Meistriškai manipuliuojantis žmonėmis Leopoldas nesunkiai sugundo dvejojantį jaunuolį ir herojai tampa meilužiais. Tačiau bendro gyvenimo aistrą netrukus keičia nesutarimai dėl banaliausių smulkmenų. Lovoje juos valdo geismas, bet kasdieniame gyvenime Francas turi kęsti nuolatines tiesiog nepakenčiamą charakterį turinčio Leopoldo priekabes. Viskas dar labiau komplikuojasi, kai herojų gyvenime pasirodo buvusios jų moterys. Jaunoji Ana, svaičiojanti apie bendrą gyvenimą su Francu bei Leopoldo kažkada įskaudinta ir palikta Vera, kuri vis dar myli jį…

Subtilus humoro, tragizmo, jausmingumo ir psichologizmo derinys - išskirtinis Francois Ozon'o filmų požymis, įtvirtinęs tiesiog kultinį šio jauno kino kūrėjo statusą. 1992-aisiais pradėjęs savo karjerą trumpo metražo filmais, 33-ejų metų režisierius jau "susuko" ir tris pilno metražo juostas. Pagrindinius vaidmenis filme atlieka Malik'as Zidi, Bernard’as Giraudeau, Ludivine Sagnier bei kultinė amerikiečių aktorė Anna Thomson (“Lemtingas potraukis”, “Volstrytas”, “Menantis pikta”, “Tikra meilė”, “Varnas”, “Aš šoviau į Andy Warholą” ir kt.).

Prisijunk prie „Tiketos” klubo ir sulauk neįtikėtinų pasiūlymų! Į šį renginį bilietus gali įsigyti patogiausiu būdu – „Tiketos” kasose arba e. bilietus internetu.

Dėl pardavimų grupėms susisiekite su „Tiketos“ tiesioginių pardavimų vadove Manta darbo dienomis nuo 8 iki 17 val. (Manta@tiketa.lt, +370 685 05480).

Renginio trukmė: 90 min.

Durys atidaromos: 15 min. prieš renginį.

PASTABA! Žiūrovai, įsigiję bilietus su nuolaida, įeidami į žiūrovų salę, kartu su bilietu PRIVALO pateikti dokumentą, įrodantį teisę naudotis nuolaida.

Vaikai ileidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius VšĮ „Kino pasaka“

Daugiau informacijos: www.kinopasaka.lt


 
 

 
Jus taip pat gali sudominti
 
 
 
Su gera kompanija visada linksmiau! Pakviesk draugą į šį renginį
 
TK žaidimas
Borisas
dovanu cekis