LT | EN
 
Nicolas Jaar Pasirodymai

Vieta - , / Pradžia - / Trukmė -

 
 
 

 
Nicolas Jaar

Pasiutę, mylimi elektroninio svingo džentelmenai PAROV STELAR BAND grįžta į Lietuvą su savo nauja programa „The Princess 2012“.

Iškaba „IŠPARDUOTA“ prie įėjimo į erdvę, kurioje groja Parovas su grupe kabo beveik prieš visus kompanijos koncertus, nesvarbu, ar tai būtų Maskva, Niujorkas, Atėnai…

Turint omeny, kad praeitais metais bilietai į PAROV STELAR BAND koncertą „Lofte“ buvo išparduoti iki paskutiniojo, galima būtų manyti, kad ir į šio grupės turo pasirodymą bilietai „vitrinoje“ neužsilaikys.

DAUGIAU APIE GRUPĘ

Inteligentiškajam garsų provokatoriui Parovui priklauso eilė hitų pripildytų albumų: „Rough Cuts“ (2004), „Seven And Storm“ (2005), „Shine“ (2007), „Coco“ (2009) bei solidi singlų lentyna. Parov Stelar kūriniai rado vietą daugiau nei 600 muzikos kompiliacijų, reklamų ir kino filmų.

Pasirodymas patiks tiems, kam patinka St. Germain, Moby, prieškario Amerikos gangsterių įvaizdis ar bent filmai apie juos, lindyhopas, skrybėlių kultūra, estetika, nemirštanti klasika ir, be abejo, svingas.

Parov Stelar kartu su visa grupe tik LOFTE ir tik lapkričio 18 d.

Renginio trukmė: 6 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 18 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Loftas Fest, VšĮ.

Daugiau informacijos: LOFTO oficialus puslapis Menų fabrikas "Loftas" - tai kultūros centras, po kurio stogu telpa vizualinių menų kūrėjai, muzikos, kino, teatro, mados, šokio eksperimentai, interaktyvios, tarpdisciplininės meno formos..

Draudžiama įsinešti: Gėrimų bet kokioje taroje, maisto produktų, ginklų, aštrių daiktų, gyvūnų, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos..


 
 

 
Jus taip pat gali sudominti
 
 
 
Su gera kompanija visada linksmiau! Pakviesk draugą į šį renginį
 
Renginio dalyviai
 

Parov Stelar Band

Bilietai pigiau
TK žaidimas
dovanu cekis