LT | EN
 
Mantas ir Kauno miesto simfoninis orkestras „Queen Show“ Pasirodymai

Vieta - , / Pradžia - / Trukmė -

 
 
 

 
Mantas ir Kauno miesto simfoninis orkestras „Queen Show“

Mantas ir Kauno miesto simfoninis orkestras „QUEEN SHOW“

„Queen Show“ – įspūdingiausi Šv. Kalėdų koncertai Lietuvoje! Dainuoja: Mantas Jankavičius ir choras „Jauna muzika“. Groja: Kauno miesto simfoninis orkestras ir specialiai suburta roko grupė.

Gruodžio 20 d. – Šiaulių arenoje, gruodžio 22 d. - Klaipėdos „ŠVYTURIO ARENA“, gruodžio 28 d. – Kauno „Žalgirio“ arenoje, gruodžio 29 d. - Vilniaus „Siemens“ arenoje.

„Queen Show“ - 2 valandos su garsiausiais visų laikų „Queen“ ir Freddie Mercury kūriniais! Atliekama visiškai gyvai, su orkestru, choru ir roko grupe. “Barcelona”, “Bohemian Rhapsody”, “Radio Ga Ga”, “We Are the Champions”, “The Show Must Go On”, „Friends Will Be Friends”, “We Will Rock You” ir kitos legendinės dainos.

„Queen Show“ - daugiau nei 50 atlikėjų scenoje vienu metu! Specialios aranžuotės chorui ir orkestrui. Kokybiškiausia Baltijos šalyse garso ir šviesos technika, įspūdingos kintančios dekoracijos ir kostiumai.

„Queen“ vardas įpareigoja surengti šou, kuris nedarytų gėdos vienai garsiausių visų laikų roko grupių. Būtent „Queen“ nariai pirmieji savo koncertuose pradėjo naudoti vaizdo ekranus. Pirmieji sukūrė koncertinę apšvietimo techniką, kurią šiandien naudoja beveik visi. Pirmieji rengė koncertus Pietų Amerikos stadionuose. Pirmieji koncertavo industrinėse erdvėse. Pirmieji sukūrė garso takelį filmui.

Šių metų balandžio mėnesį „Queen“ albumo „Greatest Hits“ kopijų Didžiojoje Britanijoje buvo parduota daugiau nei 5,8 milijono. Jie aplenkė „The Beatles“ ir ABBA bei tapo perkamiausio visų laikų šalies albumo savininkais. Pasaulyje jau parduota daugiau nei 25 milijonai „Queen“ „Greatest Hits“. Didžioji šio albumo hitų dalis skambės „Queen Show“ metu.

Į „Queen“ lyderį Freddie Mercury įsikūnysiantis M. Jankavičius prisipažįsta, kad .„Queen Show“ - rimčiausias iki šiol sau mestas iššūkis. „Dainos, kurias ruošiuosi atlikti - vokališkai labai sudėtingos. Vien ko vertos „Barcelona“ arba „Bohemian Rhapsody“! Nors nemažai „Queen“ kūrinių gerai žinau ir esu ne kartą dainavęs, vis dėlto jau nuo sausio mėnesio pradėjau specialias „Queen Show“ repeticijas. Orkestras, choras, grupė – turės skambėti ne tik galingai, bet ir labai sustyguotai“, - sakė Mantas.

M. Jankavičius 2011 metais muzikos apdovanojimuose M.A.M.A. pripažintas geriausiu vokalistu. 2010 metais surengė 55 anšlaginius „Frank Sinatra Show“ koncertus visoje Lietuvoje. Tais pačiais metais atliko pagrindinį vaidmenį žiūrimiausiame visų laikų lietuviškame filme „Tadas Blinda. Pradžia“. Yra išleidęs du solinius albumus, laimėjęs televizinius dainų ir šokių projektus, atlikęs pagrindinius vaidmenis roko operose ir miuzikluose. 2012 metais debiutavo dramos teatro scenoje.

„Queen Show“ grosiantis Kauno miesto simfoninis orkestras - didelį koncertų ir tarptautinių konkursų bagažą turintis kolektyvas. Patirties ir jaunatviško veržlumo dermė – viena patraukliausių jo savybių. Klasikinę ir romantinę muziką įprastai grojantis orkestras mėgsta leistis ir į eksperimentus. Vienas jų įgyvendintas Skandinavijoje. Tai buvusių legendinės grupės ABBA narių B. Anderseno ir B. Ulvaeno miuziklas “Šachmatai”.

„Queen Show“ dalyvaujanti „Jauna muzika“ - profesionalus kamerinis choras, vadovaujamas dirigento ir kompozitoriaus Vaclovo Augustino. Lietuvoje vertinamas kaip vienas ryškiausių ir pajėgiausių vokalinių kolektyvų, kasmet surengiantis per 60 koncertų savo šalyje ir užsienyje. Choras „Jauna muzika“ yra penkiolikos tarptautinių chorų konkursų laureatas.

„Siemens“ arenos BMW klubo nariai gali įsigyti mažiausios kainos bilietą iki lapkričio 29 dienos. Mažiausios kainos nustatymui negalioja bilietai, kuriems taikomos specialios nuolaidos (vaiko, moksleivio, studento ar kitas bilietas su specialia nuolaida).

Renginio trukmė: 2 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 5 metų amžiaus).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Muzikos dienos, VšĮ.

Daugiau informacijos: NĖRA.

Draudžiama įsinešti: gėrimų bet kokioje taroje, maisto produktų, ginklų, aštrių daiktų, gyvūnų, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (jei organizatorius nenurodo kitaip)..


 
 

 
Jus taip pat gali sudominti
 
 
 
Su gera kompanija visada linksmiau! Pakviesk draugą į šį renginį
 
Renginio dalyviai
 

Vienu metu scenoje bus daugiau kaip 50 atlikėjų.
Mantas Jankavičius
Kauno miesto simfoninis orkestras
Choras "Jauna muzika"
specialiai suburta roko grupė.

TK žaidimas
Borisas
dovanu cekis