LT | EN
 
Marko Palubenkos Albumo Pristatymas Pasirodymai

Vieta - , / Pradžia - / Trukmė -

 
 
 

 
Marko Palubenkos Albumo Pristatymas

2012 m. kovo 2d. 19val., “Menų spaustuvėje” įvyks debiutinio Marko Palubenkos albumo “no fun in 101” pristatymas. Markas - jaunas kūrėjas iš Vilniaus, subtiliai derinantis akustinį ir elektroninį skambesius bei išskirtinį vokalą. Visa tai galima įrėminti į indie, electro – acoustic, folk žanrus Tik prieš metus pradėjęs kūrybinę veiklą, jis jau pateikė pirmuosius savo „gaminius“ - nepriklausomai išleistą mini-albumą, pavadintą „love, jazz and the devil“, “gyvo” garso mini-albumą bei vaizdo klipą dainai „jazz“, sukurtą kartu su nepriklausomais kino kūrėjais.

Neseniai vykusiuose Lietuvos alternatyvios muzikos apdovanojimuose "T.Ė.T.Ė. 2011" Markas Palubenka tapo geriausio metų debiuto nominacijos nugalėtoju.

Prisijunk prie „Tiketos” klubo ir sulauk neįtikėtinų pasiūlymų! Į šį renginį bilietus gali įsigyti patogiausiu būdu – „Tiketos” kasose arba e. bilietus internetu.

Dėl pardavimų grupėms susisiekite su „Tiketos“ tiesioginių pardavimų vadove Manta darbo dienomis nuo 8:00 iki 17:00 val. (Manta@tiketa.lt , +370 685 05480).

Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 5 metų.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius Monako projektai

Daugiau informacijos: www.monaco.lt.


 
 

 
Jus taip pat gali sudominti
 
 
 
Su gera kompanija visada linksmiau! Pakviesk draugą į šį renginį
 
Renginio dalyviai
 

Markas Palubenka

TK žaidimas
Borisas
dovanu cekis