LT | EN
 
Marko Palubenkos albumo pristatymas Kaune Pasirodymai

Vieta - , / Pradžia - / Trukmė -

 
 
 

 
Marko Palubenkos albumo pristatymas Kaune

Markas Palubenka – jaunas kūrėjas iš Vilniaus, subtiliai derinantis akustinį ir elektroninį skambesius bei išskirtinį vokalą. Vos prieš metus solinę karjerą pradėjęs dainininkas jau gali būti vadinamas karščiausia šių metų Lietuvos muzikine naujiena. Neseniai vykusiuose Lietuvos alternatyvios muzikos apdovanojimuose "T.Ė.T.Ė. 2011" Markas Palubenka tapo geriausio metų debiuto nominacijos nugalėtoju.

Nepabūgęs vienatvės scenoje atlikėjas pasirinko groti vienas, pasitelkęs tik gitarą ir kompiuterį. Netrukus dienos šviesą išvydo nepriklausomai išleistas mini-albumas „love, jazz and the devil“, bei vaizdo klipas dainai „jazz“, sukurtas kartu su nepriklausomais kino kūrėjais.

Markas dalinasi unikalia muzika, laužo mėginimus įsprausti jį į folk, indie ar kitų žanrų rėmus. Tai žmogus išeinantis į sceną groti Jums, akis į akį. Nuoširdžiai. Vasario 29 dieną, rečiausią, kartą per ketverius metus išauštančią dieną, skelbiančią žiemos pabaigą, pasirodė debiutinis Marko Palubenkos albumas - „no fun in 101“, keliantis vis didesnį šurmulį muzikos padangėje ir jau pelnęs didžiausių kritikų simpatijas.

Vienintelis albumo pristatymo koncertas Kaune jau gegužės 3 dieną Teatro klube (Vilniaus g. 22).

Markas Palubenka – jaunas kūrėjas subtiliai derinantis akustinį ir elektroninį skambesius bei išskirtinį vokalą. Prieš metus karjerą pradėjęs dainininkas jau vadinamas karščiausia metų Lietuvos muzikine naujiena. Tai žmogus išeinantis į sceną groti Jums, akis į akį. Vienintelis albumo pristatymo koncertas Kaune jau gegužės 3 dieną Teatro klube.

Prisijunk prie „Tiketos” klubo ir sulauk neįtikėtinų pasiūlymų! Į šį renginį bilietus gali įsigyti patogiausiu būdu – „Tiketos” kasose arba e. bilietus internetu.

Dėl pardavimų grupėms susisiekite su „Tiketos“ tiesioginių pardavimų vadove Manta darbo dienomis nuo 8:00 iki 17:00 val. (Manta@tiketa.lt , +370 685 05480).

Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 5 metų amžiaus.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius OPEN CULTURE.

Daugiau informacijos: +370 662 96652.


 
 

 
Jus taip pat gali sudominti
 
 
 
Su gera kompanija visada linksmiau! Pakviesk draugą į šį renginį
 
Renginio dalyviai
 

Markas Palubenka

TK žaidimas
Borisas
dovanu cekis