LT | EN
 
Maskvos Nikulino cirko programa ant ledo Pasirodymai

Vieta - , / Pradžia - / Trukmė -

 
 
 

 
Maskvos Nikulino cirko programa ant ledo

Akcija! Pirmieji bilietai tik nuo 29 Lt*.

 
Vienas garsiausių pasaulio cirkų, Maskvos cirkas „Na Cetnom Bulvare“ laikomas seniausiu cirku Rusijoje. Jo istorija skaičiuojama nuo 1880 metų. 1983 metais cirko vairą perėmė žymus artistas, klounas Jurijus Nikulinas ir šiandieną cirkas pagrįstai didžiuojasi savo naujuoju vardu - „Maskvos Jurijaus Nikulino cirkas na Cvetnom Bulvare”. Cirkas neapsiribojo vien tradicinėmis programomis ir sukūrė vieną gražiausių ir unikaliausių pasaulyje programų - cirko ant ledo programą.
 
Kad mažieji Lietuvos žiūrovai nesušaltų šiltą pavasario dieną į Lietuvą keliauja didžiulis sunkvežimis dirbtinio „ledo“. Pasirodymui spalvingumo suteiks 300 kostiumų ir kelios tonos specialaus cirko rekvizito. Žymiausi Rusijos cirko meistrai, choreografai laikydamiesi šimtamečių Rusijos cirko tradicijų sukūrė nepakartojamą, įspūdingą šou ir stengsis sužavėti Lietuvos jaunuosius žiūrovus ir jų tėvelius.
 
Cirko ant ledo programa- tai unikalūs akrobatiniai triukai, fantastiška choreografija, linksmi klounų pasirodymai, dviračių ant ledo ekvilibristika, unikalūs žonglierių triukai bei daugelis kitų cirko numerių. Lietuvoje gastroliuosianti Maskvos Nikulino cirko trupė programą ant ledo jau rodė įvairiausiuose pasaulio kampeliuose. Trupės artistams plojo Vokietijos, Prancūzijos, Italijos, Izraelio, Pietų Afrikos, Kanados, Naujosios Zelandijos, Kinijos, Japonijos, JAV ir daugelio kitų šalių žiūrovai. Užsienio spaudos atsiliepimai po gastrolių skamba įspūdingai: „Sensacinga!”, „Gražiausias pasirodymas, kurį teko matyti”, „Nepakartojamas šviesos, spalvų ir unikalių triukų šou” („Der Tagesspiegel”, „Main Post”, „Morgenpost”).
 
Pagaliau šią programą pirmąkart išvys Lietuvos žiūrovai.
 
Naujoji cirko programa - tai žėrintis divertismentas, įvairiausių numerių kaleidoskopas. Akrobatai, žonglieriai, dviratininkai ant ledo, ekvilibristai, klounai, ekscentrikai, skraidantys po visą cirko areną, nepaliks abejingo nė vieno žiūrovo. Programa patiks ir jauniausiems, vos kelerių metų žiūrovams, ir jų tėveliams,  ir net seneliams. Nes cirkas ant ledo - tai spalvingas spektaklis, kuris nereikalauja vertimo.
 
Uždanga pakyla...
 
• Choreografinė kompozicija „Žiema”
• Gimnastai Cord – de-  parel
• Žonglieriai
• Ekscentriškas plaštakės šokis
• Čiuožimas ant kojūkų
• Žongliravimas su diabolo
• Akrobatinė kompozicija „Užkerėjimas”
• Stebuklingos geometrinės figūros ir šokinėjimas per virveles
• Oro žiedų akrobatai
• Linksmosios skybėlaitės
• Žaidimas Hula Hoop
• Akrobatinis atrakcionas su žiedais
• Petruška ant diržų
• Choreografinė kompozicija „Vasara” 
• Linksmoji karvė
• Velo moto atrakcionas
• Atsisveikinimas
 
Daugiau informacijos
 
http://www.circusnikulin.ru/
http://www.circusonice.ru/
 

 
Prisijunk prie „Tiketos” klubo ir sulauk neįtikėtinų pasiūlymų! Į šį renginį bilietus gali įsigyti patogiausiu būdu – „Tiketos” kasose arba e. bilietus internetu.
 
Dėl pardavimų grupėms susisiekite su „Tiketos“ tiesioginių pardavimų vadove Manta darbo dienomis nuo 8 iki 17 val. (Manta@tiketa.lt, +370 685 05480). 
 
 
 
Renginio vieta:
Sporto halė, Perkūno al. 5, Kaunas
„Siemens“ Arena, Ozo 14 g., Vilnius.
Žvejų rūmai, Taikos pr. 70, Klaipėda.
„Šiaulių arena“, J.Jablonskio 16, Šiauliai.
„Cido“ arena, Parko g. 12, Panevėžys.
Renginio data:
Kaunas - 2011 gegužės 20 diena, 18:00 val.
Klaipėda - 2011 gegužės 21 diena, 18:00 val.
Vilnius - 2011 gegužės 22 diena, 14:00 val.
Vilnius - 2011 gegužės 22 diena, 18:00 val. 
Šiauliai - 2011 gegužės 23 diena, 18:00 val. 
Panevėžys - 2011 gegužės 24 diena, 18:00 val.
Durys atidaromos: 1 val. prieš renginį. 
Renginio trukmė: 2 val., 1 pertrauka.

Bilietų kaina nuo: 25 - 69 Lt* (* paslaugos mokestis +3 Lt/bilietui; „Siemens“ arenos mokestis Vilniaus renginiams +3 Lt/bilietui; „Cido“ arenos mokestis Panevėžio renginiui +2 Lt/bilietui;  „Šiaulių“ arenos mokestis Šiaulių renginiui +2 Lt/bilietui; „Siemens“ arenos BMW klubo mokestis Vilniaus renginiams, ne BMW klubo nariams, norintiems įsigyti bilietus 101 - 104 sektoriuose 6 - 19 eilėse +20 Lt/bilietui).
 
Nuolaidos (taikomos kasose): 
20 % nuolaida Tiketos klubo nariams;
„Į cirką su šeima – pigiau. Pirkdami 4 ar daugiau bilietų sutaupote 20 procentų.“
40 % nuolaida su Mano RIMI kortele bilietams už 69 Lt*;
50 % nuolaida su Mano RIMI kortele + laiškas bilietams už 69 Lt*.

Tik gegužės 20-22 d. knygyne VAGA prekybos centre BABILONAS, Tiketos kasos atidarymo proga net 40% nuolaida geriausiems bilietams (tik už 69 Lt*) į Maskvos Nikulino cirko pasirodymą ant ledo!

Renginys vyks CIDO arenoje gegužės 24 d. antradienį 18 val.

Nuolaidos negalioja Klaipėdos renginiui pristatomoms kėdėms.

Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 5 metų amžiaus.
Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.
Renginio organizatorius REXUS.
Daugiau informacijos: www.rexus.lt 
 
„Siemens“ arenos BMW klubo nariai gali įsigyti mažiausios kainos bilietą iki gegužės 8 dienos. Mažiausios kainos nustatymui negalioja bilietai, kuriems taikomos specialios nuolaidos (vaiko, moksleivio, studento ar kitas bilietas su specialia nuolaida). 
 


„Siemens“ arena - Čia jūs galite rasti savo vietas arenos salėje ir pamatyti koks vaizdas matomas iš konkrečių vietų, taip pat sužinoti kaip geriausiai atvykti į areną ir patekti į konkrečias Jūsų vietas. 
 
Į „Siemens“ areną draudžiama įsinešti: gėrimų bet kokioje taroje, maisto produktų, ginklų, aštrių daiktų, gyvūnų, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (jei organizatorius nenurodo kitaip).


 
 

 
Jus taip pat gali sudominti
 
 
 
Su gera kompanija visada linksmiau! Pakviesk draugą į šį renginį
 
Renginio dalyviai
 

Klounau
akrobatai
žonglieriai

TK žaidimas
Borisas
dovanu cekis