Muzikos ir humoro šou „Raudonkepuraitė Europvizijoje“

Muzikos ir humoro šou „Raudonkepuraitė Europvizijoje“

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Panevėžio „Cido“ arena kultūros sostinės metus pažymės nuotaikingu muzikiniu šou „Raudonkepuraitė Europvizijoje“

Prie turtingos šių metų Lietuvos kultūros sostinės renginių programos jungiasi ir vienas iš pagrindinių miesto kultūros židinių – Panevėžio „Cido“ arena. Balandžio 17 d. čia skambės specialiai šiai progai sukurtas muzikinis humoro šou „Raudonkepuraitė Europvizijoje“, kuriame pasirodys profesionaliausi šalies artistai.

„Renginys yra kuriamas būtent „Panevėžys – Lietuvos kultūros sostinės 2014“ programai, todėl bus rodomas tik vieną kartą ir tik šiame mieste. Šių metų miesto statusas padiktavo, jog tai turi būti kultūrinis renginys, o jo laikas, kadangi bus rodomas pavasarį ir prieš pat vienas didžiausių metų švenčių – šv. Velykas, padiktavo, kad jis būtų linksmas bei nuotaikingas. Juk geros nuotaikos reikia visiems ir visada“, – renginio koncepciją paaiškina „Cido“ arenos generalinis direktorius Dainius Visackas.

Muzikiniame humoro šou „Raudonkepuraitė Europvizijoje“ skambės humoristų Vitalijaus Cololo, Artūro Orlausko, Violetos Mičiulienės, aktoriaus Dainiaus Martinaičio ir atlikėjų Česlovo Gabalio bei Simonos Radišauskaitės balsai. Dviejų valandų trukmės koncerte artistai publikai dovanos puikiai pažįstamus muzikinius kūrinius, kurių tekstai bus specialiai sukurti ar pakoreguoti ir pritaikyti renginio siužetinei linijai.

Tam, kad būtų sukurtas išties išskirtinis renginys, į jo kūrybos procesą, kaip režisierė, buvo įtraukta išmoningų ir neeilinių idėjų niekad nestokojanti renginių organizatorė Kristina Kaikarienė.

„Kad tai bus labai linksmas ir aukšto lygio renginys, galima spėti vien iš jame pasirodysiančių atlikėjų. Mes sujungiame iš pirmo žvilgsnio labai skirtingus žmones tam, kad būtų patenkinti kiekvieno renginio lankytojo lūkesčiai – tiek to, kuris čia ieško ir nori išgirsti linksmą bei kokybišką juoką, tiek to, kuris tikisi profesionaliai atliekamos dainos. Be to, skambės gyvai atliekama muzika, tad publika arenoje jausis tikrai jaukiai ir bus pakylėta“, – žada renginio režisierė K. Kaikarienė.

Pasak jos, žiūrovus šis renginys, pirmiausia, turėtų sužavėti tuo, jog jis turės aiškią ir vientisą siužetinę liniją, bus pasakojamas vienas pasakojimas, sujungsiantis tiek muzikines istorijas, tiek ir šmaikščius juokelius, kurie žiūrovus nukels į kasdienes situacijas ir padės į jas pažvelgti per humoro prizmę.

„Visa tai darysime per vieną žinomiausių visų laikų pasakų „Raudonkepuraitė“ ir jos pagrindinius personažus – mergaitę ir vilką. Man pačiai labai patinka pasakos, o ši pasaka, nors atrodo labai paprasta, išties gali būti labai sudėtinga. Juk vien Raudonkepuraitės kelionė per mišką gali būti labai įvairialypė. Miške apstu kelių ir keliukų, kuriais pasukus laukia skirtingi nuotykiai. Sukdami į vieną ar kitą, mes pateksime į atskiras situacijas, kuriose galėsime linksmai pabūti, atpažinti save, savo artimuosius, kaimynus ar kolegas. Parodysime, kokie mes esame kultūringi, arba, priešingai – nekultūringi“, – sako renginio režisierė.

Atlikėjai:

Renginio trukmė: 1 val. 30 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 3 metų).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Panevėžio arena, UAB.

Daugiau informacijos: NĖRA.

Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo kokybės, turinio ir pateikiamos informacijos apie jį. Tiketa yra bilietų platintojas ir veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

Monika Marija su grupe

Monika Marija su grupe

  • Palanga, VANDENIS, muzikos klubas
  • Birželio 20 d., 20:00 val.
  • Trukmė: 2 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
19 d. 11 val. 24 min.
8,10 € 16,20 €
Pirkti
LIETUVOS BALSAS 6 sezonas. AKLOSIOS PERKLAUSOS

LIETUVOS BALSAS 6 sezonas. AKLOSIOS PERKLAUSOS

  • Palanga, Palangos sporto centras
  • Birželio 22 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 2 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
20 d. 8 val. 55 min.
2,58 € 4,30 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

-50 %
Karklė 2018

Karklė 2018

PASIBAIGĘS

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje