LT | EN
 
Satta Outside pristato: Shigeto Pasirodymai

Vieta - , / Pradžia - / Trukmė -

 
 
 

 
Satta Outside pristato: Shigeto

Tęsiam tradiciją ir artėjant „Satta Outside“ esam suplanavę keletą renginių, padėsiančių pajausti bei įsijausti į festivalio dvasią. Pirmasis pajautimas jau visai netrukus.

Mičigano valstijoje augęs, Niujorke džiazą studijavęs Shigeto – vienas naujųjų leidyklos „Ghostly International“ pirmūnų, beje, neslepiantis to, kad jo IDM, hiphopą, dubstep vienijantys ritmai yra giliai įkvėpti ankstesnių kompanijos leidinių. Naujausi abstraktūs jo pamąstymai džiazo ir downtempo plotmėse sudėti į žiemos pabaigoje išleistą minialbumą „Lineage“, o pasauliui pristatomi ture, kuris užkabins ir Vilnių.

Svečią Šermukšnių gatvėje pasitiks tolimiesiems Rytams taip pat neabejingas „Mondayjazz“ akcininkas Tadas Quazar, „Satta Outside“ senbuvė taikios elektronikos solistė Umiko (jos pseudonimas japoniškai, beje, reiškia „paukštelis“) bei vis dar per jaunas savo talentui Brokenchord.

Prisijunk prie „Tiketos” klubo ir sulauk neįtikėtinų pasiūlymų! Į šį renginį bilietus gali įsigyti patogiausiu būdu – „Tiketos” kasose arba e. bilietus internetu.

Dėl pardavimų grupėms susisiekite su „Tiketos“ tiesioginių pardavimų vadove Manta darbo dienomis nuo 8 iki 17 val. (Manta@tiketa.lt, +370 685 05480).

Renginio trukmė: 8 val.

Durys atidaromos: 22:00 val.

Vėliau bilietai brangs!

Asmenys iki 18 metų neįleidžiami.

Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatoriusSatta

Daugiau informacijos: www.sattaoutside.lt/shigeto


 
 

 
Jus taip pat gali sudominti
 
 
 
Su gera kompanija visada linksmiau! Pakviesk draugą į šį renginį
 
TK žaidimas
dovanu cekis