LT | EN
 
„Scorpions” atsisveikinimo koncertas Pasirodymai

Vieta - , / Pradžia - / Trukmė -

 
 
 

 
„Scorpions” atsisveikinimo koncertas Gegužės 30 d. Vilniaus „Siemens” arenoje įvyks ypatingas renginys - vienintelis Lietuvoje grupės „Scorpions” atsisveikinimo koncertas. Apie savo karjeros pabaigą garsioji vokiečių roko grupė paskelbė praėjusių metų pradžioje, išleidusi albumą „Sting in the Tail” ir iškeliavusi į pasaulinį atsisveikinimo turnė. Savo koncerte Vilniuje legendiniai „Scorpions” publikai pristatys ne tik kūrinius iš savo paskutinio albumo, bet ir visus savo geriausius hitus, sukurtus per grupės istoriją, tokius kaip „Rock You Like a Hurricane”, „Still Loving You”, „Wind Of Change”, „Holiday”, „You and I” ir daugelį kitų. Tačiau nepaisant liūdnos progos, tarti savo „Sudie” publikai „Scorpions” žada įspūdingu grandioziniu reginiu, kupinu teigiamų emocijų ir uraganinės roko dvasios.
 
Susikūrę 1965 metais Hanoveryje, kolektyvas skaičiuoja jau 45-uosius kūrybos metus. Išraiškingas ir charizmatiškas Klauso Meine vokalas, nepriekaištingos solinės partijos bei gerai atpažįstami Rudolfo Schenkerio gitaros rifai tapo „Scorpions” vizitine kortele ir užtikrino vokiečiams sėkmę pasauliniame muzikos olimpe. Grupės hitai ilgai karaliavo radijo stočių topų viršūnėse visame pasaulyje, daugelis “Scorpions” kūrinių yra pakeitę ne vieno žmogaus gyvenimą ir juos drąsiai jau galima vadintis istoriniais. Būtent tokia yra baladė „Wind Of Change”, sukurta po Berlyno sienos griūties ir tapusi pasauliniu šaltojo karo pabaigos, „perestroikos” ir Vokietijos vienijimosi himnu. Per visą sako karjerą išleidę 22 studijinius albumus, daugiau kaip 50 singlų, pardavę virš 100 milijonų albumų kopijų bei pelnę 3 „World Music Award” apdovanojimus, „Scorpions” laikomi viena geriausių roko grupių muzikos istorijoje.
 
Grupės įkūrėjas, gitaristas Rudolfas Schenkeris taip komentuoja kolektyvo muzikinės karjeros pabaigą: „Pagalvoję apie „Scorpions”, mūsų gerbėjai iškart prisimena dainą „Rock You Like a Hurricane”, tačiau jau po kelių metų veiksmas scenoje gali tapti ne uraganu, o tik lengvu vėjeliu. Mes norime išeiti išdidžiai – išleidę vieną geriausių mūsų albumų „Sting in the Tail” ir aukštai iškėlę galvas. Žadame, kad „Scorpions” atsisveikinimas taps tikra audra scenoje ir gerbėjų širdyse”.
 

 

 

 

 

 
Prisijunk prie „Tiketos” klubo ir sulauk neįtikėtinų pasiūlymų! Į šį renginį bilietus gali įsigyti patogiausiu būdu – „Tiketos” kasose arba e. bilietus internetu.
 
Dėl pardavimų grupėms susisiekite su „Tiketos“ tiesioginių pardavimų vadove Manta darbo dienomis nuo 8:00 iki 17:00 val. (manta@tiketa.lt , +370 685 05480).
 
 
  
Renginio vieta: „Siemens“ Arena, Ozo 14 str., Vilnius.
Renginio data: 2011 gegužės 30 diena, 20:00 val.
Durys atidaromos:
18:30 val.
Renginio trukmė: 2 val. 
 
Bilietų kaina nuo:
139-260 Lt (*paslaugos mokestis +3 Lt/bilietui imtinai; +3 Lt arenos mokestis kiekvienam bilietui; +20 Lt BMW klubo mokestis, ne BMW klubo nariams, norintiems įsigyti bilietus 101 - 104 sektoriuose 6 - 19 eilėse). 

Nuolaidos (taikomos kasose/internete):
20 % nuolaida su Omni ID kortele. Nuolaida negalioja stovimiems bilietams. Galioja iki gegužės 29 d.
 
Vaikai įleidžiami nemokamai:
NE.
Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE. 
Renginio organizatorius
UAB „CRG-9“.
Daugiau informacijos: NE.

BMW klubo nariai gali įsigyti mažiausios kainos bilietą iki gegužės 16 dienos. Mažiausios kainos nustatymui negalioja bilietai, kuriems taikomos specialios nuolaidos (vaiko, moksleivio, studento ar kitas bilietas su specialia nuolaida). 
 
Čia jūs galite rasti savo vietas arenos salėje ir pamatyti koks vaizdas matomas iš konkrečių vietų, taip pat sužinoti kaip geriausiai atvykti į areną ir patekti į konkrečias Jūsų vietas. 

Į „Siemens“ areną draudžiama įsinešti: gėrimų bet kokioje taroje, maisto produktų, ginklų, aštrių daiktų, gyvūnų, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (jei organizatorius nenurodo kitaip).

 
 

 
Jus taip pat gali sudominti
 
 
 
Su gera kompanija visada linksmiau! Pakviesk draugą į šį renginį
 
Renginio dalyviai
 

Klaus Meine
Rudolf Schenker
Matthias Jabs
James Kottak
Pawel Maciwoda

TK žaidimas
Borisas
dovanu cekis