„Šimtmečio baletai“ su ryškiausiomis Maskvos didžiojo teatro žvaigždėmis

„Šimtmečio baletai“ su ryškiausiomis Maskvos didžiojo teatro žvaigždėmis

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Pirmą kartą Lietuvos baleto istorijoje – per vieną vakarą žiūrovai galės išvysti net tris įspūdingus baleto pastatymus: „Šecherezada“, „Fauno popietė“ ir „Poloviečių šokiai“.

Brangiausio visų laikų Maskvos Didžiojo tetaro spektaklio „Korsaras“ gastrolių rengėjai pristato naują – ne mažiau įspūdingą projektą.

Šį kartą į Lietuvą Maskvos didžiojo teatro žvaigždės atvyksta su Kremliaus baletu ir trimis įspūdingais pastatymas, kuriuos žiūrovai išvys per vieną vakarą.

„Tai spektakliai, kuriems stovėdami plojo išlepinti baleto gerbėjai nuo Paryžiaus iki Niujorko. Projektas unikalus tuo, kad žiūrovai moka už vieną bilietą, o pamato įspūdingiausius trijų spektaklių momentus“, - kalbėjo projekto rengėjai.

„Šecherezada“, „Fauno popietė“ ir „Poloviečių šokiai“ – retai Lietuvos teatrų scenoje rodomi spektakliai. „Tai unikali galimybė išvysti šiuos klasikinio baleto šedevrus. Ir dar per vieną vakarą“, - sakė Ilgametė Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro baleto meno vadovė Tatjana Sedunova.

Dar niekada Lietuvos arenose nėra pasirodžiusios ryškiausios pasaulio baleto žvaigždės. Vien Nikolajaus Ciskaridzės vardas yra savotiškas prabos ženklas. Tai baleto artistas, kurio vardas jau seniai tapo talento, gebėjimų ir profesionalumo sinonimu.

„Malonu sugrįžti į Lietuvą. Jūs turite ypatingą publiką. Žinau, kad „Korsarą“ galėjo pamatyti vos 2000 žmonių, bilietai buvo išpirkti per dvi savaites. Tai savotiška duoklė tiems, kurie tąsyk nepamatė įspūdingiausio Maskvos Didžiojo teatro baleto“, - kalbėjo pasaulinė baleto žvaigždė.

Į Lietuvą baleto trupė atvyks iš karto po gastrolių Italijoje, po to laukia Paryžius ir kiti didieji pasaulio miestai. Gastrolių grafikas toks įtemptas, kad trupė pasirodymus užsienyje planuoja dvejiems metams.

Keliais vilkikais bus atvežtos trijų spektaklių dekoracijos ir kostiumai. Vien jų – beveik pusė šimto.

Spektakliai žavi užmoju, nes demonstruojami tik pačiose didžiausiose scenose. Teatruose būtų sunku išgauti norimą didingumo efektą. „Žalgirio“ arenoje vyksta pasaulinių žvaigždžių koncertai. Tačiau šio spektaklio techninis išpildymas yra pats sudėtingiausias. Vien dekoracijoms pakabinti reikės įrengti daugiau nei pusę šimto specialių strypų.

Nė viena pasaulio mieste šie pastatymai nesulaukė nė menkiausios kritikos. Kodėl? „Rusų baletas iki šiol diktuoja pasaulio baleto madas, o į pirmo ryškumo žvaigždes lygiuojasi baleto talentai. Spektaklio meno vadovo A.Liepos kūrybinė išmonė žavi aršiausius klasikinio meno kritikus“, - kalbėjo T.Sedunova.

Spektaklių centre – primarijai ir primabelrinos

NIKOLAJUS CISKARIDZĖ

Maskvos Didžiojo teatro primarijus, Rusijos liaudies artistas. 2003 metais tapo Nacionalinės teatro premijos „Auksinė Kaukė” laureatas už geriausią vyro vaidmenį.

Tituluojamas pasauline žvaigžde. 2001 ir 2003 metais buvo suteiktas Nacionalinės premijos laureato vardas už pagrindinius vaidmenis baleto pastatymuose: „Miegančioji gražuolė”, „Žizel”, „Pikų dama” , „Raimonda”.

Niujorkas, Paryžius, Madridas, Ženeva, Maskva – tai miestai, kuriuose Nikolajaus pasirodymai sulaukia anšlagų.

ILZĖ LIEPA

Baleto pasaulio legenda, Maskvos Didžiojo teatro artistė, Rusijos Liaudies artistė. 2003 metais tapo Nacionalinės teatro premijos „Auksinė Kaukė” laureate už geriausią moters vaidmenį. Maskvos Didžiajame teatre atliko pagrindines partijas baletų pastatymuose, tokiuose kaip: „Don Kichotas”, „Raimonda”, „Romeo ir Džiuljeta”.

Ji patenka į penkių geriausiai mokamų Rusijos balerinų sąrašą. Spektakliui su I.Liepa iš karto garantuojama sėkmė. I.Liepa priklauso garsiajai Liepų dinastijai, kurį rusų baletą garsina visame pasaulyje.

Prisijunk prie „Tiketos” klubo ir sulauk neįtikėtinų pasiūlymų! Į šį renginį bilietus gali įsigyti patogiausiu būdu – „Tiketos” kasose arba e. bilietus internetu.

Dėl pardavimų grupėms susisiekite su „Tiketos“ tiesioginių pardavimų vadove Manta darbo dienomis nuo 8:00 iki 17:00 val. (manta@tiketa.lt , +370 685 05480).

Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatoriai UAB „Sporto komunikacijos”

Daugiau informacijos: Nėra.

Atlikėjai:

Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo kokybės, turinio ir pateikiamos informacijos apie jį. Tiketa yra bilietų platintojas ir veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

LIETUVOS BALSAS 6 sezonas. AKLOSIOS PERKLAUSOS

LIETUVOS BALSAS 6 sezonas. AKLOSIOS PERKLAUSOS

  • Palanga, Palangos sporto centras
  • Birželio 23 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 2 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
23 d. 9 val. 40 min.
2,58 € 4,30 €
Pirkti
LIETUVOS BALSAS 6 sezonas. AKLOSIOS PERKLAUSOS

LIETUVOS BALSAS 6 sezonas. AKLOSIOS PERKLAUSOS

  • Palanga, Palangos sporto centras
  • Birželio 25 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 2 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
23 d. 9 val. 36 min.
2,58 € 4,30 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

-50 %
Karklė 2018

Karklė 2018

PASIBAIGĘS

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje