LT | EN
 
Sparnuotos kiaulės. ŠERŠĖLIAFAM Pasirodymai

Vieta - , / Pradžia - / Trukmė -

 
 
 

 
Sparnuotos kiaulės. ŠERŠĖLIAFAM

Vaidina: Paweł Małaszyński, Piotr Rogucki, Olga Bołądź, Karolina Gorczyca, Cezary Pazura

Drama

Lenkija, 2010 m., 99min.

T

Originalo kalba: lenkų, subtitrai: lietuvių

Uždarius vietinį sporto klubą, ketveriukės prisiekusių futbolo klubo sirgalių gyvenimas apvirsta aukštyn kojomis. Oskaras priverstas apsivilkti kostiumą ir priimti miestelio Boso darbo pasiūlymą. Nauja veikla Oskarui atneš nemažai nemalonumų: jis vidury dienos visiškai nuogas atsiklius centrinėje miesto aikštėje, bus paliktas merginos, taps brolio mylimosios atodūsių objektu ir visiškai netikėtai... subręs.

Anna Kazejak

Baigė režisūrą Lenkijos Nacionalinėje Kino mokykloje, Lodzėje. Debiutavo vaidybiniu filmu „Odė džiaugsmui“, kurė kūrė drauge su dviem režisieriais. Filmas tapo augančios pokomunistinės šalies kartos portretu ir pelnė daugybę apdovanojimų. „Sparnuotos kiaulės” taip pat buvo puikiai įvertintas tiek kino kritikų, tiek publikos.

Prisijunk prie „Tiketos” klubo ir sulauk neįtikėtinų pasiūlymų! Į šį renginį bilietus gali įsigyti patogiausiu būdu – „Tiketos” kasose arba e. bilietus internetu.

Dėl pardavimų grupėms susisiekite su „Tiketos“ tiesioginių pardavimų vadove Manta darbo dienomis nuo 8 iki 17 val. (Manta@tiketa.lt, +370 685 05480).

Renginio trukmė: 99 min.

Durys atidaromos: 15 min. prieš renginį.

PASTABA! Žiūrovai, įsigiję bilietus su nuolaida, įeidami į žiūrovų salę, kartu su bilietu PRIVALO pateikti dokumentą, įrodantį teisę naudotis nuolaida.

Vaikai ileidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius VšĮ „Kino pasaka“

Daugiau informacijos: www.kinopasaka.lt


 
 

 
Jus taip pat gali sudominti
 
 
 
Su gera kompanija visada linksmiau! Pakviesk draugą į šį renginį
 
TK žaidimas
Borisas
dovanu cekis