LT | EN
 
„SupaDevynios. Užgavėnių karnavalas“ Pasirodymai

Vieta - , / Pradžia - / Trukmė -

 
 
 

 
„SupaDevynios. Užgavėnių karnavalas“

Senovės mitų, lietuviškumo, modernaus požiūrio į meną įkvėpti „SupaDevynių“ renginiai vasario 24 d. tęsia savo maršą per netradicinių Lietuvos vakarėlių istoriją. Šįkart Užgavėnių proga kiekvienas yra kviečiamas pasinerti į siurrealistinį Užgavėnių karnavalą menų fabrike „Loftas“.

Užgavėnės – labai svarbi data visame pasaulyje. Šios šventės proga nuo vasario iki pat paskutiniųjų kovo dienų per pasaulį ritasi ryškieji pavasario pranašai – muzikos, šokio, įspūdžių ir beribės fantazijos kupini karnavalai. Šis įvykis neaplenks ir Lietuvos.

Rafailas Karpis, sesės Daiva ir Justė Starinskaitės, Asmik Grigorian, Gyčio Ivanausko teatro trupė ir daugelis kitų – šie profesionalai vardan „SupaDevynių“ vakaro susibūrė išvien, kad surengtų šventinį karnavalą.

Cirko artistai, žaliosios fėjos, ekvilibristai, gyva muzika, guminių kaulų moterys, ugnis, įspūdingas baro šou ir profesionalūs solistai – visa tai jau vasario 24 d. galima bus stebėti menų fabrike „Loftas“, Vilniuje.

Šių neįprastų Užgavėnių metu – šokio performansai, kraują kaitinantys akrobatų triukai bei kiti siurrealistiniai plačiai atmerktų akių verti reginiai. O vakaro kulminacija taps magiškas keturių solistų muzikinis pasirodymas.

„Užgavėnes atšvęsime moderniai, be blynų kvapo, nors su kaukėmis ir stilizuota More“, – „SupaDevynių“ karnavalo tikslus reziumuoja linksmai nusiteikęs renginio režisierius Gytis Ivanauskas.

Karnavalo scenografija rūpinasi meno vadovas Robertas Kalinkinas. Jo užmojų ir fantazijos dėka renginio erdvė ir vėl atrodys nematytai bei naujai, kaip jau įprasta pagonybės, gamtos bei paslapties užburtiems „SupaDevynių“ renginiams.

Tačiau, tai dar ne viskas! „SupaDevynių“ baro laboratorija taip pat yra pasirengusi stebinti – pasiruošk ugnies šou bei, svarbiausia, užburiantiems kokteiliniams eksperimentams.

Asmenys iki 18 metų neįleidžiami.

Renginio vieta: Menų fabrikas Loftas, Švitrigailos g. 29, Vilnius.

Renginio data: 2012 vasario 24 diena, 21:00 val.

Renginio trukmė: 7 val.

Durys atidaromos: 21 val.

Vėliau bilietai brangs!

Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti:NE.

Renginio organizatorius Menų fabrikas

Daugiau informacijos:www.menufabrikas.lt

Menų fabrikas LOFTAS - Tai kultūros centras, po kurio stogu telpa vizualinių menų kūrėjai, muzikos, kino, teatro, mados ir šokio eksperimentai.


 
 

 
Jus taip pat gali sudominti
 
 
 
Su gera kompanija visada linksmiau! Pakviesk draugą į šį renginį
 
Renginio dalyviai
 

Rafailas Karpis
Gytis Ivanauskas
Daiva Starinskaitė (Keymono)
Justė Starinskaitė (Saulės Kliošas)
cirko artistai
Viktoras Diawara

TK žaidimas
Borisas
dovanu cekis