LT | EN
 
„The Kings“: Congo Natty aka Rebel MC & Tenor Fly Pasirodymai

Vieta - , / Pradžia - / Trukmė -

 
 
 

 
„The Kings“: Congo Natty aka Rebel MC & Tenor Fly

Reggae bei jungle gerbėjų gretos Lietuvoje plečiasi. „The Kings“ renginių serijos organizatoriai švęsti margaspalvio pavasario kartu pasikvietė patį rastafari ir jungle muzikos krikštatėvį CONGO NATTY.

Kadaise būtent jo dėka jungle muzika Didžiojoje Britanijoje paplito ir tapo klausoma.

CONGO NATTY reggae bei jungle scenoje pasirodantis ir kitais pseudonimais (Rebel MC, Conquering Lion, Blackstar, Tribe Of Issachar, X Project ir Ras Project) pirmąją savo grupę – „Double Trouble“ – sukūrė dar 8-ajame dešimtmetyje. Tad dabar jis jau yra garbingai vadinamas reggae ir jungle scenos pionieriumi.

Tai yra vienas reikšmingiausių šios scenos veikėjų, už kurio nugaros daugybė hitų. Pavyzdžiui, „The Wickedest Sound“ arba „Tribal Bass“.

Renginyje taip pat gros:

Dimdoz (JungleX, BY)

SairaM (RiggaJungle, LV)

Dr.Jahngle aka Cr-edit (junglist.lt/Opus3, LT)

Babilan (Full Flavour, LT)

Red1 (Full Flavour, LT)

Albert The Hook (Kingstown, LT)

Visi saulėtosios Jamaikos garsų mėgėjai balandžio 27 d. renkasi „Lofte“.

--------------------

„The Kings“ – jau ne vieną žinomą vardą pristatęs vakarėlių ciklas vienija Lietuvos utopinę bendruomenę. Taip, tokia egzistuoja ir yra labai vieninga. Maža to, visi žymiausi jungle muzikos atstovai atvažiavę į Lietuvą lieka nustebinti, kokia ta bendruomenė čia didelė, netgi lyginant su pačiu vakarėlių čempionu – Berlynu.

Jau minėta utopinė bendruomenė išpažįsta ne tik jungle, reggea, dub muziką, bet ir rastafari bei geresnio gyvenimo idėją. Esant reikalui ta bendruomenė netgi „sumeta“ reikiamą sumą, kad „The Kings“ organizatoriai galėtų atvežti geriausius šios scenos atlikėjus į Lietuvą.

Prisijunk prie „Tiketos” klubo ir sulauk neįtikėtinų pasiūlymų! Į šį renginį bilietus gali įsigyti patogiausiu būdu – „Tiketos” kasose arba e. bilietus internetu.

Dėl pardavimų grupėms susisiekite su „Tiketos“ tiesioginių pardavimų vadove Manta darbo dienomis nuo 8 iki 17 val. (Manta@tiketa.lt, +370 685 05480).

Asmenys iki 18 m. neįleidžiami.

Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius VŠĮ "Menų fabrikas"

Daugiau informacijos: www.menufabrikas.lt; greta@menufabrikas.lt; info@menufabrikas.lt


 
 

 
Jus taip pat gali sudominti
 
 
 
Su gera kompanija visada linksmiau! Pakviesk draugą į šį renginį
 
Renginio dalyviai
 

Congo Natty
Rebel MC
Cr-edit ir kt.

Bilietai pigiau
TK žaidimas
dovanu cekis