LT | EN
 
„The Royal Athletic Club“ dovanų čekis Pasirodymai

Vieta - , / Pradžia - / Trukmė -

 
 
 

 
„The Royal Athletic Club“ dovanų čekis

THE ROYAL ATHLETIC CLUB – tai dvi modernios treniruoklių salės, aerobikos salė, sporto baras, poilsio zona su garine pirtimi, sauna, sūkurine vonia ir tropiniais dušais.

THE ROYAL ATHLETIC CLUB – tai klubas išsiskiriantis savo modernumu ir estetine aplinka. Čia sukurtos optimalios sąlygos tiek kūno, tiek proto ir dvasios harmonijai siekti ir palaikyti. Moderniausi treniruokliai, kurių kūrėjai iki smulkmenų apgalvojo ergonomikos, saugumo ir efektyvumo klausimus, leis Jums saugiai ir nuotaikingai sportuoti. Patyrę mūsų darbuotojai padės pasirinkti optimalų kelią link Jūsų užsibrėžtų rezultatų, o maloni aplinka leis palaikyti vidinę harmoniją. Prie to prisideda ir tai, kad mūsų klubas orientuotas į nustatytą metinį lankytojų skaičių.

THE ROYAL ATHLETIC CLUB – tai dvi modernios treniruoklių salės, aerobikos salė, sporto baras, poilsio zona su garine pirtimi, sauna, sūkurine vonia ir tropiniais dušais. Klubas įsirengęs šalia Vingio parko. Pas mus Jūs būtinai surasite tai, kas reikalinga ir malonu būtent Jums.

Prisijunk prie „Tiketos” klubo ir sulauk neįtikėtinų pasiūlymų! Į šį renginį bilietus gali įsigyti patogiausiu būdu – „Tiketos” kasose arba e. bilietus internetu.

Dėl pardavimų grupėms susisiekite su „Tiketos“ tiesioginių pardavimų vadove Manta darbo dienomis nuo 8 iki 17 val. (Manta@tiketa.lt, +370 685 05480).

Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Neidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius The Royal Athletic Club

Daugiau informacijos: www.raclub.lt


 
 

 
Jus taip pat gali sudominti
 
 
 
Su gera kompanija visada linksmiau! Pakviesk draugą į šį renginį
 
TK žaidimas
Borisas
dovanu cekis