LT | EN
 
Titonas. KINO PAVASARIS Pasirodymai

Vieta - , / Pradžia - / Trukmė -

 
 
 

 
Titonas. KINO PAVASARIS

Ispanija, Kuba / Spain, Cuba, 2008, Blu-ray, 93 min.

Režisierius / Director: Mirtha Ibarra

Scenarijaus autorius / Screenwriter: Mirtha Ibarra, Salvador Maldonado

Pagrindiniai aktoriai / Principal Cast: Tomás Gutiérrez Alea, Mirtha Ibarra

Operatorius / Cinematographer: Jose Recuenco

Montažas / Editor: Jose Recuenco, Mayte Castillo

Kompozitorius / Music:

Prodiuseris / Producer: Lola Salvador, Mayte Castillo

Pardavimo agentas / International Sales Agent:

Kopijos tiekėjas / Print Source:

Kalba / Language: ispanų / Spanish

Subtitrai / Subtitles: lietuvių, anglų / Lithuanian, English

Tomás Gutiérrezas Alea – „Titonas“ (1928 – 1996) buvo vienas žymiausių režisierių kino istorijoje. Jo filmas „Žemuogės su šokoladu“ buvo nominuotas „Oskarui“ kaip geriausias užsienio filmas. Mirthos Ibarros, jo žmonos ir gyvenimo draugės, dokumentinis filmas pasakoja apie jo gyvenimą nuo gimimo iki paskutinio filmo „Guantanamera“.

Basilia Mirtha Ibarra Collado (gim. 1946 m. Havanoje, Kuboje) baigė Nacionalinę meno mokyklą Havanoje, o vėliau studijavo meną Havanos universitete. Ji priklausė svarbiausioms Kubos teatro trupėms. Taip pat vaidino kino ir televizijos filmuose, už kuriuos buvo apdovanota ne vienu tarptautiniu prizu. Išgarsėjo atlikusi vaidmenį Tomáso Gutiérrezo Alea‘os filme „Iki tam tikro laipsnio“ (1983). Už jį aktorė buvo apdovanota Tarptautiniame Havanos kino festivalyje. Tarptautinio pripažinimo sulaukė, suvaidinusi filmuose „Braškė ir šokoladas“ (1994) bei „Guantanamera“ (1995). Abi juostas režisavo Mirthos vyras Tomás Gutiérrezas Alea ir Juanas Carlosas Tabío. Po vyro mirties aktorė gyveno ir Kuboje, ir Ispanijoje bei vaidino tokiuose filmuose, kaip Antonio Betancoro „Mararija“ (1998), Fernando Colomo „Havanos kvartetas“ (1998). 2000 m. Mirtha susilaukė daug pripažinimo suvaidinusi spektaklyje „Havanos apsėdimas“. 2007 m. ji išleido knygą-laiškų rinktinę „Tomás Gutiérrezas Alea: kartojant savo žingsnius“. Aktorė taip pat skaitė paskaitas daugelyje Lotynų Amerikos ir Europos universitetų. 2008 m. sukūrė dokumentinį filmą „Titonas: nuo Havanos iki „Guantanameros“.

Rinktinė filmografija:

„Titonas: nuo Havanos iki „Guantanameros“ (2008, dok. „Kino pavasaris“)

Prisijunk prie „Tiketos” klubo ir sulauk neįtikėtinų pasiūlymų! Į šį renginį bilietus gali įsigyti patogiausiu būdu – „Tiketos” kasose arba e. bilietus internetu.

Dėl pardavimų grupėms susisiekite su „Tiketos“ tiesioginių pardavimų vadove Manta darbo dienomis nuo 8 iki 17 val. (Manta@tiketa.lt, +370 685 05480).

Renginio trukmė: 93 min.

Durys atidaromos: 15 min. prieš renginį.

Nuolaidos internetu priskiriamos įvedus nuolaidos kodą „pasaka“.

PASTABA! Žiūrovai, įsigiję bilietus su nuolaida, įeidami į žiūrovų salę, kartu su bilietu PRIVALO pateikti dokumentą, įrodantį teisę naudotis nuolaida.

Vaikai ileidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius VšĮ „Kino pasaka“

Daugiau informacijos: www.kinopasaka.lt


 
 

 
Jus taip pat gali sudominti
 
 
 
Su gera kompanija visada linksmiau! Pakviesk draugą į šį renginį
 
TK žaidimas
Borisas
dovanu cekis