LT | EN
 
Tristana. KINO PAVASARIS Pasirodymai

Vieta - , / Pradžia - / Trukmė -

 
 
 

 
Tristana. KINO PAVASARIS

N-16

Ispanija, Italija, Prancūzija / Spain, Italy, France, 1970, DVD PAL, 95 min.

Režisierius / Director: Luis Buñuel

Scenarijaus autorius / Screenwriter: Julio Alejandro, Luis Buñuel

Pagrindiniai aktoriai / Principal Cast: Catherine Deneuve, Fernando Rey, Franco Nero

Operatorius / Cinematographer: José F. Aguayo

Montažas / Editor: Pedro del Rey

Prodiuseris / Producer: Luis Buñuel, Robert Dorfmann

Kopijos tiekėjas / Print Source: Ispanijos Karalystės ambasada / Embassy of Spain in Lithuania

Kalba / Language: ispanų / Spanish

Subtitrai / Subtitles: lietuvių, anglų / Lithuanian, English

Filmas „Tristana“ pastatytas pagal Benito Pérez Galdós to paties pavadinimo romaną. Našlaitę Tristaną įvaikina ponas Lopė Garido. Vyras ją įsimyli ir, kai merginai sueina devyniolika, užsimano vesti. Mergina nuolankiai paklūsta. Tačiau kai Tristana sutinka jauną gražų tapytoją Horacijų, situacija pasikeičia – ji tampa valdinga, neatpažįstama. Bet likimas ją nubaudžia. Moteris sunkiai suserga ir grįžta pas poną Lopę, vėl atsiduodama kankinantiems santykiams. Galiausiai Tristana atkeršys vyrui, kuris atėmė jai nekaltybę.

Luisas Buñuelis (1900–1983) studijavo gamtos mokslus, inžineriją ir filosofiją. Artimai bendravo su žymiais to meto prancūzų ir ispanų meno veikėjais. Vadinamas siurrealistinio kino tėvu. 1929 m. sukūrė savo pirmąjį trumpo metražo filmą „Andalūzijos šuo“ ir iškart pateko į kino istoriją. Laikomas ir prancūzų (Prancūzijoje sukūrė savo pirmuosius ir paskutinius filmus), ir ispanų (čia gimė), ir meksikiečių (kur sukūrė dvidešimt filmų) režisieriumi. Už geriausią scenarijų dujo filmai „Kuklus buržuazijos žavesys“ (1972) ir „Tas niūrus geismo objektas“ (1977) buvo nominuoti „Oskarui“, o pirmasis už geriausią scenarijų apdovanotas BAFTA prizu.

Rinktinė filmografija:

„Andalūzijos šuo“ (1929), „Aukso amžius“ (1930), „Nazarinas“ (1959), „Viridiana“ (1961), „Naikinantis angelas“ (1962), „Kambarinės dienoraštis“ (1964), „Dienos gražuolė“ (1967), „Tristana“ (1970), „Kuklus buržuazijos žavesys“ (1972), „Tas niūrus geismo objektas“ (1977).

Prisijunk prie „Tiketos” klubo ir sulauk neįtikėtinų pasiūlymų! Į šį renginį bilietus gali įsigyti patogiausiu būdu – „Tiketos” kasose arba e. bilietus internetu.

Dėl pardavimų grupėms susisiekite su „Tiketos“ tiesioginių pardavimų vadove Manta darbo dienomis nuo 8 iki 17 val. (Manta@tiketa.lt, +370 685 05480).

Renginio trukmė: 95 min.

Durys atidaromos: 15 min. prieš renginį.

Nuolaidos internetu priskiriamos įvedus nuolaidos kodą „pasaka“.

PASTABA! Žiūrovai, įsigiję bilietus su nuolaida, įeidami į žiūrovų salę, kartu su bilietu PRIVALO pateikti dokumentą, įrodantį teisę naudotis nuolaida.

Vaikai ileidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius VšĮ „Kino pasaka“

Daugiau informacijos: www.kinopasaka.lt


 
 

 
Jus taip pat gali sudominti
 
 
 
Su gera kompanija visada linksmiau! Pakviesk draugą į šį renginį
 
TK žaidimas
Borisas
dovanu cekis