LT | EN
 
Trumpas filmas apie meilę. KINO PAVASARIS Pasirodymai

Vieta - , / Pradžia - / Trukmė -

 
 
 

 
Trumpas filmas apie meilę. KINO PAVASARIS

Lenkija / Poland, 1988, 35 mm, 86 min.

Režisierius / Director: Krzysztof Kieslowski

Scenarijaus autorius / Screenwriter: Krzysztof Kieslowski, Krzysztof Piesiewicz

Pagrindiniai aktoriai / Principal Cast: Grazyna Szapokowska, Olaf Lubaszenko, Stefania Iwinska

Operatorius / Cinematographer: Witold Adamek

Montažas / Editor: Ewa Smal

Kompozitorius / Music: Zbigniew Preisner

Prodiuseris / Producer: Ryszard Chutkowski

Pardavimo agentas / International Sales Agent: MK2 International

Kopijos tiekėjas / Print Source: MK2 International

Kalba / Language: lenkų / Polish

Subtitrai / Subtitles: lietuvių, anglų / Lithuanian, English

Vienišius Tomekas dirba pašte ir gyvena pas draugo motiną. Ji myli vaikiną kaip sūnų, tačiau nerimauja dėl jo atsiskyrėliško gyvenimo ir norėtų, kad šis susirastų merginą bei laimingai vestų. Nedrąsaus Tomeko vienintelis susidomėjimo objektas - graži laisvo elgesio Magda, gyvenanti priešais vaikino langą esančiame daugiabutyje. Kas vakarą iš savo kambario Tomekas ją stebi pro teleskopą. Nežinodamas, kaip atkreipti moters dėmesį, jis vagia jos laiškus, kišasi į intymų gyvenimą, skambina jai, bet tyli. Tačiau toks jo elgesys sulauks netikėtų ir pavojingų pasekmių.

Krzysztofas Kieslowskis (1941-1996) baigė Lodzės kino mokyklą ir iš pradžių kūrė dokumentinius filmus. Režisieriui patiko dokumentika, padedanti perteikti tokį gyvenimą, koks tuomet egzistavo. Ypač išgarsėjo televizijos filmų serija „Dekalogas“ (1989). Kino filmai „Trumpas filmas apie žudymą“ bei „Trumpas filmas apie meilę“ tapo penktąja ir šeštąja “Dekalogo” dalimis. Pirmasis tarptautinio pripažinimo sulaukęs jo filmas – „Dvigubas Veronikos gyvenimas“ (1991). Paskutinis projektas – trilogija „Trys spalvos“: „Mėlyna“ (1993), „Raudona“ (1994) ir „Balta“ (1994), siejama su trimis Prancūzijos revoliucijos siekiais: laisve, lygybe, brolybe.

„Kino mėgėjas“ (1979), „Atsitiktinumas“ (1981), „Trumpas filmas apie žudymą“ (1988), „Trumpas filmas apie meilę“ (1988), „Dvigubas Veronikos gyvenimas“ (1991), „Trys spalvos. Mėlyna“ (1993), „Trys spalvos. Balta“ (1994), „Trys spalvos. Raudona“ (1994).

Prisijunk prie „Tiketos” klubo ir sulauk neįtikėtinų pasiūlymų! Į šį renginį bilietus gali įsigyti patogiausiu būdu – „Tiketos” kasose arba e. bilietus internetu.

Dėl pardavimų grupėms susisiekite su „Tiketos“ tiesioginių pardavimų vadove Manta darbo dienomis nuo 8 iki 17 val. (Manta@tiketa.lt, +370 685 05480).

Renginio trukmė: 86 min.

Durys atidaromos: 15 min. prieš renginį.

PASTABA! Žiūrovai, įsigiję bilietus su nuolaida, įeidami į žiūrovų salę, kartu su bilietu PRIVALO pateikti dokumentą, įrodantį teisę naudotis nuolaida.

Vaikai ileidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius VšĮ „Kino pasaka“

Daugiau informacijos: www.kinopasaka.lt


 
 

 
Jus taip pat gali sudominti
 
 
 
Su gera kompanija visada linksmiau! Pakviesk draugą į šį renginį
 
TK žaidimas
Intymumas
dovanu cekis