LT | EN
 
Tuborg Loftas Live: Parov Stelar Band (AT) Pasirodymai

Vieta - , / Pradžia - / Trukmė -

 
 
 

 
Tuborg Loftas Live: Parov Stelar Band (AT)

Pasiutę, mylimi elektroninio svingo džentelmenai PAROV STELAR BAND grįžta į Lietuvą su savo nauja programa „The Princess 2012“.

Iškaba „IŠPARDUOTA“ prie įėjimo į erdvę, kurioje groja Parovas su grupe kabo beveik prieš visus kompanijos koncertus, nesvarbu, ar tai būtų Maskva, Niujorkas, Atėnai…

Turint omeny, kad praeitais metais bilietai į PAROV STELAR BAND koncertą „Lofte“ buvo išparduoti iki paskutiniojo, galima būtų manyti, kad ir į šio grupės turo pasirodymą bilietai „vitrinoje“ neužsilaikys.

DAUGIAU APIE GRUPĘ

Inteligentiškajam garsų provokatoriui Parovui priklauso eilė hitų pripildytų albumų: „Rough Cuts“ (2004), „Seven And Storm“ (2005), „Shine“ (2007), „Coco“ (2009) bei solidi singlų lentyna. Parov Stelar kūriniai rado vietą daugiau nei 600 muzikos kompiliacijų, reklamų ir kino filmų.

Pasirodymas patiks tiems, kam patinka St. Germain, Moby, prieškario Amerikos gangsterių įvaizdis ar bent filmai apie juos, lindyhopas, skrybėlių kultūra, estetika, nemirštanti klasika ir, be abejo, svingas.

Parov Stelar kartu su visa grupe tik LOFTE ir tik lapkričio 18 d.

AR BŪSI?

SPECIALUS PASIŪLYMAS MĖGSTANTIEMS KOMFORTĄ

Perkant VIP sėdimą bilietą už 700 LT pirkėjui yra užtikrinamos 4 sėdimos vietos VIP sektoriuje prie staliuko + butelis putojančio vyno.

VIP sėdimas ir VIP stovimas bilietas garantuoja atskirą, aukščiau pakeltą erdvę, gerą matomumą, atskirą barą be eilių, atskirą WC.

Renginio dieną bilietai brangs.

Renginio trukmė: 6 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 18 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Loftas Fest, VšĮ.

Daugiau informacijos: LOFTO oficialus puslapis Menų fabrikas "Loftas" - tai kultūros centras, po kurio stogu telpa vizualinių menų kūrėjai, muzikos, kino, teatro, mados, šokio eksperimentai, interaktyvios, tarpdisciplininės meno formos..

Draudžiama įsinešti: Gėrimų bet kokioje taroje, maisto produktų, ginklų, aštrių daiktų, gyvūnų, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos..


 
 

 
Jus taip pat gali sudominti
 
 
 
Su gera kompanija visada linksmiau! Pakviesk draugą į šį renginį
 
Renginio dalyviai
 

Parov Stelar
Beate Baumgartner (vokalas)
Willie Larsson jr. (būgnai)
Michael Wittner (bosinė gitara) ir Markus Echklmayr (saksofonas)

TK žaidimas
Borisas
dovanu cekis