LT | EN
 
Valery Meladze
Valery Meladze koncertas Pasirodymai

Vieta - , / Pradžia - / Trukmė -

 
 
 

 
Valery Meladze koncertas Dėmesio! Atšauktas koncertas. Bilietus galima grąžinti kasose kuriose buvo pirkti. Grąžinti galima iki kovo 31 d.

Prisijunk prie „Tiketos” klubo ir sulauk neįtikėtinų pasiūlymų! Į šį renginį bilietus gali įsigyti patogiausiu būdu – „Tiketos” kasose arba e. bilietus internetu.
 
Dėl pardavimų grupėms susisiekite su „Tiketos“ tiesioginių pardavimų vadove Manta darbo dienomis nuo 8:00 iki 17:00 val. (manta@tiketa.lt , +370 685 05480).
 
Renginio vieta:
„Cido“ arena, Parko g. 12, Panevėžys. 
Renginio data: 2011 kovo 17 diena, 20:00 val.
Durys atidaromos: 1 val. prieš renginį.
Renginio trukmė: 2 val.  
 
Bilietų kaina nuo: 60-140 Lt (paslaugos mokestis +3 Lt vienam bilietui, +5 Lt rezervacijos mokestis, rezervuojant bilietus internetu ar trumpuoju numeriu ir atsiimant juos kasose, +2 Lt arenos mokestis kiekvienam bilietui, +10 Lt BLOMBERG klubo mokestis).
 
Nuolaidos (taikomos kasose):
10 % nuolaida su Laisvalaikio kortele 1 bilietui. 
 
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus (būtina pateikti vaiko amžių įrodantį dokumentą).
Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE. 
Renginio organizatorius VšĮ „Kultūros vadybos projektai“
Daugiau informacijos: Nėra. 
 
BLOMBERG klubo nariai gali įsigyti mažiausios kainos bilietą iki vasario 18 dienos. Mažiausios kainos nustatymui negalioja bilietai, kuriems taikomos specialios nuolaidos (vaiko, moksleivio, studento ar kitas bilietas su specialia nuolaida). 
  
Čia jūs galite rasti savo vietas arenos salėje ir pamatyti koks vaizdas matomas iš konkrečių vietų, taip pat sužinoti kaip geriausiai atvykti į areną ir patekti į konkrečias Jūsų vietas.
 
Į „Cido“ areną draudžiama įsinešti: gėrimų bet kokioje taroje, maisto produktų, ginklų, aštrių daiktų, gyvūnų, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (jei organizatorius nenurodo kitaip).

 
 

 
Jus taip pat gali sudominti
 
 
 
Su gera kompanija visada linksmiau! Pakviesk draugą į šį renginį
 
TK žaidimas
dovanu cekis