13-asis BARDAI LT gimtadienis | Vasaros terasa

13-asis BARDAI LT gimtadienis | Vasaros terasa

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

BARDAI LT kviečia švęsti 13-ąjį gimtadienį, pristatydami bardų dainų rinktinę

 

            2021 m. liepos 30 d. 19 val. susitikti Vasaros terasoje, Vilniuje, ir skambiai atšvęsti 13-ąjį gimtadienį, kviečia geros muzikos ekspertai „Bardai LT“.  Gražia vasaros tradicija tapusiame renginyje dainuojamosios poezijos žanro gerbėjų laukia maloni staigmena – vakaro metu bus pristatyta kompaktinės plokštelės „Bardų dainų rinkinys“ antroji dalis. Po pirmos dalies pasisekimo ir itin palankaus klausytojų įvertinimo, bardų muzikos puoselėtojai Lietuvoje, ilgai nedvejodami, pradėjo rinkti medžiagą antrajam rinkiniui.

            Šventiniame vakare netrūks muzikos ir geros nuotaikos, pasiilgti ir mėgiami atlikėjai keis vieni kitus scenoje, o renginio šeimininkas – aktorius Andrius Bialobžeskis sukurs jaukią ir įkvepiančią atmosferą – ką jis puikiai moka. Organizatoriai pažada, kad vakaro metu bus ir netikėtumų, bus ir atradimų, tai laikydami vieša paslaptimi.

            Scenoje pasirodys net devyni atlikėjai, kurių dainos skamba naujoje plokštelėje: Vladas Bagdonas, Andrius Kaniava, Saulius Bareikis, Gediminas Storpirštis, Vilija Radvilė, Darius Žvirblis, Vygantas Kazlauskas, Giedrius Arbačiauskas ir grupė „Baltos Varnos“ akustiškai. Bus prisiminti ir neseniai iškeliavusieji, tačiau palikusieji ryškius pėdsakus bardų muzikos istorijoje.

Naujas Lietuvos bardų dainų rinkinys - tarsi spalvotas žanro kaleidoskopas, kuriame pristatomi tiek patį žanrą formavę kūrėjai – „Dainos teatras“, grupė „Adios“ su Andriumi Kulikausku, Sauliumi Bareikiu bei Olegu Ditkovskiu, Vladas Bagdonas, Kostas Smoriginas, Sigitas Jakubauskas su Gintaru Dzidoliku -  tiek jaunieji, praplėtę žanro ribas, atlikėjai - Alina Orlova, Darius Žvirblis, „Baltos varnos“. Antra muzikinės antologijos dalis liudyja svarbius ir įdomius pokyčius bardų muzikoje.

            Todėl belieka kalendoriuje pasižymėti liepos 30 dieną, įsigyti bilietus ir kartu su draugais ar artimaisiais atvykti į Vasaros terasą, Vilniuje. Visiems 13-ojo „Bardai LT“ gimtadienio prietaringiems ir neprietaringiems svečiams gera nuotaika - įskaičiuota.

            Projektą iš dalies finansuoja Vilniaus miesto savivaldybė ir asociacija „Latga“.

 Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Geros muzikos ekspertai, VšĮ

Daugiau informacijos: www.bardai.lt 868584897; vitalijus@bardai.lt.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje