LT | EN
 
„Siemens“ arena Vilnius , Lietuva
 

„Siemens“ arena – universalus, tarptautinio lygio sporto, pramogų ir verslo kompleksas.
Nuo pat arenos atidarymo 2004-ųjų spalį, čia vyksta didžiausi ir svarbiausi šalies renginiai: pasaulinio garso ir vietinių muzikos žvaigždžių koncertai, tarptautinės įvairių sporto šakų varžybos, įvairūs šou, teatro spektakliai, verslo seminarai ir kongresai.


Per metus arenoje įvyksta daugiau nei 100 renginių, kuriuose apsilanko apie pusę milijono žmonių.
„Siemens“ arenoje koncertus jau surengė pasaulinio garso atlikėjai Phillas Collinsas, Patricia Kaas, Chick Corea, „Depeche Mode“, „The Prodigy“, „Simple Minds“ ir kiti. Čia taip pat vyksta svarbiausi krepšinio turnyrai (Eurolyga, BBL, ULEB), kuriuose dalyvauja arenos namų komandos – Vilniaus „Lietuvos rytas“ ir Vilniaus „TEO“.


Arenos erdvė lengvai transformuojama ir gali būti pritaikyta skirtingam žiūrovų skaičiui.
Maksimalus žiūrovų skaičius:
• koncerte -  12 000
• krepšinio rungtynėse - 11 000
• ledo ritulio rungtynėse - 8 750
• teatro spektaklyje - 3 500.

Čia jūs galite rasti savo vietas arenos salėje ir pamatyti koks vaizdas matomas iš konkrečių vietų, taip pat sužinoti kaip geriausiai atvykti į areną ir patekti į konkrečias Jūsų vietas.

„Siemens“ arenos svečiams užtikrinamas visas paslaugų spektras - nuo išskirtinių vietų stebėti renginius (olimpinės ložės, BMW klubas, VIP ložės) iki kokybiško maitinimo renginių metu ar po jų. Renginių lankytojų patogumui arenoje veikia 8 greito maisto restoranai, 11 barų ir 1 aukštos klasės „Švyturio“ restoranas.

Į „Siemens" areną draudžiama įsinešti: gėrimų bet kokioje taroje, maisto produktų, ginklų, aštrių daiktų, gyvūnų, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (jei organizatorius nenurodo kitaip).

 
Jus taip pat gali sudominti
 
 
 
Kontaktai

Ozo g. 14

Tel. + 370 5 247 75 50; + 370 5 247 75 76
Faks. + 370 5 247 75 78
El. paštas info@siemens-arena.com
http://www.siemens-arena.com

Kasos

Ozo g. 14

TK žaidimas
dovanu cekis