Kokius darbus dirbo žvaigždės prieš tapdamos garsiomis?

Tiketa 2019-06-14

Kokius darbus dirbo žvaigždės prieš tapdamos garsiomis?

Net ir patys talentingiausi ir garsiausi žmonės kažkada tokiais nebuvo ir turėjo plušėti atsitiktiniuose darbuose. Sužinokite, kokias profesijas išbandė žinomi žmonės tam, kad užsidirbtų.

Dainininkė Taylor Swift dirbo savo tėvų ūkyje. Jos tėvai yra miškininkai. Dainininkės pirmasis darbas buvo rinkti kenkėjų lervas nuo medžių, kad jos nespėtų išsiristi ir pakenkti augalams. 

Sasekso kunigaikštienė, aktorė Meghan Markle prieš tapdama aktore ir princo Harry žmona dirbo kaligrafe. Nuo 2004 iki 2005 m. ji dirbo laisvai samdoma kaligrafe, būtent ji sukūrė ir vestuvių kvietimus dainininko Robin Thicke vestuvėms.

Dainininkė Beyonce prieš išgarsėdama dirbo kirpykloje. Būdama paauglė ji plušėjo mamos grožio salone, o jos užduotis buvo sušluoti klientų plaukus nukritusius ant grindų.

Aktorius Jon Hamm prieš tapdamas žinomu dėl vaidmens seriale „Reklamos vilkai“ dirbo pornografinius filmus kūrusioje kino studijoje. Jis dirbo kino studijos rūbinėje. Kaip prisimena pats aktorius, šis darbas jam sukėlė nemažai sielvarto.

Aktorius Brad Pitt užsidirbdavo vaikščiodamas gatvėmis persirengęs viščiuko kostiumu ir dalindamas praeiviams vištienos restorano „El Pollo Loco“ skrajutes.

Aktorius Tom Cruise dirbo viešbučio durininku, taip pat padėdavo viešbučio klientams nugabenti jų lagaminus iki kambario. O paauglystėje jis svajojo tapti kunigu, tačiau ši jo svajonė taip niekada ir neišsipildė.

Aktorius Dwayne Johnson šiuo metu yra vienas iš daugiausiai apmokamų aktorių, tačiau paauglystėje jis dirbo indų plovėju kavinėje. Nešvarias lėkštes jis šveisdavo nuo trečios valandos dienos iki vidurnakčio.

Comments

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
DOWNLOAD Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
DOWNLOAD Tęsti naršyklėje