Kamanių šilelis|(Atkeltas į VU planetariumą)

Kamanių šilelis|(Atkeltas į VU planetariumą)

Shows:

Event has passed.

2020 m. kovo 20 d. 19 val. koncertų ciklas ,,Bardai tarp žvaigždžių” VU planetariume vienam vakarui keičia pavadinimą ir tampa ,,Kamanės tarp žvaigždžių”, nes pirmą kartą per devynerius metus čia pasirodymą surengs grupė ,,Kamanių šilelis”. Aktoriaus Manto Zemlecko ir režisierės Kamilės Gudmonaitės duetas ruošia išskirtinį koncertą po žvaigždėmis. Abu kūrėjai prisipažįsta, kad nuo vaikystės labai mėgo planetarium: ,,Tai buvo vieta, kuri žadino klausimus ir telkė vaizduotę, o joje išmoktas žvaigždynų formas iki šiol atpažįstame, kai žiūrime į naktį”.

 

Šis koncertas ypatingas dar ir tuo, kad tai bus vienas iš paskutinių ciklo "Bardai tarp žvaigždžių" renginių prieš (planuojamą) VU planetariumo renovaciją, kai ši erdvė užsidarys keleriems metams.

 

“Kartais lengvai psichodelinę ir visada iš širdies srūvančią muziką gaubs virš galvų tekančios žvaigždės, o pavasaris žibės, ir niekas nieko apie save nežinos” – kviesdami į koncertą sako Kamilė ir Mantas.

 

Pakeliauti su ,,Kamanių šileliu”, prisiminti pamėgtas dainas, pasidalinti naujomis bei pasikrauti ,,dangiškos” energijos kviečia geros muzikos ekspertai ,,Bardai LT”

 

 

 

Bilieto kaina: 12 Eur, 15 Eur, koncerto dieną – 15 Eur

 

Bilietus platina TIKETA

 

Daugiau informacijos www.bardai.lt arba el.paštu: koncertai@bardai.lt / tel. 867223266

 

 

 

 

 

 

 Duration: 1 hours 40 min.

Door opens before: 1 hours


Free entrance for children: YES.

Permission to take photos, record: NO.

Organizer: Geros muzikos ekspertai, VšĮ

More information: www.bardai.lt 868584897; vitalijus@bardai.lt.

Controller of personal data: TIKETA, as the controller of your personal data, would submit your personal data (name, surname, information on the purchased tickets, e-mail address) to the Organizer of the Event, as the controller of the data, who would process your personal data on the basis of implementation of the contract and for such purposes. For more information, please contact the Organizer of the Event by referring to the contact details given above.
The event organiser assumes full responsibility for the event, its performance, non-performance, quality, content, information on the event and any other circumstances related to the event. TIKETA provides the event organiser with a ticket distribution service and is not responsible for the event and its performance. TIKETA acts as an uncovered intermediary.
UAB „TIKETA“ informuoja, kad atsižvelgiant į 2020-02-26 šalyje paskelbtą ekstremalią situaciją dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo grėsmės bei į su tuo susijusius valstybės institucijų bei pareigūnų priimtus sprendimus, nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. bilietų į renginius pirkėjai bus registruojami, papildomai renkant šiuos asmens duomenis: vardą, pavardę, telefono numerį, nuolatinės gyvenamosios vietos adresą. Asmens duomenų rinkimo tikslas - COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) profilaktikos ir kontrolės priemonių įgyvendinimas. Asmens duomenų saugojimo terminas – ne ilgiau kaip 21 diena po renginio, į kurį buvo pirkti bilietai, įvykimo dienos. Įsigydamas bilietus, bilietų pirkėjas patvirtina, jog sutinka kad jo asmens duomenys būtų tvarkomi nurodytu tikslu bei sutinka, kad minėti asmens duomenys gali būti perduoti:
  1. Renginio, į kurį bilietai buvo pirkti, organizatoriui;
  2. Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui prie Sveikatos apsaugos ministerijos.

Comments

Tiketa plius

Pramogaukit

AURA 30: Familia | Okarukas

AURA 30: Familia | Okarukas

  • Kaunas, Nacionalinis Kauno dramos teatras
  • Spalio 2 d., 20:30 val.
  • Duration: 45 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
0 d. 0 val. -26 min.
6,72 € 11,20 €
Buy
Žiurkiagalviai (N-16) - Klaipėdos jaunimo teatras / KJT

Žiurkiagalviai (N-16) - Klaipėdos jaunimo teatras / KJT

  • Klaipėda, Klaipėdos dramos teatras, Teatro g. 2
  • Spalio 1 d., 19:00 val.
  • Duration: 1 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
0 d. 2 val. 51 min.
6,00 € 10,00 €
Buy
More >

Moving with Tiketa to ...

Propose event you would to MOVE CHEAPER

AND MAYBE WE WILL ANNOUNCE SUCH DEAL

Register

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
DOWNLOAD Continue in browser

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
DOWNLOAD Continue in browser