Beauštanti

Beauštanti

Shows:

03/11

Friday


16:00

Beauštanti

Vilnius, Naujasis teatras - kamerinė salė, A.Jakšto g. 9, Pietinis iėjimas

- 20 %
from 14,20 €

07/06

Wednesday


16:00

Beauštanti

Vilnius, Naujasis teatras - kamerinė salė, A.Jakšto g. 9, Pietinis iėjimas

- 20 %
from 14,20 €

BEAUŠTANTI

 

Scenarijaus autorė ir režisierė: Šviesa ŠULC

 

Trukmė: 50 min

 

Poetinis spektaklis

 

VAIDINA:

 

Poeta – Oleg DLUGOVSKIJ

 

Kanklininkė – Toma ČEPAITĖ

 

Moteris – Šviesa ŠULC

 

Mergaitė – Žydrūnė DRAGŪNAITYTĖ

 

Uzurpatorius – Božena BUROKIENĖ ir Tomas JUZELIŪNAS

 

 

Spektaklis siekia atgaivinti tai, kas mums visiems svarbu: vienybę, lietuvybę, laisvės siekį, tėvynės grožį, tautos tapatybę ir istorinę atmintį. Spektakliu siekiama pažvelgti į klasiko kūrybą kaip į žmonių bendriją kuriančią energiją, bendruomenės telkėją, tikėjimo puoselėtoją, pasididžiavimo savo tauta skatintoją. Jei jaunas žmogus nori didžiuotis, kad jis yra savo tėvynės sūnus ar dukra, jis turėtų būtinai susipažinti su Maironiu ir jo kūryba, nes tai susiję su kalbos puoselėjimu, atsakomybe už save, savo tėvynę, lietuvių literatūrą bei tautos ateitį. Jauni aktoriai (grojantys kanklėmis, gitaromis, dainuojantys bei apsirengę stilingais tautiniais rūbais) sužadins norą puoselėti tradicijas, atras ir išgrynins savo identitetą. Jaunas žmogus atras tyros meilės grožį Tėvynei, Dievui ir savo artimui. Pajaus norą nusiimti dirbtinas kaukes ir būti savimi - nebūtinai patogų, įtinkantį visiems, - ir tapti savita asmenybe. Suteiks galimybę suvokti, kad laimė slypi mažuose dalykuose: „Juk tiek nedaug žmogaus laimužei reikia, tiktai skaisčios širdies nedrumskite jam tyčia.“ (Maironis). Apšvietimas, dūmai sukurs mistinę atmosferą, kuri padės pajusti jausmą, kad yra kažkas daugiau - Aukštesnioji jėga, Dievas. Garbė, pinigai yra išnykstantis bei praeinantis dalykas ir ne tai yra gyvenimo prasmė. Vienas iš gražiausių lietuvių klasikinės kūrybos kūrinių yra Maironio parašyta „Jūratės ir Kastyčio“ poema. Tai odė meilei, kurioje atskleidžiama visoms kartoms, o ypač jaunimui, aktuali meilės tema. Ši nuostabi meilės istorija nuskambės naujai ir bus aktuali trokštantiems patirti tikrąjį, tyrą meilės jausmą.

 

Vieta: A.Jakšto g. 9 PIETINIS ĮĖJIMAS, Kamerinė salė, Vilnius

 

Bilietus galite įsigyti visose Tiketa platinimo vietose ir teatro foje likus 1 val. iki speklaklio, rezervacijos telefonu: +37067908208 arba el. paštu: info@naujasisteatras.lt.

 

 

 

 

 Participants

Kanklininkė – Toma ČEPAITĖ arba Dalia VAICENAVIČIENĖ

Mergaitė – Žydrūnė DRAGŪNAITYTĖ

Moteris – Šviesa ŠULCPoeta – Oleg DLUGOVSKIJ

Uzurpatorius – Božena BUROKIENĖ ir Tomas JUZELIŪNAS

Duration: 50 min.

Door opens before: 30 min.


Free entrance for children: NO.

Permission to take photos, record: NO.

Organizer: Neįgaliųjų Naujasis teatras, VšĮ

More information: Naujasis teatras +37067908208.

Controller of personal data: TIKETA, as the controller of your personal data, would submit your personal data (name, surname, information on the purchased tickets, e-mail address) to the Organizer of the Event, as the controller of the data, who would process your personal data on the basis of implementation of the contract and for such purposes. For more information, please contact the Organizer of the Event by referring to the contact details given above.
The event organiser assumes full responsibility for the event, its performance, non-performance, quality, content, information on the event and any other circumstances related to the event. TIKETA provides the event organiser with a ticket distribution service and is not responsible for the event and its performance. TIKETA acts as an uncovered intermediary.

Comments

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
DOWNLOAD Continue in browser

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
DOWNLOAD Continue in browser