Pažaislio liepų alėjos vakarai: Antikvariniai Kašpirovskio Dantys

Pažaislio liepų alėjos vakarai: Antikvariniai Kašpirovskio Dantys

Shows:

Event has passed.

BILIETAI BRANGS!

2020 m. liepos 1 d., 19 val. pačiame vasaros įkarštyje sugrįžta koncertų ciklas „Pažaislio liepų alėjos vakarai“, kurį pradės ir pasirodymą surengs grupė „Antikvariniai Kašprivoskio Dantys“. Talentingi muzikantai žada siautulingą atidarymo reginį Pažaislio vienuolyne, kurio metu dovanos geriausias, žinomiausias ir naujausias savo dainas. Trimitu, smuiku, gitaromis, būgnais ir akordeonu apsiginklavę artistai išjudins žiūrovus su visa savo sprogstamąja energija: su balaganiškai balkanišku skambesiu, su entuziazmu ir degančiomis scenoje akimis. Patikėkit, visi virusai, jei tokių dar liko, išsilakstys savais keliais!!

Gyvuojantys nuo 2006 m. ir po ilgų ieškojimų ir pasikeitimų plačiai išgarsėję 2012 m. „Antikvariniai Kašpirovskio Dantys“ – unikali ir į nieką nepanaši grupė, laužanti muzikos stereotipus. Reaguodami į šių dienų gyvenimo ritmą ir atakuodami stipria energetika bei aktyvumu, muzikantai sudaro tai romantikų, tai chuliganų įspūdį. Polka, postpunk’as ir mariarchi, širdį draskančios baladės ir psichodelinės reprizos padeda apdainuoti šių dainų aktualijas – nusikalstamumą, buitines realijas, absurdišką madų vaikymąsi ir, žinoma, meilę.

Grupės branduolį sudaro Martynas (vokalas, gitara) ir Juozas (vokalas, smuikas), o prieš septynerius metus prisijungę Danielius (bosinė gitara), Antanas (trimitas), Karolis (būgnai), Tautvydas (akordeonas) – papildė ir paįvairino muzikines išraiškas.

Scenos padūkėliai jau yra laimėję ne vieną M.A.M.A. apdovanojimą (Metų proveržio ir Metų vaizdo klipo nominacijose), tris KLIPVID apdovanojimus už geriausią muzikinį klipą ir geriausią režisierių, TV projektą „Vario audra“, spėjo išgarsėti (beveik) Venesueloje ir surengti daugybę koncertų Lietuvoje ir užsienyje. Grupės diskografiją sudaro dvi kompaktinės plokštelės: „Antikvariniai Kašpirovskio Dantys“ (2015) ir „Problematika“ (2017), vinilinė plokštelė „Dantų plokštelė“. 2018 m. išskirtiniais ir techniškai sudėtingais vaizdo klipais garsėjanti grupė metė sau dar vieną iššūkį ir pristatė jau septintąjį savo vaizdo klipą dainai „Daug dienų“, kuriam specialiai buvo sukurtas lėlių teatras. Na, o su daina „Mažulė“ žengė į Eurovizijos konkurso sceną. 2019 m. grupė pristatė naujausią albumą „Nieko nereikia daryt“, o 2020 metų vasarį laimėjo 1 vietą geriausių vaizdo klipų „Klipvid“ konkurse su daina „Mažulė“.

Pasiklausyti balkaniškų ritmų, pučiamųjų garsų, humoristinių dainų tekstų ir „linksmai beprotiškos“ muzikos kviečia „Geros muzikos ekspertai“ bei svetingumo kompleksas „Monte Pacis“.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BILIETAI BRANGS!

RIBOTO kiekio, bilietų kainos:

25 € – Stovimi

30 € – prie staliukų po stogu (aptarnauja padavėjas).

Bilietus platina TIKETA ir likus valandai iki renginio pradžios prie įėjimo į Karietų aikštę.

Daugiau informacijos: koncertai@bardai.lt; mob. +370 672 23266

Grupiniai bilietai, vietos nerezervuojamos: vitalijus@gme.ltParticipants

Antikvariniai Kašpirovskio Dantys

Duration: 1 hours 50 min.

Door opens before: 1 hours


Free entrance for children: YES.

Permission to take photos, record: NO.

Organizer: Geros muzikos ekspertai, VšĮ

More information: www.bardai.lt 868584897; vitalijus@bardai.lt.

Controller of personal data: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, as the controller of your personal data, would submit your personal data (name, surname, information on the purchased tickets, e-mail address) to the Organizer of the Event, as the controller of the data, who would process your personal data on the basis of implementation of the contract and for such purposes. For more information, please contact the Organizer of the Event by referring to the contact details given above.
The event organiser assumes full responsibility for the event, its performance, non-performance, quality, content, information on the event and any other circumstances related to the event. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS provides the event organiser with a ticket distribution service and is not responsible for the event and its performance. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS acts as an uncovered intermediary.

Comments

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
DOWNLOAD Continue in browser

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
DOWNLOAD Continue in browser