Еuropos salės futbolo čempionato atrankos rungtynės:

Еuropos salės futbolo čempionato atrankos rungtynės:

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Norint gauti vaiko, moksleivio ar neįgaliojo nuolaidą reikia vesti nuolaidos kodą NUOLAIDA. Moksleivis (vaikas), neįgalusis organizatoriams pareikalavus, privalo pateikti tai įrodantį dokumentą.

Lietuvos salės futbolo (Futsal) rinktinė sausio mėnesio pabaigoje pirmą kartą žais Vilniuje – „Avia Solutions Group“ arenoje vyks Europos salės futbolo čempionato (UEFA Futsal EURO) atrankos turnyro varžybos.

Sausio 27-29 dienomis lietuviai namuose varžysis su Prancūzijos ir Andoros komandomis.

Šis turnyras taps pirmuoju oficialiu rinktinės pasirodymu sostinėje. Iki šiol, nuo 2000-ųjų, Europos ar Pasaulio čempionatų rungtynės vykdavo Kaune. Taip pat tai bus pirmosios „Avia Solutions Group“ arenoje futbolo varžybos.

Pirmose rungtynėse sausio 27-ąją Lietuva žais su Andora, o po dviejų dienų – su Prancūzija. Bilietus į renginį platina „Tiketa“.

Į kitą varžybų etapą, kuris vyks balandžio mėnesį Turkijoje, pateks grupės nugalėtojas.

Lietuva šiuo metu kandidatuoja surengti 2020 metų Pasaulio Futsal čempionato finalinį etapą. Šio turnyro šeimininką sausio mėnesio pradžioje planuoja išrinkti Tarptautinės futbolo asociacijos (FIFA) taryba.

UEFA Futsal EURO atrankos etapo F grupės tvarkaraštis:

(Vilniaus „Avia Solutions Group“ arena)

Sausio 27 d. (penktadienis)

19:00 Lietuva – Andora

Sausio 28 d. (šeštadienis)

16:00 Andora – Prancūzija

Sausio 29 d. (sekmadienis)

17:00 Prancūzija – Lietuva

Apie salės futbolą (Futsal)

Salės futbolas – sparčiai populiarėjanti futbolo atšaka, kuri pasaulyje žinoma Futsal terminu. Tai dinamiškesnis ir greitesnis žaidimas, nes rungtyniaujama 5 prieš 5, dvigubai mažesnėje aikštėje, su mažesniu ir sunkiau šokinėjančiu kamuoliu. Jaunystėje šį žaidimą propagavo tokios būsimos futbolo superžvaigždės kaip Ronaldo, Xavi, Lionelis Messi, Cristiano Ronaldo, Neymaras ir kiti.

Pirmąsis FIFA Pasaulio Futsal čempionatas surengtas. Pirmosios Lietuvos pirmenybės įvyko 1999 m. Po metų tarptautinėje arenoje debiutavo Lietuvos rinktinė, o 2001 m. šalies čempionai pirmą kartą žaidė UEFA klubinėse varžybose.Renginio trukmė: 2 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 6 metų).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Futbolo projektai, VšĮ.

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje