„10 bus ir 100“ – CIDO arenos gimtadienis

„10 bus ir 100“ – CIDO arenos gimtadienis

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

10 metų jubiliejų mininti Panevėžio „Cido“ arena kviečia švęsti kartu

Spalio 24-oji – ypatinga diena panevėžiečiams ir visam miestui. Prieš dešimtmetį šią dieną duris atvėrė regioninių arenų lyderė Panevėžio „Cido“ arena. Ne tik miesto, bet ir viso regiono pažiba gimtadieniui ruošia ypatingą programą ir kviečia kartu palydėti prabėgusius metus bei pasitikti naują dešimtmetį.

„Cido“ arenos gimtadienis šiemet sutampa su FIBA Čempionų lygos krepšinio rungtynėmis tarp Panevėžio „Lietkabelio“ ir Nimburko „CEZ Nymburk“ komandų. „Smagu, kad per gimtadienį namuose matysime savo krepšininkus, savo klubą, kuris per dešimtmetį mums padovanojo tiek gerų emocijų, kiek neįmanoma pamatuoti jokiais matavimo vienetais. Tačiau nors spalio 24-ąją mūsų arenoje bus paklotas parketas, vakaras nepriklausys vien krepšiniui“, – šypsosi Panevėžio „Cido“ arenos vadovas Tomas Inčikas.

Tradiciškai, arena „Lietkabelio“ krepšininkams ruošia ypatingą komandos pristatymą, tačiau T. Inčikas kol kas neišduoda daugiau paslapčių. Šventinį vakarą ant arenos parketo taip pat pasirodys net ir labiausiai nusiminusį ar didžiausią paniurėlį iki ašarų prajuokinantis humoristas Mantas Bartuševičius. Šventėje netrūks ir muzikos. Išskirtinį pasirodymą arenoje surengs viena populiariausių šių dienų atlikėjų Monika Pundziūtė-Monique, kuri „Cido“ arenos gimtadienio fiestoje koncertuos kartus su gyvo garso grupe.

„Esame universali arena, tad nereikia stebėtis, kad ir šį kartą suderinsime ir krepšinį, ir humorą, ir koncertą. Per dešimtmetį, manau, neblogai perpratome miestiečių skonį, poreikį ir norus, tad dedame daug pastangų, kad ši diena jiems būtų ypatinga, o mūsų gimtadienis atmintin įsirėžtų ilgam“, – sako T. Inčikas.

Bilietas į šventinį vakarą Panevėžio „Cido“ arenoje šiuo metu kainuoja vos 2,5 euro. Bilietus platina „Tiketa“. „Mūsų arena ir renginiai joje – labai populiarūs, – tvirtina arenos vadovas ir, žvelgdamas į jau parduotų bilietų eilutes, prognozuoja, kad, matyt, greit jų nebeliks.“

Nors mini dar tik pirmąjį jubiliejų, „Cido“ arena visam regionui jau padovanojo beveik 800 renginių – ir ryškiausių koncertų, ir aršiausių sporto kovų. 2011 m. arenoje vyko Europos krepšinio čempionato grupės rungtynės, o po metų, 2012-aisiais, unikaliame arenos treke varžėsi Europos dviračių treko elito dalyviai. Per dešimtmetį arena „užsidirbo“ tris Lietuvos rekordus – Didžiausio dengtas trekas Lietuvoje, Daugiausiai etapų estafetinio važiavimo treke dviračiu ir Baudų metimo rekordas – ir yra turbūt daugiausiai rekordų turinti arena Lietuvoje.

Per dešimtmetį pamilusieji ir pamėgusieji Panevėžio „Cido“ areną, joje turės dar daug gražaus ir prasmingo laiko. „10. Bus ir 100“, – žvelgdamas į ateitį, konstatuoja T. Inčikas.

Renginio programa:

17.45 val. – Koncerto pradžia. Monikos Pundziūtės-Monique pasorodymas su gyvo garso grupe; Mantas Bartuševičius

18.45 val. – Ugnies ir šviesų šou

19.00 val. – FIBA Čempionų lygos rungtynės Panevėžio „Lietkabelis“ – Nimburko „CEZ Nymburk“

Atlikėjai:

Durys atidaromos iki renginio likus: 45 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 6 metų amžiaus imtinai (būtina pateikti vaiko amžių įrodantį dokumentą)).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: TAIP.

Renginio organizatorius: Panevėžio arena, UAB.

Daugiau informacijos: info@cidoarena.lt Rūbinės paslauga mokama. Perkant bilietus Cido arenoje kasoje, taikomas papildomas 0,30 euro mokestis..

Draudžiama įsinešti: Į „Cido“ areną draudžiama įsinešti: gėrimų bet kokioje taroje, maisto produktų, ginklų, aštrių daiktų, gyvūnų, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (jei organizatorius nenurodo kitaip)..

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo kokybės, turinio ir pateikiamos informacijos apie jį. Tiketa yra bilietų platintojas ir veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

Vilniaus RYTO rungtynės: LKL: Vilniaus RYTAS - Alytaus DZŪKIJA

Vilniaus RYTO rungtynės: LKL: Vilniaus RYTAS - Alytaus DZŪKIJA

  • Vilnius, RYTO krepšinio arena
  • Gruodžio 15 d., 17:00 val.
  • Trukmė: 2 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
35 d. 22 val. 35 min.
3,60 € 6,00 €
Pirkti
Domo Emigrantes

Domo Emigrantes

  • Marijampolė, Marijampolės miesto kultūros centras
  • Gruodžio 15 d., 17:00 val.
  • Trukmė: 1 val. 20 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
213 d. 5 val. 3 min.
6,00 € 10,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

-50 %
Meilė ir mirtis Veronoje

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje