2021 m. Pasaulio jaunių 10 šokių čempionatas

2021 m. Pasaulio jaunių 10 šokių čempionatas

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

ŠOKIAI SUGRĮŽTA!

Praėjus vos dvejiems metams nuo Vilniuje vykusio Pasaulio standartinių sportinių šokių čempionato mūsų šalyje vyks dar vienas įspūdingas tarptautinis šokių turnyras. Šįkart Vilniaus „Avia Solutions Group“ arenoje dėl geriausiųjų vardo varžysis jaunieji šokėjai, kurie gruodžio 4 dieną kovos dėl Pasaulio jaunių 10 šokių čempionato aukso!

Turnyro metu išvysime geriausius jaunuosius šokėjus iš 30 pasaulio šalių, o Lietuvos garbę gins Kipras Kūra ir Elzė Gintvilė Valiūnaitė. Pasaulio jaunių 10 šokių čempionate poros atliks po penkis standartinius (lėtas valsas, tango, Vienos valsas, fokstrotas, kvikstepas) ir penkis Lotynų Amerikos šokius (samba, čia čia čia, rumba, pasodoblis, džaivas), todėl turnyras abejingų šokiams nepaliks!

Renginiui taip pat yra paruošta ir įspūdinga parodomoji programa – hiphopo šokėjų pasirodymai, todėl žiūrovų arenoje laukia veiksmo kupinas vakaras. Nepraleiskite progos savo akimis išvysti įspūdingiausio šių metų šokių renginio Lietuvoje ir palaikyti jaunuosius mūsų šalies talentus kovoje dėl čempionų titulo.

Dieninėje renginio dalyje žiūrovai nuo 10:00 val. galės mėgautis vaikų grupių varžybomis, o atrankiniai pasaulio čempionato turai prasidės 14.00 val. Vakarinė dalis (finaliniai turai ir parodomoji programa) – 19.00 val.

Renginį organizuoja Pasaulio sportinių šokių federacija (WDSF) ir Lietuvos sportinių šokių federacija (LSŠF).

Dėmesio! Į renginį bus įleidžiami tik galiojantį „Galimybių pasą“ turintys žiūrovai. Įsigydami bilietą, patvirtinate, kad renginio dieną turėsite galiojantį „Galimybių pasą“. „Galimybių paso“ nepateikusiems žiūrovams, pinigai už bilietus nebus grąžinami.

Renginio metu privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugines veido kaukes. Arenoje bus prekiaujama maistu ir gėrimais, tačiau juos vartoti bus galima tik tam skirtose vietose; vartojimas tribūnose – draudžiamas.Renginio trukmė: 7 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 6 metų).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: TAIP.

Renginio organizatorius: Lietuvos sportinių šokių federacija

Daugiau informacijos: www.dancesport.lt PRIVALOMA: dėvėti veidą dengiančias kaukes, sėdėti biliete nurodytoje vietoje, laikytis saugaus atstumo, draudžiamų daiktų sąrašas..

Draudžiama įsinešti: gėrimų bet kokioje taroje, maisto produktų, ginklų, aštrių daiktų, gyvūnų, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (jei organizatorius nenurodo kitaip)..

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

OPA! (Operacija: perdirbtas aš!) | Klaipėdos jaunimo teatras

OPA! (Operacija: perdirbtas aš!) | Klaipėdos jaunimo teatras

  • Klaipėda, Klaipėdos kultūros fabrikas, Bangų g. 5a
  • Sausio 23 d. 12:00 val.
  • Trukmė: 1 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
5 d. 10 val. 5 min.
6,00 € 10,00 €
Pirkti
PRAMOGAUKIT VIP ložė. Vilniaus RYTAS - Kauno ŽALGIRIS

PRAMOGAUKIT VIP ložė. Vilniaus RYTAS - Kauno ŽALGIRIS

  • Vilnius, Avia Solutions Group arena
  • Sausio 23 d. 17:20 val.
  • Trukmė: 2 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
5 d. 16 val. 20 min.
29,00 € 58,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje