2022 m. FIFA Pasaulio vyrų futbolo čempionato atranka: LIETUVA – BULGARIJA

2022 m. FIFA Pasaulio vyrų futbolo čempionato atranka: LIETUVA – BULGARIJA

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Įėjimas tik su galimybių pasu.

Įėjimas su kvietimu nemokamas.

Lietuvos nacionalinė futbolo rinktinė tęsia kovą 2022-ųjų pasaulio futbolo čempionato atrankoje. Lietuvių varžovas – Bulgarijos rinktinė.Lietuvos rinktinė savų žiūrovų akivaizdoje darys viską, kad iškovotų pirmuosius taškus savo grupėje, tačiau jai itin svarbus sirgalių palaikymas. Būkite stadione ir palaikykite Lietuvos rinktinę!Renginio trukmė: 2 val.

Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 6 metų (imtinai)).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Lietuvos futbolo federacija, Asociacija

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje