250-osioms kompozitoriaus gimimo metinėms paminėtiLudwig van Beethoven – Fortepijoniniai trio

250-osioms kompozitoriaus gimimo metinėms paminėtiLudwig van Beethoven – Fortepijoniniai trio

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Atlikėjai:

DALIA DĖDINSKAITĖ (smuikas)

GLEB PYŠNIAK (violončelė)

SIMONA ZAJANČAUSKAITĖ (fortepijonas)

Programa:

Fortepijoninis trio B-dur, op. 97, „Archduke trio“

Allegretto fortepijoniniam trio B-dur-dur, WoO. 39

Fortepijoninis trio D-dur, op. 70 Nr. 1, „Ghost trio“

Ludwigas van Beethovenas – didysis Vienos klasikas. Pažvelgus giliau, už šio skambaus vardo slepiasi taisyklių laužytojas, sudėtingo charakterio, piktas, nemandagus tipas, nesukalbama asmenybė, beprotiškos tiems laikams muzikinės idėjos ir netikėta klasikos eros pabaiga.

2020-ieji – ypatingi metai: pasaulis skambiai švenčia muzikos genijaus, kompozitoriaus L. van Beethoveno 250-ąjį gimtadienį. Tituluojamas vienu geriausių visų laikų kompozitoriumi, be savo stambių simfoninių kūrinių L. van Beethovenas paliko ir neįkainojamą kamerinės muzikos aukso fondą, kuriame be sonatų bei styginių kvartetų ypatingai vertinami yra jo fortepijoniniai trio.

Būtent šie L. van Beethoveno opusai bei fortepijoninio trio grojimo specifika, kada susijungia didelę kamerinės muzikos grojimo patirtį turintys solistai, paskatino ir įkvėpė tris jaunosios kartos lietuvių atlikėjus: smuikininkę Dalią Dėdinskaitę, violončelininką Glebą Pyšniak bei pianistę Simona Zajančauskaitę sutelkti savo meistriškumą klasikinio ansamblio – fortepijoninio trio repertuaro sklaidai ir dedikuoti savo 2020-ųjų metų veiklą L. van Beethoveno fortepijoninių trio atlikimui.Renginio trukmė: 1 val. 15 min., nėra.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Asmenys iki 7 metų neįleidžiami.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Kauno valstybinė filharmonija, Koncertinė įstaiga

Daugiau informacijos: www.kaunofilharmonija.lt nomeda@kaunofilharmonija.lt; 8 37 200478.

Draudžiama įsinešti: įjungtus mobiliuosius telefonus, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (be organizatoriaus leidimo), kitus skleidžainčius garsą prietaisus, alkoholinius gėrimus, skėčius..

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje