„365- metų laikai“

„365- metų laikai“

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

Atšauktas. Bilietus galite grąžinti iki rugpjūčio 16 d., kasose kuriose juos pirkote.

Muzikinis projektas „365“ : žiūrovams teks priimti kūrėjų siūlomas žaidimo taisykles.

Profesionalaus scenos meno festivalyje „Muzikinis rugpjūtis pajūryje“ pirmą kartą Lietuvoje pristatomas įspūdingas muzikinis projektas „365“ (Ukraina) su garsiausiais šio krašto atlikėjais.

Projekte pristatomas unikalus bekalbis Charkovo nepriklausomo teatro „Nuostabiosios gėlės“ atliekamas žanras – fank-futurizmas, gros Lietuvos kamerinis orkestras.

Scenos gilumoje įkurdintas Lietuvos kamerinis orkestras, tarp aktorių vaikštantis bei grojantis smuikininkas Michail Zacharov – tik dalis žiūrovų laukiančių netikėtumų.Muzikinį projektą „365“ sudaro dvidešimt keturi sceniniai vaizdai trunkantys pusantros valandos. Tai tarsi bekalbių kinofilmo kadrų rinkinys.

Projekte harmoningai susilieja Antonio Vivaldi ir Astor Piazzolla muzika kartu su šiuolaikišku plastišku teatru kalbanti žiūrovams aktualiomis temomis.

Siužete pasakojama apie smuikininką, kuris atitrūksta nuo gimtojo namų lizdo bei pažįsta visus savarankiško gyvenimo džiaugsmus bei išbandymus. Jis sutinka savo meilę, patiria daug kliūčių siekdamas savo laimės bei pats to nenorėdamas stebi šiuolaikinės visuomenės gyvenimo paveikslą.

Spektaklis be žodžių atskleidžia bendražmogiškas šiuolaikinio žmogaus problemas pasitelkdamas siurrealizmą, groteską ir net satyrą. A.Vivaldžio ir A.Piazzolla „Metų laikai“ atliekami Lietuvos kamerinio orkestro taps paprastų žmonių gyvenimo leitmotyvu su jų baimėmis, iliuzijomis, fobijomis ir nusivylimais.

Muzikinis projektas „365“ siūlo žiūrovams daug abstrakčių įsivaizdavimų pasitelkdamas gyvūnų, augalų ir net žmonių pavidalus, svarbiausia kiekvienam iš mūsų suteikiamas pasirinkimas nuspręsti mėgsti tai ar ne. Žiūrovo nepratusio prie tokios užduoties laukia sunkus darbas – priimti kūrėjų siūlomas žaidimo taisykles. Norint susiorientuoti kas vyksta scenoje žiūrovui teks susitapatinti su personažais ir taip atspėti jų esmę.

„365“ – bendras Charkovo N. V. Lysenko nacionalinio operos ir baleto teatro bei Charkovo nepriklausomo teatro „Nuostabiosios gėlės“ muzikinis projektas, kuriame susijungia geriausi abiejų meno šventovių menininkai.

Atlikėjai:

Michail Zacharov

Jurij Jakovenko

Renginio trukmė: 2 val., 1 pertrauka.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras.

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo kokybės, turinio ir pateikiamos informacijos apie jį. Tiketa yra bilietų platintojas ir veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

Apeirono teatras: „Palikuonis“

Apeirono teatras: „Palikuonis“

  • Vilnius, KABLYS + KULTŪRA (Kauno g. 5, Vilnius)
  • Vasario 20 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 1 val. 15 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
11 d. 14 val. 49 min.
7,92 € 13,20 €
Pirkti
Premjera! Ivanas Vyrypajevas „Saulėtoji linija“ Teatras Atviras ratas I Vilniaus miesto teatras

Premjera! Ivanas Vyrypajevas „Saulėtoji linija“ Teatras Atviras ratas I Vilniaus miesto teatras

  • Vilnius, MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6)
  • Vasario 22 d., 18:30 val.
  • Trukmė: 1 val. 15 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
20 d. 9 val. 54 min.
10,00 € 20,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

-50 %
THE ILLUSIONISTS LIVE

THE ILLUSIONISTS LIVE

PASIBAIGĘS

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje