4-asis festivalis „ MUZIKINĖS KALĖDOS“

4-asis festivalis „ MUZIKINĖS KALĖDOS“

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

4-asis festivalis „ MUZIKINĖS KALĖDOS“

2016 m. lapkričio 19- 2017 m. sausio 1 d.

PIANO.LT koncertų salėje

(Kėdainių g. 1, Vilniuje)

Šventinės eglės Vilniuje dar tikriausiai nė nebus pradėtos puošti, o mes jau pakviesime jus į pirmąjį festivalio „Muzikinės Kalėdos“ koncertą. Šįmet startuojame iki gražiausių žiemos švenčių likus daugiau kaip mėnesiui, nes festivalio programa gausi ir spalvinga kaip niekad. Džiazas ir klasika, amerikietiška muzika ir rusiški romansai, vaikams ir gurmaniškiems melomanams. Nesikeičia tik vieta – Piano.lt salė Vilniuje.

Rinkitės jūsų širdžiai mieliausią programą, užsisakinėkite bilietus jau dabar ir susitiksime koncertuose!

Gruodžio 30 d., penktadienis, 19:00

DŽIAZE (NE) TIK MERGINOS. New Year's Edition

(Naujametis variantas)

Nelė Kovalenkaitė (vokalas)

Vaidrius Smilinskas (vokalas)

Viktoras Kusas (klarnetas)

Akvilė Šileikaitė (fortepijonas)

Keturi jauni, žavūs ir subtilūs muzikai grįžta į Piano.lt salę ir Naujųjų metų išvakarėse publikos ausis pamalonins projekto „Džiaze (ne) tik merginos“ garsais. Prieš dvejus metus susibūręs kolektyvas, jau spėjęs sužavėti publiką amerikietiškų miuziklų ir kino filmų muzikos aranžuotėmis, pristatys naują, specialiai Naujųjų metų sutiktuvėms skirtą programą. Kabareto nuotaika, legendinių melodijų – tokių kaip „Unforgettable“ ir „Fly Me To the Moon“ – aura, nepakartojamas Franko Sinatros koloritas. Išties nepaprastas kokteilis skaičiuojant paskutines besibaigiančių metų valandas.

Gruodžio 31 d., šeštadienis, 15:00, 17:00 ir 19:00

„PALYDĖK SENUOSIUS SU SUBTILU-Z“

Laurynas Vaitkus (tenorinė birbynė, lumzdelis)

Povilas Velikis (akordeonas)

Dmitrijs Mihailovs (akordeonas)

Vytautas Švažas (perkusija)

Tokias grupes pristatyti baisiai sudėtinga, bet labai norisi jų klausytis. Ketveriukė meistriškai valdo instrumentus – taip, kad klausytojams tolydžio tenka nenoromis suabejoti ar jie tikrai girdi akordeoną, birbynę ir perkusiją. Šių muzikantų scenoje skleidžiama energija nesupainiojama su niekuo kitu, o jų gebėjimas užmegzti ryšį su publika išties pavydėtinas. Kiekvienas kūrinys – tai subtilus ir autentiškas muzikinis pasakojimas, kuris tiesiog negali nepasiekti žmogaus sielos.

Gruodžio 31 d., šeštadienis, 21:00

„Į NAUJUOSIUS SU MUZIKOS ŠEDEVRAIS“

Simona Liamo (sopranas)

Birutė Asevičiūtė (fortepijonas)

Jaunosios kartos dainininkė Simona Liamo muzikos gurmanams žinoma kaip ansamblio „Musica humana“ solistė ir „Trio plius“ narė. Ji aktyviai koncertuoja Lietuvoje ir užsienyje. Jos ir B. Asevičiūtės duetas parengė ne vieną programą, dalyvavo tarptautiniame festivalyje „Kai skamba gatvės“ Rusijoje, nusifilmavo kino filme.

Šis jų projektas - žavus, kontrastingas ir kiek nostalgiškas. Arijos iš pasaulinio garso miuziklų ir romantiškos dainos, barokas ir dvidešimtasis amžius. Dvi jaunos menininkės scenoje kuria ypatingą nuotaiką. Ji bene geriausiai tinka tiems, kurie Naujuosius metus nori pasitikti be griausmo ir fanfarų.

Tomaso Albinoni – „Adagio“

José María Cano – „Icho de la luna“

George Gershwin – „Summertime“

George Gershwin – „The Man I Love“

Johannes Brahms – rinktinės dainos

Andrew Lloyd Webber – Magdalenos arija iš roko operos „Jėzus Kristus superžvaigždė“

Andrew Lloyd Webber – Kristinos arija iš miuziklo „Operos fantomas“

Andrew Lloyd Webber – „Memory“ iš miuziklo „Katės“

Edith Piaf – „La vie en rose“

Richard Rodgers – „Edelweiss“

Luigi Denza – „Funiculì, funiculà“

Ir kt.Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Culture live, VšĮ.

Daugiau informacijos: NĖRA.

Asmens duomenų valdytojas: NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. NACIONALINIS BILIETŲ PLATINTOJAS veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje