6-ASIS FESTIVALIS MUZIKINĖS KALĖDOS

6-ASIS FESTIVALIS MUZIKINĖS KALĖDOS

Pasirodymai:

Renginys jau įvyko.

6-ASIS FESTIVALIS

MUZIKINĖS KALĖDOS

11.17-12.31

WHITE PIANO HALL KONCERTŲ SALĖJE

(KĖDAINIŲ G. 8, VILNIUJE)

Festivalis „Muzikinės Kalėdos“ pasitinka jau 6-ąjį sezoną. Tik Jūsų, mieli klausytojai, simpatijų ir palaikymo dėka šis renginys tapo gražia sostinės kultūrinio gyvenimo tradicija. Tradicija, kuri kasmet auga ir keičiasi, siūlydama pačias įvairiausias muzikines programas. Ir šiais metais kvečiame pasiklausyti puikiai pažįstamų atlikėjų, susipažinti su naujais veidais. Be galo džiaugiuosi, kad šių metų festivalyje salė pasipuoš nuostabiosios Editos Suchockytės darbais, tad klausytojams tikrai netrūks įspūdžių. Praleiskime besibaigiančius metus kartu WHITE PIANO HALL koncertų salėje skambant visų laikų gražiausiai muzikai.

Lapkričio 17 d., šeštadienį, 19 val.

„DIDIEJI ROMANTIZMO GENIJAI“

DALIA DĖDINSKAITĖ, smuikas

GLEB PYŠNIAK, violončelė

SIMONA ZAJANČAUSKAITĖ, fortepijonas

Atrodytų, muzikoje daug atsitiktinumų, o atmintin įsirėžiančios melodijos gimsta tarsi iš nieko. Tačiau kompozitoriai kūrybinių idėjų semiasi įvairiai, dažnai inspiruoja ir vienas kitą. Puikiai publikai pažįstami atlikėjai – smuikininkė dalia Dėdinskaitė, violončelininkas Gleb Pyšniak ir pianistė Simona Zajančauskaitė pristato dviejų romantizmo epochos genijų, rusų kompozitorių P. Čaikovskio ir S. Rachmaninovo fortepijoninius trio. Šie kūriniai parašyti dešimties metų skirtumu, tačiau neabejotinai yra susiję. Genialusis P. Čaikovskio Trio a-moll op. 50 parašytas po jo artimo draugo ir rėmėjo N. Rubinšteino mirties. Būdamas tik 19-kos metų, S. Rachmaninovas jau tada įvertino didįjį Čaikovskio talentą ir savajį Trio élégiaque No. 1 parašė minėto kompozitoriaus atminimui.

Muzikos istorija kupina neatskleistų detalių, kurios ir sudaro kompozitorių genialumo visumą.

Lapkričio 25 d., sekmadienį, 18 val.

„KLASIKA VISAI ŠEIMAI“

JULIJA KARALIŪNAITĖ, sopranas

VIKTORIJA SMAILYTĖ, arfa

AGNĖ DŪKŠTAITĖ, akordeonas

SIMONA ZBARAUSKAITĖ, fortepijonas

Žodį „klasika“ įvairūs žinynai apibūdina kaip „geriausią“, „laiko patikrintą“, „aukščiausios kokybės“, „išliekančios vertės“ ir t.t. Tad ar klasikinė muzika visgi gali būti įdomi visai šeimai? O gal klasikinis koncertas gali vykti ne tik visiškoje tyloje, bet ir įtraukiant mažuosius klausytojus? Nuostabus, netradicinės sudėties kvartetas – sopranas Julija Karaliūnaitė, arfininkė Viktorija Smailytė, akordeonininkė Agnė Dūkštaitė ir pianistė Simona Zbarauskaitė užtikrina, jog klasikinių kūrinių įvairovė leidžia įtikti kiekvienam skoniui. O netradicinis ir įdomus jų atlikimas sužavės ir išrankiausią klausytoją.

Lapkričio 30 d., penktadienį, 19 val.

„IŠ ŠIRDIES Į ŠIRDĮ“

EDGARAS DAVIDOVIČIUS, tenoras

KŠIŠTOF BONDARENKO, bosas

ALEKSANDRAS VIZBARAS, fortepijonas

Kokia paslaptinga ta žmogaus širdis... Joje telpa visas pasaulio džiaugsmas ir skausmas, ji stipriai plaka iš laimės ir verkia iš liūdesio. Ne visada lengva žmogaus širdį prakalbinti, geriausia tą daryti per muziką, iš širdies į širdį. Tenoras Edgaras Davidovičius, bosas Kšištof Bondarenko ir pianistas Aleksandras Vizbaras paruošė puikų balzamą kiekvieno Jūsų širdžiai – gražiausius rusų romansus ir arijas. Dainuokime, džiaukimės ir liūdėkime kartu, besiklausydami tikrų šedevrų.

Gruodžio 5 d., trečiadienį, 19 val.

GRAŽIAUSIA FILMŲ MUZIKA

Muzika – neatsiejama kino filmų dalis ,kuri jaudina ir žavi. Juk meilės istorija filme tikrai nebūtų tokia romantiška be muzikos, o įtempto veiksmo siužetas gali tapti net nuobodus, be gero garso takelio. Gruodžio 5 d. styginių kvartetas „Archi Quartett“ kartu su perkusininku A.Puidoku pakvies Jus nukeliauti ir į Paryžiaus kabaretą, ir perplaukti jūras ar vandenynus, išgyventi gražiausias meilės istorijas ar pasijusti lyg įtemptame veiksmo filme. Ir visa tai per vieną, stebuklingą, klausytojų ypač mėgstamą „Gražiausių filmų muzikos“ koncertą, kuriame skambės visiems atpažįstamos melodijos iš filmų „Amelija iš Monmartro“,“James Bond ”, „Moulen Rouge“ , „Karibų piratai“ bei nuostabi kompozitorių E.Morricone, A.Piazzolla, E.Kusturicos, B.Adams muzika, skambėjusi kino filmuose.

Ateikite, pajuskite filmų muzikos stebuklą!

Koncerto atlikėjai - styginių kvartetas „Archi Quartett“ – tarptautinių konkursų laureatai ir geriausių Lietuvos orkestrų muzikantai, šalia klasikos atliekantys pop, rock, latino, filmų muziką ir visą tai grojantys su tokiu energijos užtaisu, kurio tegalima pavydėti.

Gruodžio 9 d., sekmadienį, 18 val.

„BALTOS DŽIAZUOJANČIOS KALĖDOS“

RŪTA JAKULYTĖ, vokalas

ARTŪRAS ANUSAUSKAS, fortepijonas

Gruodis. Pirmasis žiemos mėnuo. Laikotarpis, atnešantis gražiausias metų šventes, galimybę pabūti su artimais žmonėmis ar pačiu savimi. Vienas žymiausių Lietuvos džiazo pianistų prof. Artūras Anusauskas ir jo scenos partnerė, išskirtinių gabumų dainininkė Rūta Jakulytė kviečia į jaukų ir labai muzikalų pasibuvimą drauge. Originalios atlikėjų kompozicijos, žinomiausių džiazo standartų improvizacijos ir, žinoma, gražiausios kalėdinės melodijos. Tikroji šventė prasideda čia.

Gruodžio 12 d., trečiadienį, 19 val.

ŠVENTINĖ BALSŲ HARMONIJA/ SINGPHONICS

Singphonics tai modernus, jaunatviškas kolektyvas, vienijantis balsus, užburiančius klausytojus unikaliais skambesiais bei šiltomis emocijomis. Šiuolaikiškas kolektyvas susibūręs 2016 metų lapkritį, sėkmingai debiutavo autoriniame koncerte Vilniaus Mokytojų Namuose bei sulaukė daug žiūrovų simpatijų. Toliau aktyviai dalyvauja įvairiuose muzikiniuose projektuose, savo programą atliko "NVO Kelėdinėje Mugėje" bei pasirodė LRT "Labas Rytas" laidoje. Singphonics taip pat išleido savo pirmajį muzikinį video klipą su Bob Marley dainų rinkiniu. Vadovaujamas Martyno Vilpišausko, kolektyvas nekantrauja pristatyti šventinę programą, kurios metu turėsite galimybę išgirsti džiazo standartų, soul, gospel, folk ir kitų žanrų kūrinius, o koncerto metu žiūrovus taip pat lepins ir populiarios kalėdinės melodijos.

Gruodžio 16 d., sekmadienį, 18 val.

„ROMANTIC SAX“

JUOZAS KURAITIS, saksofonas

DAUMANTAS SLIPKUS, fortepijonas

WHITE PIANO HALL pirmą kartą koncertuos vienu žymiausių Lietuvoje tituluojamas saksofonininkas Juozas Kuraitis. Šio charizmatiškojo atlikėjo įrašytais pop kūriniais socialiniuose tinkluose ir įvairiose medijų platformose dalinamasi šimtus kartų, jie sulaukia tūkstančių paspaudimų „patinka“. Šiame koncerte skambės gražiausi kada nors parašyti kūriniai saksofonui bei šio unikalaus instrumento atliekamos žinomiausios ir populiariausios pop dainos, fortepijonu pritars Daumantas Slipkus. Saksofonas – tai vienas geidžiamiausių muzikos instrumentų, be kurio skambesio neįsivaizduojame pačių žinomiausių romantinių dainų. Tad susitikime pasiklausyti užburiančios saksofono magijos.

Gruodžio 19 d., trečiadienį, 19 val.

Su meile iš Monmartro

ŠARŪNAS MEŠKYS, klavišiniai

Šiaurietiška ramybė Nidoje, banguojančios Kuršių marios, melancholiška melodija ir nuo molo į tolį žvelgiantis pianistas.

Debiutinį vaizdo klipą Yanno Tierseno konkurse pristatęs Šarūnas Meškys pelnė tarptautinį pripažinimą – jam įteiktas apdovanojimas už geriausią pasirodymą. Šitaip melomanus svajingais muzikos garsais ir kerinčiais gamtos vaizdais iš paukščio skrydžio sužavėjęs atlikėjas tęsia pilnas žiūrovų sales surinkusį koncertinį turą.

Gruodžio 19 dieną, prieš pat didžiausias metų šventes, skambės ramybės ir romantikos kupina muzikinė dovana – „Linkėjimai iš Monmartro". Pianistas atliks įstabiausius Y. Tierseno kūrinius klavišiniams instrumentams. Šio kompozitoriaus kūryba geriausiai žinoma iš kino filmų „Amelija iš Monmartro", „Tabarly", „Viso gero, Leninai" ir kt.

Pianistas, žurnalistas ir garso režisierius Šarūnas Meškys fortepijonu skambina nuo pat vaikystės – išskirtinio talento menininkas rengia koncertus Europos šalyse, pasirodymus su geriausiais šalies orkestrais, solinius rečitalius.

Gruodžio 19 dieną romantiškos muzikos įkvėptas atlikėjas pristatys fortepijoninį ciklą „EUSA" bei kompozicijas iš albumo „1994 – 2003"

Koncerto trukmė: 1,5 val.

Gruodžio 21 d., penktadienį, 19 val.

„CINEMA&OPERA“

Simas Strazdas, baritonas

Juozas Janužas, tenoras

Lina Giedraitytė, fortepijonas

Klasikinės muzikos žinovai laiko save vieninteliais ištikimais muzikos aristokratais, visą kitą muziką dažnai tiesiog ignoruodami. Tačiau yra viena sritis, kuri vienodai suvirpina širdį visiems – tai muzika, sukurta kino filmams. Prieš metus susibūręs „SJG“ kolektyvas – baritonas Simas Strazdas, tenoras Juozas Janužas ir pianistė Lina Giedraitytė debiutavo su puikia neapolietiškų dainų programa. Kolektyvas ir šįkart parengė ne mažiau intriguojantį pasirodymą. Šalia pačių gražiausių operinės muzikos perlų išgirsite nedažnai skambančius, tačiau su nostalgija prisimenamus kino muzikos šedevrus.

Gruodžio 26 d., trečiadienį, 19 val.

GIRMANTĖ VAITKUTĖ, vokalas

ANDREJ POLEVIKOV, fortepijonas

KALĖDŲ DŽIAZAS

Į džiazo koncertą išsirengęs žmogus gali būti tikras tik dėl vieno – jis niekada nežino, ką išgirs. Švelnaus, bet įtaigaus balso savininkė Girmantė Vaitkutė ir pianistas Andrejus Polevikovas antrąją Kalėdų dieną kviečia į jausmingų dainų ir improvizacijų vakarą. Ilgai brandinta ir kruopščiai parinkta programa – tarsi muzikinio nesvarumo seansas.

Laikas, kai klausytojo siela pakyla į besvorę erdvę, o sugrįžusi pasijunta praturtėjusi. „Nemėgstu tuščių efektų. Svarbiausia – nuoširdumas. Juk tikros muzikos neįmanoma suvaidinti“, – tikina G. Vaitkutė.

Gruodžio 27 d., ketvirtadienį, 19 val.

„ŽIEMA ISPANIJOJE“

Dovilė Kazonaitė, sopranas

Joana Daunytė, arfa

Eglė Kižytė-Ramonienė, fortepijonas

Kas gali būti geriau šaltą žiemos vakarą už kelionę į… saulėtąją Ispaniją? Juk tai šalis, garsėjanti nuostabia gamta, architektūriniu paveldu, neužmirštamais menininkais ir jų kūriniais. Trys žavios pakeleivės – sopranas Dovilė Kazonaitė, arfininkė Joana Daunytė ir pianistė Eglė Kižytė-Ramonienė kviečia jus į nepamirštamą muzikinę kelionę gražiausiomis Ispanijos vietomis, kiekvieno širdį virpinančia meilės lyrika ir aistringaisias ispaniško kolorito prisodrintais ritmais. Karšta meilė priverčia net šalčiausią širdį plakti stipriau!

Gruodžio 28 d., penktadienį, 19 val.

„PASIVAIKŠČIOJIMAS PO ŽVAIGŽDĖMIS“

Robert Grod, violončelė

Eugenijus Žarskus, fortepijonas

Violončelininkas Robert Grod ir pianistas Eugenijus Žarskus vėl kviečia klausytojus į pasivaikščiojimą po pasaulio muzikos lobynus. Koncerte skambės tikrų pietiečių – brazilų kompozitoriaus H. Villa-Lobos ir ispano M. de Fallia kūryba, kupina autentikos ir nepaliekanti abejingų. Taip pat M. Marais variacijos bene seniausia Europoje žinoma „La Follia“ tema. O kur gi dar nepelnytai primirštas ispanas G. Cassado, savo ypatingu atlikėjo talentu XX a. viduryje žavėjęs Europos publiką ir palikęs tikrų muzikos aukso grynuolių.

Susitikime po gruodžio žvaigždėmis pasiklausyti užburiančios muzikos ir praleiskime besibaigiančių metų vakarą kartu.

Gruodžio 29 d., šeštadienį, 19 val.

„MUZIKINIS BUČINYS“

Indrė Anankaitė Kalašnikovienė, sopranas

Agnė Doveikaitė, smuikas

Ugnė Sabaitytė, fortepijonas

Ech, Meilė... neaprėpiama, neišsemiama per amžius, ji sutaiko, ji pasiaukoja, ji sujaukia protą... Populiariausios miuziklų arijos, meilės baladės, muzika iš kino filmų – toks šventiškas ir romantiškas koncertas nuskambės besibaigiant seniesiems metams. Šį saldų muzikinį bučinį mums dovanoja trys scenos deivės – sopranas Indrė Anankaitė Kalašnikovienė , smuikininkė Agnė Doveikaitė ir pianistė Ugnė Sabaitytė. Švęskime gražiausias metų šventes besiklausydami pačių nuostabiausių meilės dainų.

Gruodžio 30 d., sekmadienį, 18 val

JAZZ VIBRATIONS IR VILNIAUS GOSPELO CHORO KONCERTAS „DŽIAZUOJANTYS NAUJIEJI METAI"

Elžbieta Oleškevič, vokalas

Anastasija Šanina, fortepijonas, vokalas

Matas Samulionis, saksofonas

Ernest Germanovič, bosinė gitara

Andrius Balevičius, mušamieji

Jazz Vibrations – jau trečius metus gyvuojantis džiazo duetas – vokalistė – Elžbieta Oleškevič ir pianistė – Anastasija Šanina. Šiemet, prie merginų prisijungus talentingiems muzikantams, duetas virsta kvintetu ir dovanoja klausytojams naująjį projektą kartu su Vilniaus gospelo choru, vadovaujamu šio dueto vokalistės – Elžbietos Oleškevič. Koncertas „Džiazuojantys Naujieji Metai" – tai smagaus džiazo bei geriausių gospelo hitų muzikos samplaika, kuri šokdina, džiugina ir paruošia smagiausią naujametinę nuotaiką! Programoje išgirsite žymių džiazo kompozitorių kūrinius, taip pat koncertą praturtins Tasha Cobbs Leonard, Kirk Franklin bei Kurt Carr autorių gospelo dainos.

Gruodžio 31 d., pirmadienį, 15 val / 17 val / 19 val

Naujametiniai koncertai su Subtilu-Z

Subtilu-Z valstybės atkūrimo šimtmečio proga apkeliavo ne tik Europą,bet ir Ameriką, kur klausytojus stulbino savo pasirodymais. Simboliška, bet šis charizmatiškas ketvertas savo šimtmečio kelionę pradėjo ir užbaigs White Piano Hall koncertų salėje su net trimis Naujametiniais koncertais.

Šis ekstremaliai virtuoziškas garso estetų sambūris, užsimojęs siekti išskirtinės skambesio kokybės, per dvylika gyvavimo metų, panašu, bent šiek tiek priartėjo prie tikslo – tiek, kiek tai apskritai įmanoma. Remiantis empyrine patirtimi ir išsamių tyrinėjimų rezultatais, jiems pavyko įrodyti pasauliui, kad a) muzika nėra tik garsas; b) instrumentai tėra priemonė išreikšti muzikinę energiją; c) muzikinės energijos nebūna per daug; d) svarbu ne tai, kas grojama, o kaip. Kiekvienas jų pasirodymas – nuotykis, o kiekvienas klausytojas, atsidūręs jų muzikinės kūrybos poveikio zonoje, virsta šio nuotykio dalyviu ir muzikinio pasakojimo personažu. Svarbiausia – pamėginti išgirsti tai, kas neišreiškiama nei natomis, nei žodžiais.

Palydėkime 2018-uosius kartu!

Atlikėjai:

Renginio trukmė: 1 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 30 min.


Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 6 metų amžiaus).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Culture live, VšĮ.

Daugiau informacijos: www.whitepianohall.com info@culture-live.lt.

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

Drama „Barbora Radvilaitė“

Drama „Barbora Radvilaitė“

  • Alytus, Alytaus miesto teatras
  • Balandžio 25 d., 18:00 val.
  • Trukmė: 1 val. 45 min
Iki pasiūlymo pabaigos:
0 d. 9 val. 50 min.
4,02 € 6,70 €
Pirkti
„Betsafe-LKL“: Klaipėdos „Neptūnas“ - Utenos „Juventus“

„Betsafe-LKL“: Klaipėdos „Neptūnas“ - Utenos „Juventus“

  • Klaipėda, ŠVYTURIO ARENA
  • Balandžio 25 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 2 val.
Iki pasiūlymo pabaigos:
0 d. 9 val. 55 min.
3,25 € 5,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

-50 %
THE ILLUSIONISTS LIVE

THE ILLUSIONISTS LIVE

PASIBAIGĘS

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje