90's MEGA Show

90's MEGA Show

Pasirodymai:

12-11

šeštadienis


20:00

90's MEGA Show Autobuso bilietas pimyn+atgal (bilietai į koncertą parduodami atskirai)

Lietuva, Lietuva

nuo 8,00 €
Perkelta į 2021.12.11

12-11

šeštadienis


20:00

90's MEGA Show

Kaunas, ŽALGIRIO arena

nuo 36,00 €
Perkelta į 2021.12.11

Dėmesio! Sveikatos apsaugos ministrui pranešus apie visuotinio karantino pratęsimą, skubame informuoti, jog 2020m. gruodžio 12d. turėjęs įvykti „90’s MEGA Show“ koncertas yra nukeliamas į 2021m. gruodžio 11d. Renginys nukeliamas metams, įsivertinus Covid-19 pandemijos keliamas keliavimo komplikacijas, kuomet koncerte pasirodysiantys net 7 atlikėjai turės atvykti į Lietuvą iš skirtingų pasaulio šalių. Tiek mes, tiek ir minėtieji atlikėjai labai apgailestaujame, jog tenka nukelti renginį, visgi dėkojame Jums už supratingumą bei dar kartą norime visus paskatinti laikytis visų NVSC skelbiamų rekomendacijų bei rūpintis savo ir savo artimųjų sveikata. Aktualiausia informacija: Remiantis LR įstatymu dėl kompensavimo už COVID-19 pandemijos metu perkeltus renginius, pirkėjams, kuriems netinka naujai numatyta renginio data, bus suteikiamas 12 mėn. galiojantis, įsigyto bilieto kainą atitinkantis kuponas, atsiunčiant mums užpildytą bilieto keitimo formą e-paštu - bilietai@livestarent.ca !

Kuponai galės būti iškeisti į kitus „LiveStar Entertainment“ organizuojamų renginių bilietus Laikas nuspręsti dėl datos tinkamumo ir kreipimosi gauti kuponus - iki 2021.01.26. Iki nurodytos datos užpildytas formas atsiuntę asmenys, kuponus gaus e-paštu per 30 dienų nuo formos pateikimo. Tiems, kuriems data tinka, kreiptis dėl bilieto keitimo nereikia – Jūsų bilietas galios ir su ant jo pažymėta pirmine renginio data; Taip pat kadangi renginys yra nukeliamas jau antrą kartą, jau išsiėmusiems kuponus asmenims taip pat paliekama galimybė iki 2021 m. spalio 2d. kuponus išsikeisti atgal į „90’s MEGA Show“ bilietus. Nuoroda į formą https://bit.ly/3fB6L7H Taip pat formą galima rasti ir atsidarius mūsų oficialų puslapį www.Livestarent.caAtlikėjai:

VengaBoys

2 UNLIMITED

LA BOUCHE

Mr. President

Real Mccoy

Jenny from ACE OF BASE

Cappella

Renginio trukmė: 4 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: LIVESTAR ENTERTAINMENT, UAB

Daugiau informacijos: - Autobusai, pažymėti 90's Mega Show ženklais, išvyksta iš nurodytų vietų, pateiktu laiku bei po koncerto parveža į tas pačias vietas. Autobusai nuo arenos išvyksta 30 min. po oficialios renginio pabaigos. - Tas pats bilietas - naudojamas važiuoti pirmyn ir atgal, dėl ko prašome saugoti savo bilietą, iki pat įsėdimo į autobusą važiuoti atgal. - Vairuotojas turi teisę atsisakyti vežti stipriai apgirtusius, agresyvius, neadekvačius asmenis..

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje