David Letterman grįžta su pokalbių laida „My Next Guest Needs No Introduction”

Tiketa 2018-01-12

David Letterman grįžta su pokalbių laida „My Next Guest Needs No Introduction”

Legendinis JAV laidų vedėjas David Letterman grįžta! Ilgametis vakaro TV šou „Late Show with David Letterman“ laidos vedėjas buvo užkariavęs kone visų širdis, o jo pašnekovai – garsiausi pasaulyje pramogų, verslo, sporto pasaulio atstovai buvo puikus jaukas, traukiantis prie ekranų visą Ameriką. Nors laida neberodoma nuo 2015 m., visgi jau garbingo amžiaus (70 m.) laidų vedėjas grįžta prie kito Netflix projekto su „My Next Guest Needs No Introduction” (liet. ,,Mano sekančio svečio pristatyti nereikia”).

Barack Obama, Jay-Z, Howard Stern, George Clooney, Tina Fey ir Malala Yousafzai – būsimi naujos David Letterman laidos svečiai, kurių 1 val. trukmės pokalbių transliacijos bus rodomas kartą per mėnesį.

Barack Obama bus pirmasis projekto ,,My Next Guest Needs No Introduction” svečias, kuris startuoja sausio 12 d. per Netflix. Pažymima, kad tai bus pirmasis buvusio JAV prezidento interviu pokalbių šou laidoje jam perleidus valdžios vairą Donaldui Trumpui 2016 m. sausį.

Panašu, kad ilgametis veteranas laidų vedėjas David Letterman džiaugiasi ne tik tuo, kad galės vesti laidą ir kalbinti žinomus žmones, bet ir galės atsipūsti, nes tokio tempo, kokį turėjo tris pastaruosius dešimtmečius fiziškai atlaikyti jau būtų sudėtinga sulaukus pensijos.

„Pavargau nuo žmonių užduodamų klausimų, ką aš noriu daryti toliau... Aš dariau, ką noriu daugiau kaip 30 savo gyvenimo metų! Ir štai šis naujas projektas man leidžia tęsti tai, ką noriu ir su žmonėmis, su kuriais noriu. Be to, nereikės dirbti 10 val. per dieną ir 5 dienas per savaitę“, – džiaugėsi David Letterman.

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje